Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Cnc Freze Mengenesinde Üstün Kalite

Talaşlı imalat sektöründe en çok kullanılan işleme makinelerinden olan cnc freze ve cnc torna tezgahları için hassas sıkma sistemleri, 4 ayaklı torna ayna sistemleri, hızlı kalıp bağlama sistemleri, hidrolik kalıp yükleme sistemleri, hidrolik, pnömatik ve mekanik torna ayna sistemleri gibi bir çok alanda yüksek kaliteli ürünler sunan Hidkom Mühendislik, yeni websitesi ile müşterilerine hizmet vermeyi bir çıta daha yükseltmiştir.

Özellikle cnc frezelerde yüksek işleme hassasiyeti için gerekli olan mengene sistemlerinde, dünyanın en iyi markalarının mümessilliğini yapan Hidkom Mühendislik, 5 eksen işleme tezgahları için yüksek hassasiyetli 5 eksen mengene çözümleri ile sektörde yer almaktadır.

Özellikle HWR ve Roemheld marka 5 eksen mengene ürünleri ile yüksek kesme güçlerine karşı parçayı sıkıca tutan ve damgalama teknolojisi sayesinde parçaları sadece tutma görevini yapan ekstra olarak delme görevi için ekstra güç harcatmayan kompakt dizayn ile hem fiyat hem de ürün kalitesi açısından en iyi seviyededir.

5 eksen mengeneler hakkında detaylı bilgi fiyat listeleri için websitemiz https://www.hidkom.com ziyaret etmeyi unutmayınız.

Hidkom Mühendislik

 

Hidkom Mühendislik 1997’de kurulmuştur. Firma kuruluşundan günümüze kadar özellikle Hidrolik Bağlama Kalıpları, Fikstürleri, Aparatları konusunda öncü rol oynayarak hidrolik sıkma sistemleri teknolojisinin Türkiye’de bilinmesini ve yaygınlaşmasını sağlamıştır. Firma konusunda Dünyanın en önemli ve Etkin Alman, firmalarının Mümessilliğini yaparak en yenilikçi ve rekabetçi ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız CNC Yatay İşleme merkezleri (HMC) Dik İşleme Merkezleri (VMC), CNC Tornalar, Çok eksenli CNC Tezgâhlar, Özel amaçlı CNC veya Manuel makinalar için hidrolik, mekanik ve elektrikli parça sıkma ve sabitleme çözümleri sunmaktadır. Bununla beraber daha kapsamlı mühendislik ve çözüm gerektiren CNC İmalat Hücreleri (Production Cell) CNC Transfer Hatları, CNC tezgahlara entegre edilmiş Robot ile veya Robotlu İmalat, Otomasyon sistemlerinde parça sıkma entegrasyonu gibi konularda son derece başarılı ve tecrübelidir.

Aynı zamanda CNC Makinalarda, Preslerde Robotik uygulamalarda, otomasyon sistemlerinde ürüne bağlı değişen kalıp, fikstür, aparat gibi elemanların hızlı ve doğru bağlanması ile ilgili hızlı kalıp bağlama sistemleri, SMED, QDC, Zero Point, sistemlerle de sonsuz sayıda çözüme sahip ve tecrübeliyiz.

Firmamız CNC Talaşlı imalat ile ilgili, başta CNC Makina İmalatçıları, Otomotiv Sanayi, Uzay ve Havacılık Sanayi, Medical Endüstrisi, Robotik Endüstrisi, Makina İmalat Sanayi, Savunma Sanayi, Ağır Vasıta ve İş Makinaları Sanayi gibi, birçok sektöre hizmet vermektedir.

Faaliyette olduğumuz yaklaşık 20 yıllık süreçte, alanındaki dünyanın en yeni teknolojilerini Türkiye’deki sanayicilerimiz ile buluşturmanın verdiği heyecan ile önümüzdeki yıllar içerisinde de gelişmekte olan bütün sektörler için konusunda da yeni teknolojilerimizi, müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Satış öncesi olduğu kadar, satış sonrası servis hizmetlerimizde de Türkiye genelinde alanında uzman çalışanlarımız ile maksimum müşteri memnuniyetinin sağlanmasını hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Hidrolik ve mekanik bağlantı ekipmanları konusunda ulusal ve uluslararası pazarda aranan, güvenilir ve farklılık yaratan bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

İleri teknoloji gerektiren hidrolik ve mekanik bağlantı ekipmanlarının ve türevlerinin tasarımını, üretimini ve satışını yapmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kalitede, zamanında ve güvenilir ürünler üretmeyi,
Müşteri memnuniyetini artırmayı,
Uygulanabilir şartları, yerine getirmeyi,
İş süreçlerinin etkinliğini ve verimliliğini sürekli iyileştirmeyi,
Süreç yaklaşımını ve risk temelli düşünmenin kullanımının teşvik edilmesini sağlamayı,
Çalışanlarımızın yetkinliğini artırarak ekip çalışmasını gerçekleştirmeyi,
Çevrenin korunması ve doğal kaynaklarımızın verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamayı,
Tedarikçilerimiz ile iş ortaklığımızı geliştirmeyi,
Taahhüt ederiz.

İLKELERİMİZ

Pazar odaklılık
Yaratıcılık
Ekip çalışması
Kalite odaklılık
Hız / Zamanındalık

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir