Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Develi Mangal Restaurant

Geniş ve ferah bahçesiyle yaz aylarında ailece gelmek için harika bir seçenek olan Develi Mangal hem kendin pişir kendin ye konsepti için tercih edebileceğiniz hem de menüsünün tadına bakmak isteyeceğiniz bir yer. Etlerinizi işletmemiz’den temin ediyorsunuz. Kırmızı et, beyaz et, salata, tatlı ve meze çeşitleri bulunuyor. Temizlik konusunda güvenilir, otoparkı, çocuk oyun alanı mevcut. Çocuklarınızla birlikte güzel bir gün geçirebileceğiniz açık hava bir mekân.

 • Gönderenin Adı: Ahmet Kocamusaoğlu
 • Gönderenin E-postası: ilkelyldrm00@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://develimangal.com.tr/
 • Develi Mangal Restaurant
  Develi Mangal Restaurant

  Develi Mangal, Kayseri’de Erciyes Kayak Merkezine 8 Km mesafede develi ilçesi Aksu Mesire Alanı içerisinde bulunmaktadır . Develi Mangal Restaurant Kendin Pişir Kendin Ye konsepti ile Et, Tavuk, Izgara, Salata, Tatlı çeşitleri sunmaktadır. Et ürünlerini alıp barbekü masalarımız da kendi zevkinize göre etlerinizi pişirebilirsiniz. Restaurant’ımızda siz değerli misafirlerimiz masanızın şefi olabilirsiniz. Aynı zamanda zengin menümüzden sipariş verip hizmet alabilirsiniz. 2003 yılından beri hizmet veren restoran, geleneksel Türk mutfağının en güzel örneklerini misafirlerine sunmaktadır.

  Menü:

  Develi Mangal’ın menüsünde ızgara etler, kebaplar, fırın yemekleri, mezeler ve salatalar yer almaktadır. Restorantımızın menüsünü incelemek için menü sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Ortam:

  Develi Mangal, geniş ve ferah bir salona sahiptir. Restorantımız açık alan teras sahiptir. Restoranın dekorasyonu sade ve şıktır. Aileler, arkadaş grupları ve iş yemekleri için ideal bir mekandır.

  Değerlendirme:

  Develi Mangal, lezzetli et yemekleri ve samimi atmosferi ile Kayseri’de gidilebilecek en iyi restoranlardan biridir. Restoranın menüsü geniş, fiyatları makul ve hizmeti de oldukça iyidir.

  Develi Mangal’a gitmeyi düşünüyorsanız:

  Rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir.
  Restoranda kredi kartı geçmektedir.
  Otopark sorunu yoktur.
  Çocuk Parkı Bulunmaktadır.
  Mescit ve Wc Bulunmaktadır.
  Ücretsiz Wifi Mevcuttur.
  Açık Alan Teras Mevcuttur.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir