Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

DALAMAN TRANSFER

DALAMAN TRANSFER

Dalaman Havalimanı transfer ihzmet 7/24 Hizmet.

https://www.dalamanairporttransfer.com/
https://www.dalamantransferci.com/

 • Gönderici Adı: SERCAN KARAGÖZ
 • Gönderici E-postası: info@dalamanairporttransfer.com
 • Gönderici URL’si: https://www.dalamanairporttransfer.com/
 • DALAMAN HAVALİMANI TRANSFER

  /Dalaman havalimanı transfer hizmeti  7/24

  https://www.dalamanairporttransfer.com
  https://www.dalamantransferci.com/tr

  • Gönderici Adı: SERCAN KARAGÖZ
  • Gönderici E-postası: info@dalamanairporttransfer.com
  • Gönderici URL’si: https://www.dalamantransferci.com/
DALAMAN TRANSFER
DALAMAN TRANSFER

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurucu Musatafa Karagöz’ün Dalamanda Taxicilik ile başlayan turizm hayatı 2001 yılında 98 Model bir minibüs almasıyla başlamıştır.Avrupa ülkelerinden ve yurt içinden gelen misafirlerimize gerekli özveriyi ve konforu verdiğimize inanıyoruz.2011 yılına geldiğimizde Daltur Transfer Taşımacılık Turizm Sanayi Limited Şirketimizi kurduk.2018 Nisan ayı itibari ile filomuzda 12 öz mal aracımız olmuştur.

Araçlarımız: Fiat Linea , Renault Megane , Volkswagen Passat , Volkswagen Caravelle , Mercedes Vito , Volkswagen Crafter türleridir.

Vizyonumuz

Dalaman Bölgesindeki en kaliteli transfer hizmetini vermektir.Transfer denilince akla ilk olarak Daltur Transfer gelene dek çalışmalarımız devam edecektir. İzmir ve Antalya Bölgelerine şube açmak hedeflerimiz arasındadır. Ardından bu yolu İzmir ve Ankara izleyecektir. Önümüzdeki 10 Yılın planını tasarlayıp bu plan doğrultusunda uygun adımlarla hedefimize varmaya çalışıyoruz. Bünyemize her yıl yeni model araçlar katmayı prensip haline getirmiş bir firmayız.

 

Misyonumuz

Her Yıl Düzenli olarak filomuza 0 km araç katmayı prensip haline getirmiş bir firmayız.Araçlarımızda Wifi Mevcuttr.Müsaitlik durumuna göre müşterileirmiz için dinlenme tesislerinde yemek ve çay molası verilmektedir. Araç içi ikramlarımız vardır. Şöförlerimiz düzenli ve tertipli ahlaklı kişilerden seçmekteyiz. Araçlarımızı Temiz tutmak ve kaliteli hizmet vermek en büyük gayemizdir.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “DALAMAN TRANSFER”