Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Devlet Personel Alımı

Bir Tıkla Atanmanın Yolu – Devlet Personel Alımı. Her gün devlet personel alımı ilanları yayımlanıyor. Cep telefonu uygulaması ve sosyal medya hesapları aktif bir şekilde çalışıyor.

 • Gönderenin Adı: devletpersonel
 • Gönderenin E-postası: uzfepnn@sinaite.net
 • Gönderen URL’si: https://devletpersonelalimi.com/
 • https://devletpersonelalimi.com/
  https://devletpersonelalimi.com/

  İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

  Burcu GULER

  KARİYER MEDYA TEKNOLOJİ REKLAMCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

  Devlet Personel Alımının Yeni Adresi – kamupersonelialimi@gmail.com

  GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDİTOR İN CHİEF

  Tunahan Kılıç – kamupersonelialimi@gmail.com

  EDİTÖRLER / EDİTORS

  Esra Aykılıç
  Hanifi Korkmaz
  Özde Demirtan

  HUKUK DANIŞMANI / JURİSCONSULT

  Avukat Yaşar Sarı

  REKLAM / ADVERTİSE

  KARİYER MEDYA TEKNOLOJİ REKLAMCILIK LTD. ŞTİ.

  Reklam Hizmetleri – kamupersonelialimi@gmail.com

  YER SAĞLAYICI / LOCATİON PROVİDER

  TURHOST – 0 (212) 227 74 74

  ADRES / ADDRESS

  Bağlıca Mahallesi 1148 Sokak Etimesgut Ankara

  İLETİŞİM / CONTACT

  0555 034 0600 – kamupersonelialimi@gmail.com

  YAZILIM / SOFTWARE

  CM Bilişim Teknolojileri – 0 (332) 320 98 98

  BASIN BÜLTENLERİ
  Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
  aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

  kamupersonelialimi@gmail.com

  Bilgi ve Destek Hattı
  05550340600

  UYARI
  https://devletpersonelalimi.com/ internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı KARİYER MEDYA TEKNOLOJİ REKLAMCILIK LİMİTED ŞİRKETİ’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

  Privacy Policy
  We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the devletpersonelalimi.com However, sometimes the devletpersonelalimi.com uses third parties to process your information. Altin.net.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the devletpersonelalimi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the devletpersonelalimi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the devletpersonelalimi.com and its services. When you use devletpersonelalimi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the devletpersonelalimi.com cookies section of our full Privacy Policy.

  YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
  Şirketimize ait olan devletpersonelalimi.com’nin yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri kamupersonelialimi@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir