Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Demtaş Nakliyat

Demtaş evden eve nakliyat firması olarak, oldukça profesyonel ve kaliteli titiz bir firma olmayı başardık. Bizler taşıma olarak sadece evden eve nakliye değil aynı zamanda büro, ofis, piyano, depolama, tekstil ve banka taşıma alanlarda da hizmet vermekteyiz. Tüm bunların yanı sıra fuar ve askılı tekstil hizmeti de vermekteyiz.

Bizim için en önemlisi, müşterilerimizin memnuniyeti önce gelmektedir. Demtaş Nakliyat şehir içi ve şehirler arasında her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Şehir içi nakliyat, nakliyat olarak genel amaçta Türkiye’nin her bir yerine hizmetimiz mevcuttur.

Şehir içi nakliyat olarak başta İstanbul olmak üzere Ankara, Bursa, İzmir, hizmetlerimiz mevcuttur. Daha detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için web sitemizi ziyaret ederek ya da bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz.

 • Gönderenin Adı: Mikail Ukan
 • Gönderenin E-postası: firma@demtasnakliyat.com.tr
 • Gönderen URL’si: https://www.demtasnakliyat.com
 • https://www.demtasnakliyat.com
  https://www.demtasnakliyat.com

  Biz Kimiz ve Ne Vaad Ediyoruz ?
  Demtaş Nakliyat 1990 yılından itibaren Lojistik sektöründe 3 depo, 8 araç ve 20 personeliyle hizmet vermektedir. Firmamız ‘Bizimle Tanışın Kolay Taşının’ mottosu ile taşınacak herkesin kolay ve mutlu taşınması için tüm hizmetlerini bu yönde inove etmektedir.
  Günümüz de taşınmanın çok problemli olduğunun farkında olan firmamız, taşınacak herkese bugüne kadar yaşayamadıkları %100 memnun olacağı kolay ve mutlu taşınmayı vaat ediyor. Hizmetlerimizi, nasıl sizlerin hiç yorulmadan, eşyalarına zarar gelmeden, hızlı ve kolay bir şekilde taşınmanıza yardımcı olabiliriz diye devamlı güncelliyor ve tüm personelimize bu yönde sık sık eğitimler vererek kalitemizi her geçen gün artırıyoruz.
  Sektörümüzde genelde sigortalı taşımacılık yaygındır, lakin firmalar tarafından sigorta paketi için ekstra ücretler istenmektedir. Ayrıca sigortanın kapsamı taşıma esnasında oluşabilecek zararları karşılamayıp sadece seyahat anında oluşan kazalar için geçerlidir. Demtaş Nakliyat müşterilerine özel, Groupama Sigortanın kişiye özel sigorta paketi ile her nevi eşyalarınızı sigortalayarak taşımanızı öyle yapıyoruz. Yapmış olduğumuz sigorta her türlü zararları karşılamaktadır. Hem de sigortalı taşınmak için ekstra ücret ödemenize de gerek yok.
  HİZMETLERİMİZ
  ekspertiz hizmeti Ücretsiz
  Hemen Ücretsiz Ekspertiz Yaptır
  Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Hemen Teklif Al
  Ofis-Banka-Tekstil-Fuar Taşıma Hizmeti
  Hemen Teklif Al
  Depolama Hizmeti
  Hemen Teklif Al
  parça Eşya Taşıma Hizmeti
  Hemen Teklif Al
  Asansörlü Nakliyat Hizmeti
  Hemen Teklif Al
  Hizmetlerimiz Hakkında Ne Dediler ?
  Bizimle Kolay ve Mutlu Taşınan Müşterilerimizin Yorumları

   

  Kolay ve Mutlu Taşınmak için Hemen Teklif Al
  YouTube Kanalımız
  YouTube Kanalımız üzerinden yaptığımız işlemler ve müşteri memnuniyetlerimizi inceleyebilirsiniz !

  Telegram Destek Kanalı
  Aramıza katılarak birlikteliğimizin gücünden hemen faydalanmaya başlayın ! Anlık kampanyalardan haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz !

  WhatsApp Destek Hattı
  Aklınıza takılan soruların cevabını bulamadıysanız lütfen destek ekibimizle WhatsApp üzerinden iletişim kurun.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir