Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Database Veri Kurtarma Merkezi

2008 yılında kurulan şirketimiz DataBase Veri Kurtarma, bilişim sektöründe iştirak ettikten sonra kendi ilgi alanı olan veri kurtarma hizmetlerini, yaklaşık 15 yılı aşkın süredir bilgi ve deneyimini gelişmiş teknolojik cihazlarla birleştirerek, Ankara merkezli ISO9001 belgeli ve ISO27001 belgeli veri kurtarma laboratuvarını kurmuş ve sektörde yerini almıştır.

Birçok kurum ve kuruluşların verilerini kurtararak, gerçek referanslara sahip olmuştur. Gelişen dünya pazarında, teknolojik olarak alt yapı yatırımlarını yapmış, bu konuda uzman personelleri ile yola çıkmış, akılcı çözümler üreterek tüm Türkiye’deki kullanıcıların verilerini kurtarmada çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

Teknolojik cihazlarımız ve yazılımlarımız sayesinde birçok kurum ve kuruluşların dataları, verileri ve yedeklerini kurtarılarak %99 başarıya ulaşılmıştır. Sürekli kendini yenileyerek ve yatırımlar yaparak ülke genelinde digital ortamda saklanmış tüm verilerin yaşadığı riskten ve bozulan medya araçlarından kaynaklanan, ulaşılamayan tüm verileri kurtarmayı amaç edinmiştir.

Dünyanın en büyük disk üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi, Sandisk, Kingston gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

 

 • Gönderenin Adı: Ömür Özyurt
 • Gönderenin E-postası: bilgi@database.com.tr
 • Gönderen URL’si: https://database.com.tr/
 • https://database.com.tr/
  https://database.com.tr/

  DataBase Veri Kurtarma Hizmetleri, yaklaşık 15 yılı aşkın süredir veri kurtarma alanında bilgi ve deneyimini , gelişmiş teknolojik cihazlarla birleştirerek ANKARA ‘ da kendisine ait sertifikalı Laboratuvarı’nda hizmet vermektedir.
  Database; Türkiye’ de bir çok kurum ve kuruluşların verilerini kurtarmış, yüzlerce bayi çözüm ortağı olan gerçek referanslara sahip olmuştur.

  Gelişen dünyada, teknolojik olarak alt yapı yatırımlarını yapmış, bu konuda uzman personellerini yetiştirmiş ve yola çıkmıştır.

  Türkiye’ deki tüm veri kaybı yaşayan kullanıcıların verilerini kurtarmada çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

  Teknolojik cihazlarımız ve yazılımlarımız sayesinde bir çok kurum ve kuruluşların dataları, verileri ve yedeklerini kurtarılarak %99 başarıya ulaşılmıştır.

  Sürekli kendini yenileyerek ve yatırımlar yaparak ülke genelinde digital ortamda saklanmış tüm verilerin yaşadığı riskten ve bozulan medya araçlarından kaynaklanan , ulaşılamayan tüm verileri kurtarmayı amaç edinmiştir.

  Dünyanın en büyük disk üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi, Sandisk, Kingston gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

  Tüm emeklerinizi geri çağırıyor ve size geri kazandırıyoruz…

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Database Veri Kurtarma Merkezi”