Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

DAŞLICA; Konya selçuklu araç kurtarıcı, karatay araç kurtarıcı, Konya kurtarıcı, konya oto çekici, karatay oto çekici,

DAŞLICA; Konya oto kurtarıcı, oto kurtarma, Konya oto çekici, oto kurtarıcı, selçuklu oto kurtarma, oto kurtarıcı, karatay oto kurtarma, oto kurtarıcı, Konya araç kurtarma, araç çekici, araç kurtarıcı, konya yol yardım, konya oto kurtarıcı, selçuklu oto kurtarıcı, karatay oto kurtarıcı, selçuklu araç kurtarıcı, karatay araç kurtarıcı, Konya kurtarıcı, konya oto çekici, karatay oto çekici, selçuklu oto çekici, Konya araç kurtarma, konya araç çekici, konya oto kurtarma telefon, konya oto kurtarma fiyatları, konya çekici telefonu, konya çekici, konya yol yardım, konya oto kurtarma fiyatları, konya çekici numaraları

 • Gönderici Adı: Daşlıca Kurtarıcı
 • Gönderici E-postası: info@konyaotokurtaricicekici.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.konyaotokurtaricicekici.com.tr
 • http://www.konyaotokurtaricicekici.com.tr
  http://www.konyaotokurtaricicekici.com.tr

  =- Firma Profili -=
  =- Taşımacılık Hizmetleri -=

  DAŞLICA OTO KURTARMA; Uzun yıllardır Konya ili ve ilçelerinde, 7/24 kesintisiz profesyonel oto kurtarma ve oto çekici hizmeti vermektedir.

  Hiç bir zaman yolda mahsur kalmanızı istemeyiz. Fakat; oto kurtarma talebiniz olduğunda biz buradayız.

  Arızalı veya kazalı araç sahibi aracını nereye taşımamızı isterse, o noktaya taşıyoruz. Araçta bulunan şoför ve diğer fertleri de otele bırakıyoruz.

  Şehirlerarası ve şehiriçi araç taşımacılığı, tarım makinası, karavan, forklift ve talep edilen diğer araç ve ekipmanın taşımacılığını yapıyoruz. Bir telefon yeterlidir. İçiniz rahat olsun. Bulunduğunuz yere en kısa zamanda geleceğimizden emin olabilirsiniz.

  7/24 Kesintisiz Hizmet…

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir