Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

dolomit taşı üreticisi

Firmamız Gemlik Bursa yolu üzerinde 4000 m2 alan içerisinde 2 adet tamburlama makinesi ile dolomit üretimi yapmaktadır. Peyzaj sektörüne yönelik ürettiğimiz dolomitin hammaddesini Marmara Adasından getirmekteyiz. Ana amacımız en yüksek seviye beyazlıkta ve bünyesinde en az kristal yapıda olan mıcırı işlemektir. Dekoratif bahçe taşı üretmek amacıyla kurmuş olduğumuz tesisimizde sadece dolomit değil, aynı zamanda bazalt, granit, ege bordo, yeşil angel ve rainbow gibi doğaltaş çeşitlerini de işlemekteyiz.

 • Gönderen Adı: Erkan Boz
 • Gönderen E-postası: erkanboz42@gmail.com
 • Gönderen URL’si: http://www.dogaltas.org
 • dolomit taşı üreticisi
  dolomit taşı üreticisi

  Marmara Taş Market San. Tic. Ltd. Şti
  İki adet doğaltaş tamburlama makinesi ile aylık 1000 ton üretim kapasitesine ulaşmanın gururu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.
  Firmamız ürettiği ürünleri bigbag, 20 kg şeffaf poşet ve tel sepet şeklinde ambalajlayarak yurtiçi ve yurt dışı pazarına sunmaktadır. Öte yandan peyzaj sektöründe sıklıkla kullanılan doğal taş çeşitlerinin ülkemizin çeşitli yörelerinden temin ederek müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.HAKKIMIZDA
  Marmara Taşmarket, iç ve dış pazardaki peyzaj taşı taleplerini, ülkemiz ve doğaltaş potansiyelini en verimli şekilde kullanarak karşılamak amacıyla kurulmuş bir firmadır. Kuruluş amacı, kaliteden ödün vermeden, üretim maliyetlerini minimum seviyeye çekerek tüketiciye uygun fiyat ile ulaşmayı ve sektörde tamburlu taş olarak bilinen bu ürün kategorisinde adını lider konuma taşımaktır.

  Firmamız, mevcut çalışmalarının yanında, ülkemizin doğal taş zenginliğini ortaya çıkarmak adına, farklı ürün tiplerine ulaşarak yeni doğal taş çeşitlerini ülkemize ve komşu ülkelere kazandırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

  Bursa nın Gemlik ilçesinde 1000 ton/aylık üretim kapasitesiyle peyzaj sektörünün tamburlu taş ihtiyacını karşılayan firmamız İstanbul a 120, Ankara ya 390 ve İzmir e 350 km lik uzaklığı sayesinde nakliye avantajı ile de ön plana çıkmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir