Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı – Dataistanbul

Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı – Dataistanbul firması, ileri görüşlü şirketler için dijital çözümler sunmaktadır. Başta E-Ticaret danışmanlığı olmak üzere, Arama motoru optimizasyonu, Bölgesel SEO ve online marka itibar yönetimi olmak üzere bir çok dijital çalışmaları yürütmektedir.

Sınırlı sayıda marka ile ekibinizin bir parçası gibi çalışan Dataistanbul, gerçekçi satış ve pazarlama hedefleri belirlemektedir. E-ticaret yapmak için birden fazla ajansa ihtiyacınız yok. Dataistanbul dijital tam kapsamlı alınında uzman ekibimiz sizlerin yanında.

 • Gönderici Adı: Yusuf
 • Gönderici E-postası: info@dataistanbul.com
 • Gönderici URL’si: https://www.dataistanbul.com
 • https://www.dataistanbul.com
  https://www.dataistanbul.com

  Sizin için çalışan, SEO Ajansımız ile Tanışın
  PPC ve SEO’dan yaratıcı içeriğe ve sosyal medya kanallarına kadar, aynı anda birden fazla mecrada hedeflenen sonuçlar elde etmek için veri, teknoloji ve tecrübeli ekibi en iyi şekilde kullanıyoruz. Data İstanbul Dijital Medya Ajansımız, bu sonuçları düzenli olarak işliyor ve devamlı olarak geliştirmektedir.

  Dijital medyanın gücünü keşfeden değerli işletmeler için farkındalık oluşturuyoruz. Web trafiğini artırmak, müşterilerle bağlantı kurarak ve genel satışları artırarak, daha fazla kar elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

  NEDEN BİZ?
  Ayrıcalıklı Hizmet Veren Dijital Reklam Ajansı
  Anahtar kelime araştırmalarından teknik denetlemeye, marka ve ürün yönetiminden sosyal medya yönetimine ve site teknik tasarım yapısına kadar, Data İstanbul ekibimiz, kendi alanlarında gerçek birer uzmandır.

  SEO Danışmanlığı yönetimi başta olmak üzere, ETicaret Danışmanlığı, PPC Tıklama başı reklamcılık, Marka İtibar yönetimi ve Web Tasarım gibi bir çok dijital medya alanında şirketlere profesyonel çözümler sunuyoruz.Tutkulu Yaklaşım
  Sizler için işimize olan tutkumuz asla kaybolmuyor. Şirketlerin dijital alanda büyüme yaklaşımı ve heyecanına ortak oluyoruz.

  94%
  Sonuç Odaklı Gerçek Başarı
  Sonuç odaklı çözümler üreten ve bu sonuçlara ulaşan gerçek başarılar sağlıyor, şirketlere katma değer oluşturuyoruz.

  99%
  Tecrübe & Güçlü Ekip
  Sektörde 15 yılı aşan tecrübe ve güçlü genç bir ekip ile dijital dünayının yenilikçi trendlerini işimize yansıtıyoruz.

  BİZİM HİKAYEMİZ
  Dünden bugüne Data İstanbul
  Web Tasarım, Dijital Güvenlik alanında Data İstanbul Dijital Medya şirketinin temellerini attığımız dönemlerden, E-Ticaret ve Sosyal Medya yönetimi alanlarında sunmuş olduğmuz hizmetleri kapsayan bugünlere kadar, birikimlerimizle çalışmalaımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

  2006
  Web Tasarım ve Hosting Hizmetleri
  Kobiler için geliştirdiğimiz Flash tabanlı web tasarım ve hosting kiralama hizmetleri…
  2008
  Mikro Siteler ve ETicaret
  Yüzlerce Farklı ürünler için Mikro Siteler oluşturduk ve Google ADS reklamları ile E-Ticaret Dijital Pazarlama hizmeti sunduk.
  2010
  Servis Sektöründe Farkındalık
  Servis hizmetleri sektörü için oluşturduğumuz özel stratejiler sayesinde her marka, model ve alan için özel web siteleri kurduk. SEO yapısını buna göre inşaa ettik ve Ana Siteler üzerinden günlük yüzlerce servis kaydı oluşmasına destek olduk.
  2012
  E-Ticaret Markaları Ortaya Çıkardık
  PetShop, Oto Aksesuar, Bebek Ürünleri, Organik Beslenme ve Spor Malzemeleri sektöründe Bir çok E-Ticaret Markasını şirketler ile birlikte kurduk, yönettim ve pazara soktuk.
  2014
  Psikologlar ve Diyetisyenler
  Psikolog ve Diyetisyenler için özel CRM yazılımları geliştirdik, Online Randevu ve PR Çalışmalarını yürüttük.
  2016
  İç Giyim & Tekstil
  2014 yılında danışmanlık yaptığımız tekstil üretim firmalarına E-Ticaret başta olmak üzere SEO Danışmanlığı ve Google ADS reklamları ile ilgili çözümler sunduk.
  2018
  Elektronik & İkinci El Sektörü
  Elektronik Cihazlar ve İkinci El Teknoloji ürünleri ile ilgili alanlarda bir çok firmaya dijital medya danışmanlığı sağladık.
  2020
  Sosyal Medya Süreci
  Bir çok farklı sektör ve şirketlere Facebook, Instagram ve Tiktok gibi Sosyal Medya mecralarında Dijital Reklam kampanyaları oluşturduk.
  Yarından Sonra…
  Web 3.0 Hazırlığı
  Gelişen teknoloji ve Dijital Medya kanallarındaki yenilikçi pazarlar için Web 3.0’a hazırlıklarımız sürüyor.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir