Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Dalaman Bungalov Evleri –

Dağ evi Bungalov Villa; büyük şehirlerin gürültüsünden uzakta nefes almak isteyenlerin, doğa ile baş başa rahat nefes alabilecekleri doğal bir güzellikte yer alıyor.Dalaman Bungalov Evleri ; Muğla’nın Dalaman ilçesi Şerefler Köyü’nde bulunan bungalov evlerden oluşan bir tatil köyü olarak hizmet veriyor. Kalabalığın gürültüsünden uzakta yemyeşil doğa ile, Bungalov Villa Tatil Köyü’nde yapacağınız tatil hem fiziksel hem de ruhsal olarak yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı oluyor. Bu tatil beldesi, sizin için rahat bir nefes alarak huzurun tadını çıkarabileceğiniz harika bir tatil seçeneği olacak! Olağanüstü manzara eşliğinde, yeşilin ve mavinin arasında muhteşem bir Karadeniz tatili, Bungalove Villa sizleri bekliyor. Eşsiz manzarası ve doğanın sesleri eşliğinde yapacağınız tatil, unutamayacağınız dinlendirici bir etki sağlayacak. 6 adet bungalov evden oluşan Bungalov Villa , sizlere kaldığınız odalarda muhteşem manzaralar sunuyor. İsterseniz Şömineli ve jakuzili bungalovda sıcak ve romantik bir tatil geçirirken, doğa manzaralı odalarda ise huzurlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Dağ evi Bungalov Villa ‘da odalar standart oda – Lux oda – Ultra Lux oda olarak üçe ayrılıyor. Tamamen ahşap olan evlerin içerisinde mini mutfak, mini bar dolabı, yer masası, banyo ,yatak odası ve ücretsiz wifi hizmeti bulunduruyor. Tüm yıl hizmet veren Bungalov Tatil Köyü, yılın her zamanında Muğla tatili yapmak isteyenleri güzel manzarasına davet ediyor. Tertemiz dağ havası garantisi veren Bungalov Villa Tatil Köyü için sayfamızda yer alan iletişim numarasını kullanarak hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Gönderici Adı: Bungalov Villa
  • Gönderici E-postası: info@bungalovvilla.com
  • Gönderici URL’si: https://bungalovvilla.com/
https://www.necipyeter.tk
Güncel verilere göre 2 milyar kullanıcısıyla Facebook, dünyanın en popüler ve en çok kullanıcıya sahip sosyal ağı olma özelliği taşıyor. Bu makalede “Facebook Tarihi”ne değineceğiz. Ayrıca “Facebook Nedir?”, “Facebook Yöneticileri Kimlerdir?”, “Facebook Nasıl Kullanılır?”, “Facebook İstatistikleri Nelerdir?”, “Facebook Niye Önemlidir?”, “Facebook’un Özellikleri Nelerdir?”, “Facebook İle İlgili Son Gelişmeler Nelerdir?” sorularına da yanıt vereceğiz.
Popüler sosyal ağ Facebook ile ilgili tüm detayları barındıran bu makalede “Facebook’un Tarihi” ile ilgili detaylardan ve “Facebook Nedir?” sorusundan başlayarak kapsamlı bir Facebook analizi yapacağız. “Facebook İstatistikleri”nin de yer aldığı makalenin Facebook hakkında her şeyi barındırmasından dolayı “A’dan Z’ye Facebook” şeklinde özetlemek mümkün. Şimdi sözü fazla uzatmadan konuya giriş yapabiliriz.
Facebook Tarihi
Facebook Nedir? konusuna gelmeden önce günümüzün en popüler sosyal ağı Facebook’un tarihçesine değinmemiz gerektiğini düşündük. O yüzden makalemizin ilk başlığı Facebook Tarihi oldu. İşte başlıyoruz.
Facebook, 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi’nde okuyan Mark Zuckerberg isimli öğrenci tarafından “The Facebook” adıyla kuruldu. Facebook ilk zamanlar Harvard Üniversitesi‘nde öğrenim gören öğrencilerin kendi aralarındaki iletişim sağlaması ve birbirleriyle bağlantı kurması amacıyla kurgulanmış ücretsiz bir web sitesiydi. Ancak kısa zaman içerisinde The Facebook, kullanıcıların beğenisini toplamıştı. Bu da siteyi, Harvard Üniversitesi dışında da popüler hale getirmiştir.
Harvard Üniversitesi’nden Tüm Dünyaya
Mark Zuckerberg adlı öğrenci tarafından kurulan Facebook Harvard Üniversitesi’ni kısa sürede aşarak bölge eyaletlerde ve nihayetinde tüm Amerika’da kullanılmaya başlamıştır. Harvard Üniversitesi’nin ardından Boston ve çevresindeki okulları da içine alan Facebook, 2 ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm okullar Facebook’taydı.
Üniversite arkadaşlarını bulmaya yönelik bir site olarak yayına başlayan Facebook’ta önceleri üyeler yalnızca bağlı oldukları okulun e-posta adresiyle (.edu, .ac.uk, vb.) Facebook’a üye olabiliyorlardı. Daha sonra siteye liseler ve bazı büyük şirketler de katılınca 11 Eylül 2006 tarihinde Facebook tüm e-posta adreslerine açıldı.
Facebook’un Amacı Nedir?
Facebook’un başlangıçtaki nihai amacı ya da hedefi insanların eski okul arkadaşlarıyla bağlantıya geçmesini iletişim kurmasını sağlamaktı. Facebook kullanıcıları arkadaşlarıyla iletişim kurmak için not, durum güncellemesi, fotoğraf, video vb. öğeleri kullandılar. Bu da “sosyal paylaşım sitesi” kavramını doğurdu. Bu gelişmelerin ışığında Facebook’un üye sayısı kısa sürede 5.5 milyonu aşmıştı.
Milyar Dolar Değerinde Mecra
Kısa sürede hızlı bir büyüme kaydeden ve markalaşan Facebook’a ilk teklif Viacom tarafından yapılmıştır. Teklif edilen tutar ise 975 milyon dolardır. Eylül 2006’da ise Yahoo, 1 milyar dolar teklifte bulunmuştur. Aynı yılın Ekim ayında ise; Google, YouTube’u satın aldıktan sonra, Facebook için 2,3 milyar dolar teklifte bulunmuştur. 24 Ekim 2007’de Microsoft, Facebook’un %1,6’lık hissesini 240 milyon dolar ödeyerek satın almıştır. Google ve diğer şirketler de benzeri bir yöntemle Facebook hisselerine yönelmiştir.
Facebook yöneticilerinden Peter Thiel ise Facebook’un iç değerinin 8 milyar dolar olduğunu ve proje gelirlerinin 2015 yılı için 1 milyar dolar olduğunu söylemiştir.
FarmVille Etkisi
2008 yılına gelindiğinde ise Facebook sunduğu birçok hizmetin yanında Farm Ville gibi popüler oyunlarla popülaritesini korudu ve sürdürdü. Aynı sene içerisinde insanların birbirlerini Facebook’u kullanmaya davet etmesi ile beraber Facebook’un kullanıcı sayısı 2 katına çıkmıştır. Bu da sitenin üye sayısının toplamda 10 milyonu aştığı anlamına gelmektedir.
Like Kültürü
2009 yılında Facebook, kullanıcıları “like” özelliği / kavramı ile tanıştırdı. Bununla birlikte “like” kavramı günümüz popüler kültürünün yadsınamaz bir gerçeği, ifadesi haline geldi. Bir nevi like kültürü oluştu denilebilir. Facebook, bu kültürün oluşmasında ve hayatımıza like etmek gibi deyimler girmesinde önemli rol oynamıştır.
Facebook, 2010 senesinde, Alexa istatistiklerine göre dünyanın en fazla ziyaret edilen 2’inci sitesi olmuştu. Dünya çapındaki başarıları katlanarak artan Mark Zuckerberg ise o sene Time Magazine tarafından ‘’Yılın Adamı’’ seçildi. Facebook tüm bu gelişmelerin ışığında 2010 yılını 500 milyon kullanıcı ile kapatmıştır.
Dünyanın Büyük Bölümü Facebook Kullanıyor
2013 yılına gelindiğinde dünya nüfusunun önemli bir kısmı Facebook kullanmaya başladı. Bu dönemlerde Facebook sadece bireysel kullanıcıların değil, reklamcıların ve marka değerini arttırmak isteyen firmaların da odak noktası haline gelmişti. Burada dikkat etmemiz gereken konu ise iletişim, fotoğraf paylaşımı, bilgi aktarımı gibi sosyal kullanımlarının dışında Facebook’un ekonomik anlamda kazanç elde etmek isteyen firmalar ve markalaşmak isteyen şirketler için de uygun bir mecraya dönüşmesiydi.
https://www.necipyeter.tk

Bungalov Villa
Doğa ile İç İçe
Kurumsal
Dağ evi Bungalov Villa; büyük şehirlerin gürültüsünden uzakta nefes almak isteyenlerin, doğa ile baş başa rahat nefes alabilecekleri doğal bir güzellikte yer alıyor. Bungalov Villa ; Muğla’nın Dalaman ilçesi Şerefler Köyü’nde bulunan bungalov evlerden oluşan bir tatil köyü olarak hizmet veriyor. Kalabalığın gürültüsünden uzakta yemyeşil doğa ile, Bungalov Villa Tatil Köyü’nde yapacağınız tatil hem fiziksel hem de ruhsal olarak yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı oluyor. Bu tatil beldesi, sizin için rahat bir nefes alarak huzurun tadını çıkarabileceğiniz harika bir tatil seçeneği olacak! Olağanüstü manzara eşliğinde, yeşilin ve mavinin arasında muhteşem bir Karadeniz tatili, Bungalove Villa sizleri bekliyor. Eşsiz manzarası ve doğanın sesleri eşliğinde yapacağınız tatil, unutamayacağınız dinlendirici bir etki sağlayacak. 6 adet bungalov evden oluşan Bungalov Villa , sizlere kaldığınız odalarda muhteşem manzaralar sunuyor. İsterseniz Şömineli ve jakuzili bungalovda sıcak ve romantik bir tatil geçirirken, doğa manzaralı odalarda ise huzurlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Dağ evi Bungalov Villa ‘da odalar standart oda – Lux oda – Ultra Lux oda olarak üçe ayrılıyor. Tamamen ahşap olan evlerin içerisinde mini mutfak, mini bar dolabı, yer masası, banyo ,yatak odası ve ücretsiz wifi hizmeti bulunduruyor. Tüm yıl hizmet veren Bungalov Tatil Köyü, yılın her zamanında Muğla tatili yapmak isteyenleri güzel manzarasına davet ediyor. Tertemiz dağ havası garantisi veren Bungalov Villa Tatil Köyü için sayfamızda yer alan iletişim numarasını kullanarak hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

TESİS ÖZELLİKLERİ

Kredi Kartı Sezon Aralığı Otopark İnternet

Geçerlidir. Tüm Yıl Açık Var Var

Dağ Evi Bungalov Villa
Doğa ile iç içe Yeşilçam ormanlarının içinde huzura yolculuk !!!

Ücretsiz Wifi
Tesisimizde ücretsiz olarak kesintisiz wi-fi mevcuttur.Her bungalovumuz wifi hizmetimizden yararlanabilir.

En İyi Fiyat Garantisi
Bungalov villlarımız misafirlerimizin rahatlığını düşünerek dizayn edilmiştir.Fiyatlarımız normelin çok fazla aşağısındadır.

7/24 Hizmet
Tesisimiz 7 /24 hizmet vermektedir.Müsaitliğe göre İstediğiniz saatte tesisimize giriş yapabilirsiniz.

Havalimanı Servis Hizmeti
Dalaman havalimanı bungalov villa arası 7 kmdir.Bungalov Villa ‘ya 7/24 Ücretli servis hizmetimiz mevcuttur.

Doğanın Sesini Dinle !!!

Bungalov Villa
Doğanın ortasında Dalaman ‘ın zirvesinde yer alan konumuyla, tesisin bir tarafı yemyeşil çam ormanları bir tarafı serin serin esen manzararayla çevrilidir.Huzur dolu bir ortamda misafirlerini yılın dört mevsimi ağırlayan tesise özel araçlarıyla gelen konuklar için otopark alanı ücretsizdir.

Bulunduğu doğayla uyum içindeki ahşap bungalovlarda misafirlerini ağırlayan tesisin geniş bir yürüyüş alanı da mevcuttur.. Evcil hayvan dostu bu tesiste Wi – Fi erişimli kablosuz internet ağına erişim ücretsizdir. Tesiste misafirler; tek odalı, iki odalı ve iki katlı dubleks olmak üzere üç farklı bungalov içerisinden dilediğinde konaklayabilirler.

Bungalow Evlerin tüm ahşap bungalovları sade mobilyalarla aydınlık bir şekilde dizayn edilmiştir. Ağaç evlerin her biri farklı noktalarda olup her birinin manzarası farklıdır. Konaklama birimlerinin hepsi yemyeşil, bol oksijenli, harika bir doğaya açılmaktadır. Bungalovlar 24 saat sıcak suya sahip duşlu özel banyo – WC içerir. Rahatınız için tüm birimlerde temiz banyo havluları ve terlikler tesis tarafından temin edilmiştir. Mini bar ve masa sandalye odalarda yer alan diğer olanaklar arasında sayılabilir. Klima bulunan odalarımız vardır.

                     

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir