Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Doğada Kal

Dağcılık,Doğa Sporları,Bisiklet,Kamp,Dağcılık eğitimleri,Doğa yürüyüşü

https://www.dagda1mario.com/

https://www.dagda1mario.com/
https://www.dagda1mario.com/

Merhaba,

Ben Hakan Çam, İzmir doğumluyum. 12 yaşımdan itibaren uzunca yıllar dağcılık ile sporcu, antrenör ve eğitmen olarak ilgilendim. Uluslararası Dağcılık ve Tırmanış Federasyonu (UIAA) Eğitmenliği ve Endüstriyel İple Erişim Ticaret Derneği (IRATA) Level 2 unvanlarına sahibim. Ayrıca İzmir’de İzmir Gençleri Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (İZGEDAK) kuruculuğunu ve antrenörlüğünü yaptım. İzmir ve çevresinde sayısız sporcu yetiştirdim.

Türkiye’de Ağrı Dağı, Kaçkar Dağı, Aladağlar, Cilo Dağı, Süphan Dağı, Hasan Dağı, Uludağ, Verçenik Dağı, Erciyes Dağı, Bozdağ, Kızlar Sivrisi, Akdağ-Uyluk Tepe gibi birçok dağ tırmanışını hem yaz hem kış tırmanışı olarak gerçekleştirdim. Bunun yanı sıra yurt dışında; İran- Demavend Dağı, Gürcistan-Kazbek Dağı, Rusya-Elbruz Dağı, Tacikistan-Lenin Peak Dağı tırmanışları gerçekleştirdim.

Şu anda aktif bir şekilde doğada bisiklet ve doğa sporlarını yapmaktayım. Bu siteyi açmaktaki amacım, hem yıllarca edindiğim bilgi ve tecrübeleri paylaşmak hem de benim gibi doğaseverlere izlenebilecek rotalar sunmak, çünkü hayat paylaşınca daha güzel.

DOĞADA KAL…

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir