Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

dovizmix.com; güncel döviz, pariteler, altın ve emtialar, kripto paralar ve Bist 100 ile ilgili detaylı ve canlı verilerin, grafiklerin ve kullanıcı yorumlarının olduğu bir platformdur.

Hakkımızda | Dövizmix

dovizmix.com ekibi olarak, size en doğru ve güvenilir veriyi sunabilmek adına titizlikle çalışıyor ve memnuniyetinize önem veriyoruz. dovizmix.com; güncel döviz, pariteler, altın ve emtialar, kripto paralar ve Bist 100 ile ilgili detaylı ve canlı verilerin, grafiklerin ve kullanıcı yorumlarının olduğu bir platformdur.

Aynı zamanda sitemize üye olarak, diğer üyeler ile ilgilendiğiniz emtialar hakkında bilgi ve fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşayabilmeniz için gelişen dünyayı ve teknolojiyi sürekli olarak takip ettiğimizi ve mevcut yenilikleri eş zamanlı olarak sitemize uyguladığımızı bilmenizi isteriz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Servislerimiz

 

Ekonomik Takvim

Günlük uluslararası piyasalarda açıklanmış veya açıklanacak olan ekonomik verilerin takip edilebilmesi için hazırlanan kaynağa ekonomik takvim denilmektedir. Sitemiz üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ekonomi Sözlüğü

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Ekonomi Sözlüğü linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Ekonomi ile ilgili kelimelerin ne anlama geldiklerini öğrenebilirsiniz.

Formasyonlar

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Teknik Analiz, Grafik Formasyonları linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Teknik analizde kullanılan terimlerin detaylı açıklamalarını bu sayfadan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Döviz Çevirici

Dövizler arası çeviri yapabilirsiniz. Detaylı çeviri için Döviz Çevirci linkini tıklayabilirsiniz.

Altın Hesaplama

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Altın Hesaplama linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Değerli Emtialar arasında detaylı çeviri yapabilirsiniz.

Kripto Para Çevirici

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Kripto Para Çevirici linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Kripto paralar arasında detaylı çeviri yapabilirsiniz.

En Karlı Yatırım Aracı

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığına tıklayarak En Karlı Yatırım Aracı sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfada 1 hafta, 1 Ay ve 3 Ay’lık periyotlar için hangi yatırım aracının ne kadar kar/zarar ettirdiğini görebilirsiniz.

Değişen ve gelişen dünyamızın hızlı globalleşme süreçlerinde yatırımlar ve para kaynakları da her geçen gün şekil değiştirmektedir. Doğru yatırım ve doğru bilgi, çağımızda bir hazine değerindedir. Dövizmix, bir hazineyi sizlerle paylaşıyor olmaktan gurur duyan bir finans bilgi paylaşım sitesidir.

Dövizmix.com ekibi, anlık bilgiyi doğru bir şekilde sizlere aktararak gerçek ve karlı yatırımlar yapmanıza, doğru bilgi sayesinde karlı çıkmanıza olanak sağlıyor.

Site içerisinde;

Altın Haberleri
Döviz haberleri
Kripto Para Haberleri
Güncel Finans Haberleri
Bist 100 Haberleri
Borsa Haberleri
Güncel ve anlık olarak sizlerle paylaşılmaktadır. Haber kaynaklarını en güncel ve doğru haber kaynakları olarak belirleyip sizlere en işe yarar bilgiyi sunmak adına çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Dövizmix ’in İmkanları

Dövizmix üye olduğunuzda bilgi paylaşımı ve durum değerlendirmesi yapabilir, yatırımlarını şekillendirebilirsiniz. Dövizmix üyeliği hali hazırda ücretsizdir.

Uygulamada aktif olarak kullanıma sunduğumuz servislerimiz sayesinde, ekonomi ile ilgili her sorunun cevabına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz
Kullanıcı odaklı olarak yürütülen çalışmalarımızda sizlere en doğru bilgiyi sunmak ve gerçek yatırımlara adım atmanızda kaynak olmak nihai amacımızdır.

Vizyonumuz
Aktif ve güncel bir şekilde gerçekleşen tüm çalışmalarımızda birlikte gelişip büyümek, ekonomi konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgiyi sunan bir kaynak olarak sizlere daha iyisi ulaştırmak da hedeflerimiz arasındadır.

Dövizmix’te Neler Yapılır?

Hedeflerimiz ve amaçlarımız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar nihayetinde hep aynı sonuca çıkmaktadır. Kullanıcı memnuniyeti, bizim için bir hedef ulaşım noktasıdır ve sizlerden aldığımız dönüt ile bu işi hakkıyla yaptığımızı biliyoruz.

Dövizmix web sitemizi ziyaret ederek şu imkanlardan yararlanabilirsiniz, unutmadan belirtmek isteriz ki; üyelikler hali hazırda ücretsiz olarak sunulmaktadır. İşte sizlere sadece site ziyareti yaptığınızda sunulan imkanlar:

Ekonomik Takvim
Uluslararası piyasaların nabzını tutan ekonomik takvimi siste üzerinden anlık takip edebilirsiniz.

Ekonomi Sözlüğü
Ekonomi sözlüğü sayesinde bilmediğiniz ekonomi terimlerinin anlamını öğrenebilir, yatırımlarınızda doğru tespitler gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Analiz ve Grafik Formasyonları
Teknik analiz yapılırken kullanılan terimlerin anlaşılır izahının yer aldığı bölümde okumalar yaparak ekonomi alanında yetkinlik sahibi olabilirsiniz.

Altın Hesaplama
Altın hesaplama bölümü sayesinde altının anlık iniş çıkışları ve gram altının para karşılığını hesaplayabilirsiniz.

Kripto Para Çevirici
Özellikle kripto para yatırımcılarına destek sunan kripto para çevirisi sayesinde kripto paralarınızı dönüştürmek istediğinizde doğru bilgiye ulaşabilecekseniz.

En Karlı Yatırım Aracı
En karlı yatırım nereye yapılır? Umut vaat eden yatırım türleri nelerdir sorularınızın cevabını da bu bölümde bulabilirsiniz. Bu sayfada 1 hafta, 1 ay ve 3 aylık periyotlar için hangi yatırım aracının ne kadar kar/zarar ettirdiğini takip edebilirsiniz.
Dövizmix’te üye Olanlara Sunulan Ayrıcalıklar

Sadece site ziyareti yapanlara sunulan imkanlar bile nitelikli ve kapsamlı olmasına rağmen kullanıcı odaklı bakış açımız sayesinde daha fazlasını sunmaya karar verdik. İşte sizlere Dövizmix üyeliğinizle birlikte sunulan ayrıcalıklar:

Yorum ve Değerlendirme
Üyelerin diğer üyeleri takip etme, yorum ve değerlendirme hakları da üyelik aktivasyonu ile birlikte sunulan ayrıcalıklardandır.
Sitemizin sağ üst kısmında bulunan kayıt ol butonu ile vakit kaybetmeden üyeliğinizi gerçekleştirip avantajlar dünyasına adım atın!
Yatırım Yönetimi
Al-Sat yaptığınız emtiaları ‘Yatırımlar’ sayfasından ekleyerek, mevcut yatırımınızın anlık durumunu, toplam alış değerini ve potansiyel kar/zarar durumunu takip edebilirsiniz.
Eklediğiniz emtiaları gruplanmış bir şekilde ve her grubun ortalama sayılarınızı görme imkanını elde edebilirsiniz.
Eklenen her emtianın kar/zarar durumunu, alım tarihini, kaç adet/miktar alındığını, alış fiyatı görebilirsiniz.
Bu sayfa tamamen üyelerimize özel bir sayfadır, kullanıcılar birbirlerinin yatırım yönetim sayfalarına ulaşamazlar.
Dövizmix İle Donanım Sahibi Olabilirsiniz

Ekonomi ve Finans noktasında, bilgi sahibi olmanız için hazırlanan ve çalışmalar yürüten Dövizmix ile yatırım korkutucu değil eğlenceli bir hal alacak.

Dövizmix’te üye olmak hali hazırda ücretsizdir ve üye olduğunuzda üyeler arası yorum yapma yatırım portföy takibine ulaşma imkanına da sahip olursunuz.

Sizlere sunduğumuz bilgilerde doğru kaynak teminine hassasiyet gösteriyoruz ancak burada yatırım danışmanlığı yapmıyoruz.

Bu yüzden doğabilecek yatırım zararları konusunda taraf tutulamayacağımızı da sizlere beyan etmek bizim yükümlülüğümüzdür. Satın alıp almamak yatırıp yapıp yapmamak sizin tekelinizdedir ve bizler burada yalnızca, durum değerlendirmeleri sunmaktayız.

Dövizmix ‘in sunmuş olduğu avantajlar dünyasından bir an önce yararlanmak için siteye üye olabilir ve bu geniş aileye katılabilirsiniz.

Dövizmix Yönetim Ekibi

Yasal Uyarı
SPK’ nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete’ de yayımlanan beyanname uyarınca yayımlanmasını istediği ihtar. Dövizmix’de yer alan içeriğin doğru ve/veya aktüel olduğu hiçbir biçimde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir bilgi ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak operasyonların yaratacağı parasal ve/veya manevi rastgele bir kayıptan Dövizmix mesul değildir. Dövizmix tüm içeriği evvelden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. üyelerimizin yazdıkları yorum ve iletiler Dövizmix’in kullanımına ait olup, aboneliklerin iptali mevzubahis olsa bile, kullanıcıların yorumlarının silinip silinmemesi Dövizmix inisiyatifindedir. Dövizmix’in tüm aboneleri 5651 sayılı yasanın 8. Maddesine ve Türk Ceza Kanununun 125. Maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri mesuldür. Bu bağlamda Dövizmix hukuksal haklarını gizli yakalamaktadır. Bu ihtarlar evvelden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir, takibi sitemizi kullanan kullanıcılarımızın mesuliyetindedir. Hisse senedi bilgileri 15 dakika gecikmeli gelebilir.Web sitemizde sağlanan tüm fiyat tahminleri/tahminleri yalnızca genel bilgi amaçlıdır. Sağladığımız web sitesi içeriğinin hiçbir kısmı, yatırımınız için finansal tavsiye, yasal tavsiye veya diğer herhangi bir tavsiye şekli olarak kabul edilmemelidir. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve uygun analiz yapmalısınız. Ticaret oldukça riskli bir iştir, lütfen herhangi bir karar vermeden önce mali danışmanınıza danışın.

DÖVİZ

Dolar Hesaplama
Döviz Çevirici
Dolar Kuru
Canlı Döviz
Anlık Euro
Norveç Kronu
Euro TL Çeviri
KDV Hesaplama
ALTIN

Kapalı Çarşı Canlı Altın Fiyatları
Gram Altın
Çeyrek Altın
Gümüş Yorum
Gümüş Grafik
Anlık Gümüş Fiyatları
Cumhuriyet Altını
22 Ayar Bilezik
22 ayar bilezik gram fiyatı hesaplama
Altın Hesaplama
KRİPTO PARALAR

BTC – Bitcoin Kaç Dolar
Ethereum Fiyatı
Kripto Para Borsası
Kripto Çevirici
BTC TL Çeviri
XTZ TRY
PSG Coin Yorum
KURUMSAL

Hakkımızda
Site Kuralları
KVKK – Çerez Politikası
Sık Sorulan Sorular
İletişim
Site Haritası
GELİŞTİRİCİ ARAÇLARI

Döviz Kurları Widget
Altın Fiyatları Widget
Parite Kuları Widget

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 yorum “dovizmix.com; güncel döviz, pariteler, altın ve emtialar, kripto paralar ve Bist 100 ile ilgili detaylı ve canlı verilerin, grafiklerin ve kullanıcı yorumlarının olduğu bir platformdur.”