Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

COSKUN Konya volkswagen Skoda özel servisi

COSKUN Konya volkswagen seat özel tamir servisi, audi skoda özel tamir servisi, volkswagen seat özel servis, audi skoda özel servis, volkswagen seat özel tamir servisi, audi özel tamir servisi, volkswagen servisi, Konya volkswagen servisi, seat audi servisi, skoda servisi, volkswagen seat tamircisi, Audi skoda tamircisi, volkswagen seat tamir servisi, audi skoda tamir servisi, volkswagen yetkili servis, volkswagen yetkili servis telefon, konya volkswagen servisleri, volkswagen otomobil tamiratı, seat audi otomobil tamiratı, skoda otomobil tamiratı, volkswagen özel seat özel servis, audi skoda özel servis,

 • Gönderen Adı: Coşkun Servis
 • Gönderen E-postası: inf@konyavolkswagenozelservisi.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyavolkswagenozelservisi.com.tr
 • COSKUN Konya volkswagen Skoda özel servisi
  COSKUN Konya volkswagen Skoda özel servisi

  Coşkun Volkswagen Servisi…

  Ustalık; Aracın her hangi bir parçasını yenisiyle değiştirmek değil, arızanın temeline inerek, detaylı bir analiz yaparak, arızaya sebep olan durumu ortadan kaldırma ve arızalı parçayı onarmaktır.

  > Kurumsal

  COŞKUN SERVİS; Konya’da uzun yıllardır Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka binek ve hafif ticari araçların bakım ve onarım hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

  Faaliyete başladığımız günden bu güne, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklıbir hizmet sunmaktayız. Geçen zaman içinde teknik bilgi ve tecrübeli ustalık ışığında sayısız aracın bakım ve onarımlarını gerçekleştirdik.

  Ustalık; Aracın her hangi bir parçasını yenisiyle değiştirmek değil, arızanın temeline inerek, detaylı bir analiz yaparak, arızaya sebep olan durumu ortadan kaldırma ve arızalı parçayı onarmaktır.

  Servisimizden randevu alarak, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Araçlar onarımından müşterimize teslimine kadar, servisimizin sorumluluğunda ve himayesindedir.

  Servisimizde; Modern test cihazları ile arıza tespiti yapılmakta ve tüm elektronik arızalar modern cihazlar ile kontrol edilmektedir.

  Servisimizde; “Bu gün git, yarın gel” sözü geçerli değildir. Servise onarım veya bakıma gelen araç bir kenarda beklemeye alınmaz. Derhal onarım veya bakım yapılmaya başlanır.

  Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka binek ve hafif ticari araçlarınızın arıza ve problemleri için her zaman servisimizi arayabilir, bilgi talep edebilir, araçlarınızın onarımlarını talep edebilirsiniz.

   

  Müşteri Hizmetleri
  Telefon : 0 554 380 93 39

  WhatsApp : 0 554 380 93 39

  Mail : bilgi@konyavolkswagenservisi.com.tr

  Hızlı Menü
  Hizmetlerimiz

  Foto Galeri

  Medya

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir