Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

CHROME Ribbon toz karıştırma makinası mikseri Konya

CHROME Konya yatay toz karıştırıcı, yatay toz karıştırma makinası, ribbon yatay toz karıştırıcı, ribbon yatay toz karıştırıcı mikser, ribbon toz karıştırma makinası, ribbon toz karıştırma mikseri, ribbon blender powder mixer, ribbon mikser dikey yatay karıştırıcı, ribon granül ve toz karıştırıcı, ribbon toz mikseri, toz karıştırıcı ribbon mikser, ribbon toz karıştırıcı mikser, yatay tip ribbon toz karıştırıcı mikser, horizontal ribbon mixer, vertical ribbon mixer, ribbon mikser fiyatları, toz karıştırma mikseri, toz karıştırıcılar, granül karıştırıcı, kübik toz karıştırıcı, ribbon toz karıştıcı, toz karıştırma makinası, toz karıştırma mikseri,

 • Gönderen Adı: Ribbon Mikser
 • Gönderen E-postası: inf@ribbontozkaristirici.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.ribbontozkaristirici.com.tr
 • CHROME Ribbon toz karıştırma makinası mikseri Konya
  CHROME Ribbon toz karıştırma makinası mikseri Konya

  CHROME MASTER; Konya’da Ribbon toz karıştırma makinalarının imalat, satış ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

  “Kimyasal, Gıda, Yem, İlaç ve Kimyasal” sektöründe sıklıkla tercih edilen riboon toz karıştırma makinaları paslanmaz olup, rarklı kapasitelere sahip olarak imal edilmektedir. 304 Cr Ni kalite malzemeden imal edilmektedir.

  Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok kurum ve kuruluşa ribbon toz karıştırma makinalarının teslimatını gerçekleştirmiştir. Amacımız; Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarmaktır.

  Ribbon Toz Karıştırma Makinası; Farklı nitelikte olan toz ürünleri homojen olarak mükemmel bir şekilde karıştırmak için kullanılır. 50 kg ile 5000 kg kapasiteye sahip olarak imalat yapmaktayız. Makina ile toz kimyasal, baharat, yem ilaç ve kimyasal ürün karıştırabilirsiniz.

  Makina içinde özel yataklama sistemleri bulunur. Ürünler; İçe içe sarmal helezonlar ile savurma yöntemi ile birbirine karışır.

  Makinalarımızı; Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de göndermekteyiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir