Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

DURU Konya istanbul Nakliyat Ambarı

DURU Konya Bursa nakliyat, Konya Adapazarı Sakarya parça yük taşıma, parsiyel yük taşıma, Konya Bursa ambar kargo yük ambarı, Konya Kocaeli İzmit ambar kargo yük ambarı, Konya Adapazarı Sakarya ambar kargo yük ambarı, konya İstanbul parça yük taşıma, parsiyel yük taşıma, konya İstanbul nakliyat ambarı, konya İstanbul yük ambarı, yük taşımacılığı, konya İstanbul ambar firması firmaları, konya İstanbul ambar telefonu telefonları, konya İstanbul ambar kargo, konya Bursa nakliyat ambarı, konya Adapazarı Sakarya nakliyat ambarı, konya Kocaeli İzmit nakliyat ambarı, konya Gebze nakliyat ambarı, Konya Bursa parça yük taşıma, parsiyel yük taşıma, Konya Kocaeli İzmit parça yük taşıma, parsiyel yük taşıma,

 • Gönderen Adı: Süleyman Duru
 • Gönderen E-postası: inf@konyaistanbulnakliyat.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyaistanbulnakliyat.com.tr
 • DURU Konya istanbul Nakliyat Ambarı
  DURU Konya istanbul Nakliyat Ambarı

  >> Firma Profili
  Süleymen DURU Nakliyat; Uzun yılalrdır Konya – İstanbul ve Bursa arası parsiyel yük taşımacılığı alanında hizmet vermektedir.

  Nakliyat sektöründe taşıması yapılan yük ve eşyanın zamanında ulaştırılması gerektiğini çok iyi biliyor, müşterilerimizin nakliyat taleplerine zamanında ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

  Parsiyel yük taşımacılığı taşıması yapılan yük ve eşyaların nakliyat maliyetlerini ekonomik seviyeye düşürmede büyük rol oynamaktadır.

  Araçlarımız; Her gün Konya’dan hareket eder. Adapazarı ve izmit güzergahından sonra İstanbul’a ulaşır. İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu yakasına yüklerinizi ulaştırıyoruz. Aynı zamanda her gün Konya’dan hareket eden bir başka aracımız Bursa’ya hareket eder. Araçlarımız her gün karşılıklı olarak yola çıkmaktadırlar. Güzergahımız üzerindeki il ve ilçelerden hem yük alıyor, hem de yük teslimatı yapıyoruz.

  Nakliyesini yaptığımız yük ve eşya içinde; makina, kuru gıda, sac ve metal ürünler, orman ürünleri, inşaat malzemeleri, tekstil ürünler, kauçuk ve plastik ürünler, mobilya, ev eşyası, muhtelif yedek parça, hafif ve ticari araç ile diğer tüm parsiyel yükler yer almaktadır.

  Ayrıca; Antrepo gümrük sevkiyatlarımızda mevcuttur.

  Yük ve eşyalarınızın zamanında, hasarsız ve güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

   

  Hızlı Menu
  Neler Taşıyoruz
  Güzergahlar
  Foto Galeri
  İletişim
  0 545 512 05 87
  Suleymanduru370@gmail.com
  İletişim
  Hızlı Menu
  Neler Taşıyoruz
  Güzergahlar
  Foto Galeri
  İletişim
  0 545 512 05 87
  Suleymanduru370@gmail.com
  İletişim
  Konya İstanbul nakliyat ambarı, konya İstanbul parça yük taşıma, parsiyel yük taşıma, konya İstanbul nakliyat ambarı, konya İstanbul yük ambarı, yük taşımacılığı, konya İstanbul ambar firması firmaları, konya İstanbul ambar telefonu telefonları, konya İstanbul ambar kargo, konya Bursa nakliyat ambarı, konya Adapazarı Sakarya nakliyat ambarı, konya Kocaeli İzmit nakliyat ambarı, konya Gebze nakliyat ambarı, Konya Bursa parça yük taşıma, parsiyel yük taşıma, Konya Kocaeli İzmit parça yük taşıma, parsiyel yük taşıma, Konya Adapazarı Sakarya parça yük taşıma, parsiyel yük taşıma, Konya Bursa ambar kargo yük ambarı, Konya Kocaeli İzmit ambar kargo yük ambarı, Konya Adapazarı Sakarya ambar kargo yük ambarı

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir