Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Chattir.net eski usül chat

Chattir.net güzel ortamı ile size eski irc ortamını yaşatacak sunucudur.

https://chattir.net
https://chattir.net
 • Gönderenin Adı: Taner Yavuz
 • Gönderenin E-postası: ertanturk2019@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://chattir.net
 • Ücretsiz Chat Odaları ♀
  Türkiye’nin tüm şehir ve ilçelerinden erişim sağlayabilen üyelerin bulunduğu sitemizde, sohbet odalarına bağlanıp üyelerle kaliteli sohbetler edebilirsiniz. Üstelik sitemizde kalite ve seviyeden ödün vermeden, seviyeli biçimde gerçekleştireceğiniz sohbetler ÜCRETSİZ. Vaktinizi güzelleştirmek için atacağınız ilk adım çok basit… Rumuz belirleyip, “Sohbete Başla” tuşuna basarak keyifli sohbeti başlatabilirsiniz..

  ☺ Chat ☺
  Chat sunucuları arasında en güncel formatları deneyerek yenilikçi bir yapıyı kendimize vizyon olarak belirledik. Sohbet odaları içerisin de rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz yeni sürüm applet ile siz kullanıcılarımıza güvenli ve samimi bir ortam sunmaktayız. Bu ortam içerisinde belirteceğiniz bilgiler de daima koruma altında olacaktır. Yani gerçekleştireceğiniz anlık chat sohbetlerinin bir başkası tarafından okunmasının ihtimali yok. Mahremiyeti birinci sırada tutan sohbet odalarında, kesintisiz sohbet etmenin keyfini doyasıya yaşamış olacaksınız.

  ☪ Türkiye Sohbet Odaları Yenilendi! ☪
  Türkiye Sohbet Odaları ile erkek (♀) ve kadınlar (♂) birbirleri ile taşınabilmesi için günümüzdeki en önemli yolların arasında gelmektedir. Eski dönemlerde çöpçatan olarak adlandırılan kişilerin yaptığı bu görevi günümüzde internet üzerindeki sohbet siteleri almıştır. Arkadaşlık, dostluk ve benzeri ilişkiler için kurulan bu sitelerin adı, çöpçatan siteleri olarak nitelendirilmektir. Genellikle “chat siteleri” diye adlandırılan bu siteler, dünyanın hemen her ülkesinden ziyaret edebilmekte, böylece insanlar en uzak mesafelerden konuşarak arkadaş olabilmektedir. İnternetin her ülkede kullanılması ve anlık konuşmaların yapılabilmesine olanak veren teknolojisiyle insanların bir araya gelerek sohbet etmesini sağlayan sohbet odalarında her yaştan arkadaş bulmak mümkündür. Yurt dışından belli bir bölgeden değil dünyanın her bölgesinden insanların birlikte keyifli zaman geçirmesini sağlayan chat odaları, binlerce kilometreleri yakınlaştırmakta ve böylece sosyalleşmeyi sağlamaktadır. Sohbet odalarında insanlar yalnızlıklarına da derman aramaktadır.

  Günümüzdeki yoğun iş temposuyla arkadaşlık ilişkileri ♥ kurmakta zorlanan kişiler için en önemli arkadaş çevresi oluşturma yöntemlerinden biri olan Sohbet sitelerinde her türlü görüşün paylaşılması ve tartışılması mümkündür. Sohbet sitelerinde konuşma biçimi de günlük hayattaki gibidir. Kişiler arasındaki sohbet genel olarak soru cevapla başlayarak sonrasında aynı düşünce yapısına uygun olduğunun anlaşılması ile daha derin konulara girilebilmekte, bu sitelerde sağlık sorunlarından psikolojik sorunlara kadar her türlü probleme de çözüm bulunma imkanı elde edilmektedir. Çünkü sohbet sitelerine her meslek grubundan binlerce insan aynı anda giriş yapmaktadır. Sohbet sitelerinde insanların karşısındaki kişiyi görmediğini düşünerek rahat olmakta, böylece yaşadığı tüm sorunları rahatlıkla dile getirebilmektedir. Böylece sorunların çözümü için ilk adım atılabilmekte, hatta duyarlı biri ile sohbet edildiğinde profesyonel destek alınması izin yönlendirme de yapılabilmektedir. Böylece sohbet siteleri bazı hastalıkların tedavisi için de yol gösterici bir kimliğe kavuşabilmektedir.

  ╟ Yabancı Chat Odaları İle Yeni Dostluklar Kurulabilir ╣
  Yabancı Sohbet Odaları ile yeni insanlarla tanışma avantajı sunmaktadır. Böylece farklı kişilerle arkadaşlık kurularak bilgi dağarcığının daha da artması sağlanmaktadır. Bu sitelerde konuşulan kişiyle fikir alışverişi yapılabilmekte, böylece yeni görüşler ortaya çıkabilmektedir. Sohbet, insanı olgunlaştıran en önemli iletişim yoludur ve günümüzde bu iletişim, internet üzerindeki sohbet odaları olmaktadır. Sohbette kişinin yalnızca kendi görüşlerini savunması ve karşı tarafı dinlememesi, monolog bir konuşma türüdür ve bu tip karakterli insanlar genellikle yalnız kalmaktadır. Oysa sohbet odaları, bu karaktere sahip olan insanları karşısındaki kişinin fikrini dinlemeye yönlendirmekte, bu anlamda sohbet sitelerinin toplumsal yararının bulunduğu da söylenebilmektedir. Sohbet sırasında karşısındakini dinleyen insanlar kendi düşünceleri ile bir kıyaslama yapma imkanı elde edebilmekte, böylece yeni fikirler edinebilmektedir.

  Oysa İnternet’teki sohbet odaları(☺) bu stresin vücuttan atılabilmesi için en kolay yollardan biri olmaktadır. ☺ Sohbet sitelerinde yalnızca arkadaşlık ve dostluklar üzerine konuşulmamaktadır. Bu odalarda dini sohbet, yaş gruplarına göre sohbet, görüntülü chat, sesli sohbet gibi sayısız seçenek bulunmaktadır. İnsanlar birbirleri ile bilgi paylaşımında bulunarak hem bilgi dağarcığını, hem de kelime dağarcığını artırmakta, böylece günlük konuşmalarında çok daha dinlenebilir bir hale gelebilmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Chattir.net eski usül chat”