Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

CHROME Sepetli Parça Yıkama Makinası Konya

CHROME Konya sepetli parça yıkama makinası, endüstriyel parça yıkama makinası, parça yıkama makinası fiyatları, sanayi tip parça yıkama makinası, motor parçası yıkama makinası, rektefiye parça yıkama makinası, sepetli parça yıkama makinası, yedek parça yıkama makinası, yağlı kirli parça yıkama makinası, parça yıkama makinası imalatı, döner sepetli parça yıkama makinası, oto parça yıkama makinası, yağlı parça yıkama makinası,

 • Gönderen Adı: Chrome Master
 • Gönderen E-postası: inf@parcayikamamakinasi.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.parcayikamamakinasi.com.tr
 • CHROME Sepetli Parça Yıkama Makinası Konya
  CHROME Sepetli Parça Yıkama Makinası Konya

  =- Firma Profili -=
  .
  .
  CHROME MAKİNA; Konya’da parça yıkama makinalarının imalat, satış ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

  Özellikle otomotiv ve makina sektörünün önemli ihtiyacı konumunda olan, parça yıkama makinaları büyük bir boşluğu doldurmuştur.

  Firmamız;

  Geçen zaman içinde pek çok firmaya parça yıkama makinalarının teslimatını gerçekleştirmiştir. Amacımız; Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarmaktır.

  Parça yıkama makinası içerisine konulan parçalar yıkama sepeti vasıtası ile kendi ekseninde döndürülürken, basınçlı deterjanlı sıcak su püskürtülür. Basınç, sıcaklık ve kimyasal etki sayesinde parça üzerindeki tüm yağ ve kir temizlenir. Makinada yıkaması yapılan parçalar tertemiz olarak çıkar.

  Yıkama işlemi kapalı kabin içinde el değmeden otomatik olarak yapılır. Pompa vasıtasıyla alkali yapıdaki kimyasal su, kirli parçanın her noktasına nozullar vasıtasıyla temas eder.

  farklı kapasitelere sahip parça yıkama makinaları; Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de gönderilmektedir.

  TELEFON
  0 332 501 00 19
  GSM
  0 544 773 06 37
  GSM
  0 506 904 95 52
  WHATSAP
  0 544 773 06 37
  BİZİ TAKİP EDİN!
  Endüstriyel Parça Yıkama Makinaları İmalatı
  Konya parça yıkama makinası imalatı, döner sepetli parça yıkama makinası, oto parça yıkama makinası, yağlı parça yıkama makinası, sepetli parça yıkama makinası, endüstriyel parça yıkama makinası, parça yıkama makinası fiyatları, sanayi tip parça yıkama makinası, motor parça yıkama makinası, rektefiye parça yıkama makinası, sepetli parça yıkama makinası

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir