Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Digital Script

En iyi lisanslı ürünleri hosting hediyeli Conroen’den satın alaiblirsiniz.1 yıllık hediye hosting fırsatı kaçırmayınız.

  • Gönderenin Adı: Conroen
  • Gönderenin E-postası: caglayangursel@gmail.com
  • Gönderen URL’si: https://www.conroen.com
https://www.conroen.com
https://www.conroen.com

Conroen olarak; hızla gelişen teknolojiyi takip ederek firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, güncel teknolojilerle çözümler sunuyoruz. Web tasarım, yazılım çözümleri, reklamlar ve SEO gibi dijital dünyanın gerekleri olan çalışmalarda referansları ile kendini ispatlamış olan Conroen ekibi olarak; tüm dijital talepler için çözüm sunmaktayız. Dijital dünyanın her geçen gün daha çok hayatımıza yerleşmesiyle markaların, firmaların kendilerine yer bulması oldukça önemli hâle geldi. Bu noktada ürettiğimiz çözümleri bir işten daha fazlası olarak gören bizler için, iş etiği daima ön sıradadır. Vizyonunu ve misyonunu disiplin üzerine kuran şirketimiz, müşterilerini dijital evrene başarıyla adapte eder.

Firmamızın merkezi İstanbul’da olmakla birlikte dünyadaki tüm firmalar için yazılım çözümleri üretmekteyiz. Dünyanın neresinde olursanız olun bir tık uzağınızda olmamızın güvencesiyle, birlikte ortaya bir proje çıkarmak başarılarınızın öncüsü olacaktır.

Daima müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, aynı zamanda çevresel ve toplumsal konularda da son derece duyarlıdır.

5 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren tecrübeli ekibimiz ile sizlere profesyonel çözümler sunmak için çalışıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor, analiz ediyor ve gerekli görülmesi halinde çözümlerimize dahil ediyoruz. Ekip olarak ihtiyaçlarınızı analiz edip sizler için en uygun çözümü uyguluyoruz.

Çağın gereğine uymak noktasında Conroen ile rekabeti belirleyen taraf siz olursunuz.

VİZYONUMUZ

Her geçen gün daha da artan tecrübemiz ve hizmet kalitemizle birlikte hem ulusal hem de uluslararası arenada sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer almak. Ortaya koyduğumuz yenilikçi çözüm önerileriyle yazılım dünyasına geleceğe yönelik bir boyut kazandırmak.

MİSYONUMUZ

Sektörümüze dair ileri teknolojileri müşterilerimiz ile buluşturarak hizmet verdiğimiz alanlarda ilkeli, duyarlı, güvenilir, yenilikçi ve rekabetçi kimliğimizden aldığımız güçle öncü olmak.

DEĞERLERİMİZ

Conroen olarak benimsediğimiz değerler bütünüyle gerek müşterilerimiz gerekse çalışanlarımız için dinamik, verimli ve şeffaf bir yapı oluşturabilme gayretini temel alıyoruz. Bu bağlamda belirlediğimiz önceliklerimiz ise;

-Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Etik Değerlere Bağlılık

Etik değerlere olan bütüncül yaklaşım, sosyal sorumluluk bilinci ve işimizi en doğru şekilde yapabilme ilkeleriyle faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

-Paydaş ve Müşteri Memnuniyeti

Yola çıktığımız çözüm ortaklarımıza kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek adına onların memnuniyetini ilk sıraya koyuyor, bütün sürecin etkin bir şekilde tamamlanabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

-Yenilikçilik

İçinde bulunduğumuz dünyanın her an hızla değişen dinamiklerine adapte olabilmek için gündemi anbean takip ediyor, sunduğumuz hizmetlerin tamamını güncel bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir