Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

DOGAN Metal Taşıma Kasası Metal Palet Telli Metal Kasa

DOGAN Konya metal dişli arabası, eğimli metal taşıma kasası, metal hurda konteynırı, tekerli tekerlekli metal taşıma arabası, telli metal taşıma kasası, metal palet, metal taşıma kasası fiyatı, metal kasa imalatı, metal sac kasa, metal istif kasası, metal sac kasa istifleme kasası, tekerlekli taşıma kasası, sac metal palet imalatı, metal palet fiyatları, hurda taşıma arabası, metal hurda konteyneri, metal istif kasası imalatı, metal taşıma kasasi konya, metal tasima kasasi fiyatı, metal sac kasa, metal kasa imalatı, metal taşıma kasası, açık metal taşıma kasası,

 • Gönderenin Adı: Doğan Kasa
 • Gönderenin E-postası: inf@metaltasimakasasi.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.metaltasimakasasi.com.tr
 • vvDOGAN Metal Taşıma Kasası Metal Palet Telli Metal Kasa
  DOGAN Metal Taşıma Kasası Metal Palet Telli Metal Kasa

  >> Firma Profili

  DOĞAN KARDEŞLER; Konya’da Uzun yıllardır açık, kapalı ve telli metal taşıma kasaları, metal dişli arabaları, eğimli metal taşıma kasaları, metal hurda konteynırı ile metal palet imalat ve pazarlaması yapmaktadır.

  Geçen zaman içinde pek çok firmanın, taşıma kasaları taleplerini başarıyla karşıladık. Gelecekte de kalite ürün ve uygun fiyat politikasından taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

  İmalatta kullanılan malzemenin yanında usta işçilik yapılması da ürünün kalitesini belirler. Her işte olduğu gibi zamanında teslimat, firmanın işine verdiği önemin göstergesidir.

  Ürün Halkamızın içinde;

  Metal taşıma kasaları, açık metal taşıma kasaları, metal dişli arabaları, eğimli metal taşıma kasaları, metal hurda konteynırı, tekerli metal taşıma arabası, telli metal taşıma kasaları ile metal paletler yer almaktadır.

  Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

   

   

  İletişim Talep
  Telefon : +90 332 248 16 10

  Telefon : +90 505 872 15 84

  WhatsApp : +90 505 872 15 84

  Hızlı Menü
  Ürün Grupları

  Foto Galeri

  Fuarlar

  Copyright © DOĞAN KARDEŞLER Taşıma Kasaları. Tüm Hakları Saklıdır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “DOGAN Metal Taşıma Kasası Metal Palet Telli Metal Kasa”