Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

dovizmix.com; güncel döviz, pariteler, altın ve emtialar, kripto paralar ve Bist 100 ile ilgili detaylı ve canlı verilerin, grafiklerin ve kullanıcı yorumlarının olduğu bir platformdur.

Hakkımızda | Dövizmix

dovizmix.com ekibi olarak, size en doğru ve güvenilir veriyi sunabilmek adına titizlikle çalışıyor ve memnuniyetinize önem veriyoruz. dovizmix.com; güncel döviz, pariteler, altın ve emtialar, kripto paralar ve Bist 100 ile ilgili detaylı ve canlı verilerin, grafiklerin ve kullanıcı yorumlarının olduğu bir platformdur.

Aynı zamanda sitemize üye olarak, diğer üyeler ile ilgilendiğiniz emtialar hakkında bilgi ve fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşayabilmeniz için gelişen dünyayı ve teknolojiyi sürekli olarak takip ettiğimizi ve mevcut yenilikleri eş zamanlı olarak sitemize uyguladığımızı bilmenizi isteriz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Servislerimiz

 

Ekonomik Takvim

Günlük uluslararası piyasalarda açıklanmış veya açıklanacak olan ekonomik verilerin takip edilebilmesi için hazırlanan kaynağa ekonomik takvim denilmektedir. Sitemiz üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ekonomi Sözlüğü

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Ekonomi Sözlüğü linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Ekonomi ile ilgili kelimelerin ne anlama geldiklerini öğrenebilirsiniz.

Formasyonlar

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Teknik Analiz, Grafik Formasyonları linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Teknik analizde kullanılan terimlerin detaylı açıklamalarını bu sayfadan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Döviz Çevirici

Dövizler arası çeviri yapabilirsiniz. Detaylı çeviri için Döviz Çevirci linkini tıklayabilirsiniz.

Altın Hesaplama

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Altın Hesaplama linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Değerli Emtialar arasında detaylı çeviri yapabilirsiniz.

Kripto Para Çevirici

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Kripto Para Çevirici linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Kripto paralar arasında detaylı çeviri yapabilirsiniz.

En Karlı Yatırım Aracı

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığına tıklayarak En Karlı Yatırım Aracı sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfada 1 hafta, 1 Ay ve 3 Ay’lık periyotlar için hangi yatırım aracının ne kadar kar/zarar ettirdiğini görebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 yorum “dovizmix.com; güncel döviz, pariteler, altın ve emtialar, kripto paralar ve Bist 100 ile ilgili detaylı ve canlı verilerin, grafiklerin ve kullanıcı yorumlarının olduğu bir platformdur.”