Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Değişim Bayan Kuaförü

Değişim Bayan Kuaförü Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Her alanda seçim yaparken birçoğumuz oldukça seçimlerimizi çok dikkatli bir şekilde yaparız, tabii ki bayan kuaförü seçimi yaparken de aynı hassasiyeti göstermeliyiz. Çünkü güzelliğiniz ve özel günleriniz çoğu zaman telafisi mümkün olmayan yani bir daha geri gelmeyecek olan günlerdir ve bu günlere hazırlanırken alacağınız güzellik hizmetlerini asla şansa bırakmamalısınız. Peki diğer bayan kuaförlerinden hangi farklarımız bizi Beykoz Kuaför, Kavacık Kuaför, Ümraniye Kuaför, Çekmeköy Kuaför denildiğinde akla ilk gelen bayan kuaförü yapmıştır dilerseniz birazda onları birlikte inceleyelim.

* Sadece Bayanların Çalıştığı Kuaför (kurulduğumuz günden bu yana)
* Uygun fiyat ve kaliteli hizmet
* Sürekli iletişim ve danışmanlık
* Geniş ve dünyadaki trend seçenekler
* Sürekli kendini yenileyen çalışan kadromuz
* Mutlak güler yüz ve sizi mutlu eden personel
* Hijyen ve temizlik noktasındaki hassasiyetimiz
* Müşterilerimizden aldığımız 1000’lerce olumlu yorum
* 3000’den fazla yaptığımız paylaşım ve aldığımız 1000’lerce olumlu yorum
* 20+ yıllık tecrübeli uzman personel ekip
* Mutlu olmanızı garanti altına almış olan bir bayan kuaförü
* Yaptığımız işe çok hakimiz, titizce çalışıyor ve tüm müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyoruz.
* Memnuniyetiniz ilk önceliğimiz: Sizin hayallerinizi dinler, anlar ve en güzelinin olması için her adımda yanınızda oluruz.

Google üzerinde bulunan istatistiklere göre Beykoz Kuaför, Beykoz Bayan Kuaförü, Beykoz En İyi Kuaför, Beykoz Kuaför Tavsiye, Beykoz Kadın Kuaför diye arattığınızda en iyi müşteri deneyimine sahip ve 1.sırada olan bayan kuaförüyüz.

İddia ediyoruz ki, daha önceden hiç bir bayan kuaföründe görmediğiniz harika hizmetlerimizle sizleri tanıştıracağız. Bu sebepten dolayı sizleri de Değişim Bayan Kuaförü salonumuza bekliyoruz.

0542 744 27 49 numaramızı arayarak veya WhatsApp dan yazarak hızlı randevu oluşturabilirsiniz.

 • Gönderen Adı: Çiğdem Tapa
 • Gönderen E-postası: bilgi@degisimkuaforr.com
 • Gönderen URL’si: https://www.degisimkuaforr.com
 • Değişim Bayan Kuaförü
  Değişim Bayan Kuaförü

  Balyaj Saç Modelleri
  Balyaj saç modelleri 2022 de olduğu gibi 2023 yılında da bir çok güzel tarafından tercih edilecek harika saç rengi olacaktır. Saçın boy ve uçlarına belirli tutanlara uygulanan açma işlemi balyaj olarak adlandırılmakta olup saçın sahip olduğu kendi renginin birkaç ton açığı elde edilmektedir. Özellikle yumuşak geçişli yapılan balyalar daha doğal bir görünüm ortaya koyduğundan genellikle ombre modelleri daha çok tercih edilmektedir.

  Ombre saçın dip rengine dokunmadan saçların belli noktaları içerisinde yumuşak geçişlerle saça ışıltı verilen işlemdir. ancak daha net ve keskin geçişler isteyen kişiler röfle balyaj modelleri içerisinden en beğendiklerini tercih edebilirler. Bu kapsamda sombre, ombre ve röfle işlemleri genel olarak balyaj işlemi adını almaktadır.

  Balyaj Modelleri
  Balyaj modelleri kendi içerisinde 4 farklı türe ayrılmaktadır. Bu modeller şöyledir;

  İnce balyaj
  Kısmi balyaj
  Dengeli balyaj
  Ters balyaj
  Kısmı balyaj türü genellikle saçın sadece belirli kısımlarına uygulanan balyaj işlemidir. Saçın tamamına uygulanan bir balyaj yöntemi olmaması nedeniyle genellikle daha çok kesin değişimler yerine küçük değişimler hedefleyen bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

  İnce balyaj uygulaması ise saçın geneline yoğun bir şekilde uygulanmadan doğal hareketlilik katmak amacıyla uygulanan balyaj türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu türde yüksek kontrast ayarları ile saçların geçişleri gösterilir ve genellikle yumuşak bir geçiş isteyen kişiler tarafından daha çok tercih edilir.

  Dengeli balyaj genellikle en ideal balyaj modeli olarak kabul edilmekte olup keskin yüz hatlarını ön plana çıkartarak saçın tamamına uygulanan bir modeldir.

  Son olarak ters balyaj uygulaması ise genellikle saçlarında farklı bir görünüm elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmekte olup hem kısa hem de uzun saç modellerine göre kalın ve katmanlı bir şekilde uygulanır. Bu model aynı zamanda kalın balyaj olarak da bilinmekte olup daha net değişimler isteyen kişiler tarafından kalın balyaj modelleri sıklıkla tercih edilmektedir.

  Ten Rengine Uygun Balyaj Modelleri
  Ten rengine uygun balyaj modelleri seçimi yapmak özellikle doğal bir görünüm elde etmek için oldukça önemlidir. Bazı saç renkleri her ten rengiyle uyumlu olmadığından hoş bir görüntü ortaya çıkmamaktadır.

  Genellikle esmer tene balyaj modelleri seçimi yaparken küllü renkler yerine sıcak renkler tercih edilmesi çok daha Tercih edilmelidir. Böylece harika bir saç ve ten uyumu kazanmak mümkündür.

  Sizde harika balyaj modelleri uygulamaları için kuaförümüzden randevu alarak istediğiniz modeli en profesyonel şekilde yaptırmanız mümkündür.

   

   

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir