Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

CKL TAŞIMACILIK

Güvenli ve Ekonomik Nakliye Hizmetleri
Eşya taşımacılığı için uzman ve ekonomik çözümler için Ceyhan Taşımacılık önemli avantajlar sunuyor. Nakliye hizmeti almak için her zaman tercih edebileceğiniz özel hizmetler ile eşya taşımak zor olmaktan çıkıyor ve kolay hale geliyor. Eşya taşımak çoğu zaman zor olmasına karşılık, sunulan profesyonel nakliye hizmetleri sayesinde eşya sahipleri bu süreci çok kolay şekilde atlatabiliyorlar.
Uzman ve Yüksek Kalite Hizmet Anlayışı
Nakliye firmaları arasında üstün kalitesi ile öne çıkan firmamız tarafından sunulan tüm nakliye hizmetlerinde yüksek kalite standartları korunmaktadır. Hem ev hem de işyerleri için pratik ve hızlı eşya taşımacılığı sunan ekibimiz ile birlikte eşyalar kolayca yeni adreslerine ulaşabiliyorlar. Nakliyeyi sadece bir noktadan bir noktaya eşya taşımak olarak görmeyen hizmet anlayışımız ile her zaman güvenli ve uygun fiyatlar ile çözümler bulabilirsiniz.
Günümüz teknolojik imkânları ve deneyimli ekip tarafından sunulan hizmetler;
• Evden eve nakliyat
• Ofis taşımacılığı,
• Şehir dışı nakliyat,
• Parça eşya taşımacılığı,
• Depo taşımacılığı
• İstanbul şehir içi nakliye
Şeklinde tüm eşya taşımacılığına yönelik olarak geliştirilen hizmetleri içeriyor.
İhtiyacı En İyi Karşılayacak Hizmetler
Eşya taşımacılığı için en uygun çözümleri sunan firmamız eşya taşımacılığının her alanında kolaylık sağlıyor. Evden eve nakliyat hizmeti eşyaların eski adresinden yeni adreslerine hızlı, güvenli ve günümüz çözümlerine uygun şekilde yapılıyor. Bu sayede yeni eve taşınmak, eşya sahipleri için bir sorun olmaktan çıkıyor.
Eşya sahipleri sürecin hiçbir kimse müdahil olmayarak stresli geçebilecek bu dönemi rahat bir şekilde geride bırakıyorlar.
Ofis eşyaları özellikle değerli oldukları için çok daha özenli koruma sağlanarak hiçbir eşyanın zarar görmeden yeni adresine taşınması da ofis taşımacılığı ile mümkün oluyor. Yüksek katlarda olan ofisler için de asansörlü taşımacılık hizmeti gibi günümüz teknolojik imkânlarını en iyi yansıtan hizmetler sağlanıyor.
Öğrenciler ve yaşlılar başta olmak üzere az eşyası olanların eşyalarının belirlenen noktaya taşınması da parça eşya taşıma hizmeti ile olanaklı hale geliyor. Daha kapsamlı eşyaların olduğu depo gibi alanlar için de depo taşımacılığı hizmetleri önemli çözümler sağlıyor.
CKL Taşımacılık şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetlerinde eşyaların güvenli, sigortalı, hızlı ve pratik yöntemler ile yeni adreslerine ulaşmalarını sağlıyor.
Uygun nakliye fiyatları sayesinde de müşterilere ekonomik çözümler sağlıyor.

http://www.ckltasimacilik.com
http://www.ckltasimacilik.com

CKL Taşımacılık

Biz Kimiz ?
CKL Taşımacılık olarak 1965 yılından bugüne, yurtiçi taşımacılıkta İstanbul Avrupa / Anadolu – Ankara – İzmir – Manisa ve Bursa olmak üzere Türkiye’nin birçok yerine tecrübeli personelimiz ve özmal araçlarımız ile en hassas ve değerli ürünlerinizin sevkiyatını etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda yapıyoruz.

Komple kamyon taşımacılığı ve parsiyel hizmetimiz ile şehirlerarası sevkiyatlarınızda önemli maliyet avantajları elde edebilirsiniz.

Ham/ara madde çıkış noktasından üretim sahasına taşıma, nihai ürünlerin depo sahasına aktarılması, paketleme, paket açma, etiketleme, kalite kontrol, sipariş karşılama, müşteri sevkiyatları, dağıtım, müşterinizden tahsilat gibi tüm işlem ve operasyonları sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

CKL Taşımacılık

Misyonumuz
Kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla, yapılanma sürecini başlatmıştır. Bu süreç içerisinde şirketimizin yönünü çizen ilkeler; Tam zamanında ve güvenilir hizmet, Müşteri ve personel odaklı çalışma, Sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar, İlerici vizyon, Modern çalışma alanları ile verimli ve dinamik personel, Uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıdır, Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tam zamanında teslim edilmesi gereken gönderileri, uluslararası kalite standartlarında ve gelişmiş otomasyon sistemlerini kullanarak alıcılarına ulaştırmak…

Taşımacılık alanında her zaman en güvenilir ve seri ulaşım kanallarıyla geliştirerek, her bir gönderinin denetimini anında sağlamak ve teslim bilgisi sunmak… Sorumluluk bilincine ve yüksek motivasyona sahip uzman çalışanlarla, beklentisinin ötesinde memnun olan sadık müşteriler yaratmak… Ve çağdaş Türk aile kültürünün ışığında insanlığın gurur duyacağı hizmetler sunmaktır.

Temel Değerlerimiz: Güvenirlilik, Sürat, Sorumluluk, Kardeşlik, Verimlilik, Saygınlık, Doğallık, Yaratıcılık

CKL Taşımacılık

Vizyonumuz
Müşterilerimize odaklı Profesyonel kargo hizmet anlayışı ile pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen bir Kargo firması şirketi olmaktır. “Türkiye’de öncü ve lider, Dünya’da da tanınır bir marka” olmaktır. Kalite Vizyonumuz CKL Taşımacılığın her köşesinde asılı bu söz; Güvenilirlik, Gizlilik, Verilen söze sadık kalmak, Ekip ruhu ile çalışmak, Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek, Müşterilerin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlamak, Kaliteyi benimseyen personelimiz ile kaliteli hizmet vermektir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir