Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Dolomit

Doğaltaş sektörüne yönelik bir ilan sitesidir. Doğal taş üreticileri bu sitede ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabilir ve ürünlerini müşterilerine direkt olarak satış imkanı bulabilirler.

 • Gönderenin Adı: Erkan Boz
 • Gönderenin E-postası: bergamagri@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.tasmarket.com
 • Hakkımızda
  “2007 yılından beri doğaltaş sektörüne hizmet ediyoruz, Taşı seviyor ve dahası onu yaşıyoruz’’

  Türkiye’nin ilk doğaltaş alışveriş ilan sitesi olan tasmarket.com, Marmara Taş Market San. Tic. Ltd. Şti. tarafından sektörün hizmetine sunuldu. Ülkemiz doğaltaş sektörünün her kalem ürünü için ilan açılması ve üretici ile son kullanıcıyı bir araya getimesi açısından çok önemi bir adım olan tasmarket.com hızla gelişen ve üye kitlesini büyüten bir dijital platformdur.

  Doğal taş üreticileri, fason çalışan mermer fabrikaları, ithal granit depoları, maden ocakları, maden iş makineleri, mermer makineleri, uygulama ustaları ve yapay taş çeşitleri olmak üzere 8 ana kategori ile sektöre hitap eden tasmarket.com, doğal taş ticaretini en sistematik biçimde şekillendirip, dijital anlamda değişen dünyaya uyum sağlamak adına nitelikli üretici / bilinçli tüketici sloganıyla çıktığı bu yolda en iyiyi ortaya koymak için çalışmalarına devam etmektedir. Öte yandan sektördeki çözüm ortakları ile portföyüne kattığı ürünleri en uygun fiyat politikası ile A Plus gayrimenkul projelerine tedarik etmekte ve kimi zaman da Marmara Taş Market vesilesi ile uygulamaktadır.

  Edindiği 10 yıldan fazla birikimi ortaya koyup bunu bir katma değer bilinci ile somutlaştırarak çevre insan ilişkisini her daim ön planda tutarak kendi prensiplerine bağlı bir çalışma disiplinine sahip olan tasmarket.com sizlere hizmet etmekten onu duymaktadır.

   

   

  Hakkımızda
  Hakkımızda
  Reklam
  İletişim
  Bireysel Üyelik
  Bireysel Üyelik Paketleri
  İlan Verme Kuralları
  Kullanım Koşulları
  Kurumsal Üyelik
  Kurumsal Mağaza Paketleri
  Mağaza Açma Şartları
  Nasıl Mağaza Açabilirim?
  Doping
  Doping Nedir?
  Doping Satın Alma Şartları
  Sık Sorulan Sorular
  Güvenli E-Ticaret
  Güvenli E-Ticaret
  Güvenli Alışveriş İpuçları
  Gizlilik Politikası
  BİZE ULAŞIN
  533 1234 1 44info@tasmarket.comWhatsapp Destek: 533 1234 1 44

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir