Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

CONFORT OSTOMY & NPWT

Confort provides useful information with its expert team in the field of Wound Treatment and Ostomy, and provides professional support for healthcare professionals and their patients before and after use of their products.

  • Gönderici Adı: Confort Ostomy
  • Gönderici E-postası: tanmurat@outlook.com.tr
  • Gönderici URL’si: https://www.confortostomi.com/
https://www.confortostomi.com/
https://www.confortostomi.com/

Hakkımızda
Konfort Özel Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzemeler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 2002 yılında Eskişehir, Organize Sanayi Bölgesinde

Ostomi ve Negatif Basınçlı Yara Tedavi ürün gruplarında üretime başlamıştır. Ostomi ve Negatif Basınçlı Yara Tedavisi ürün gruplarında, Türkiye’nin ilk üreticisi olma gururuna sahiptir. Şirketimiz, kaliteden ödün vermeyen alanında uzman denetim kadrosuyla daima hedef büyüterek sektöründe kalıcı ve lider kuruluşlardan birisi olmuştur.

Konfort olarak; üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler, yüksek teknoloji kapsamında bulunmaktadır.
Teknolojik, inovatif ve kaliteli ürün çeşitliliğimiz; sağlık profesyonelleri ve hastalar ile ortak yürüttüğümüz çalışmalar ile daha efektif bir hale gelmiştir. Konfort, sonuç odaklı çözümler ortaya koyarak, her zaman memnuniyet seviyesini üst seviyelerde tutan bir markadır.

Devam etmekte olan yatırımlarımızla dünya pazarında da etkin bir rol sergileyerek dünyanın 41 farklı ülkesine, ürettiğimiz tıbbi cihaz ve malzemelerin ihracatını gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede, Confort markasının sağlık profesyonellerin ve hastalar tarafından 41 farklı ülkede kullanılması ile global tıbbi cihaz pazarında marka değerimizi arttırmaktayız.
Üstün teknolojiye sahip imalat sistemimiz ile yenilikçi ve güvenilir ürünler üretmemizi sağlayan mühendislerimizin AR-GE çalışmaları ile Türkiye ekonomisi için katma değer sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Hep daha ileriyi hedefleyen bir kurum olarak aktif yara tedavi çözümlerimiz ve ostomi ürünlerimiz ile sağlık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir