Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Cnc Freze Mengenesinde Üstün Kalite

Talaşlı imalat sektöründe en çok kullanılan işleme makinelerinden olan cnc freze ve cnc torna tezgahları için hassas sıkma sistemleri, 4 ayaklı torna ayna sistemleri, hızlı kalıp bağlama sistemleri, hidrolik kalıp yükleme sistemleri, hidrolik, pnömatik ve mekanik torna ayna sistemleri gibi bir çok alanda yüksek kaliteli ürünler sunan Hidkom Mühendislik, yeni websitesi ile müşterilerine hizmet vermeyi bir çıta daha yükseltmiştir.

Özellikle cnc frezelerde yüksek işleme hassasiyeti için gerekli olan mengene sistemlerinde, dünyanın en iyi markalarının mümessilliğini yapan Hidkom Mühendislik, 5 eksen işleme tezgahları için yüksek hassasiyetli 5 eksen mengene çözümleri ile sektörde yer almaktadır.

Özellikle HWR ve Roemheld marka 5 eksen mengene ürünleri ile yüksek kesme güçlerine karşı parçayı sıkıca tutan ve damgalama teknolojisi sayesinde parçaları sadece tutma görevini yapan ekstra olarak delme görevi için ekstra güç harcatmayan kompakt dizayn ile hem fiyat hem de ürün kalitesi açısından en iyi seviyededir.

5 eksen mengeneler hakkında detaylı bilgi fiyat listeleri için websitemiz https://www.hidkom.com ziyaret etmeyi unutmayınız.

https://www.hidkom.com

 

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir