Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Dzc Turizm Personel ve Öğrenci Servisi

Düzce nin Lider Personel ve Öğrenci Servisi Firması

 

 

 

DZC TURİZM PERSONEL VE ÖĞRENCİ SERVİSİ|
Dzc Turizm, çalıştığı tüm kuruluşlara eğitimli kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde, zamanı lehinize çevirmektedir.

http://www.dzctur.com
http://www.dzctur.com

Personel Servisi
Servis taşımacılığını karara bağlamadan önce DZC Turizm ile görüşmenizin ve teklif almanızın sizlere kıyaslama anlamında geniş fayda sağlayacağına inanıyoruz.

Öğrenci Servisi
Öğrenci taşımacılığı hizmetimizde DZC Turizm sizlerin emaneti, dünyadaki en önemli varlığımız olan çocuklarımızı taşıdığının bilincindedir.

VIP Servis
Sürücülü VIP hizmeti kapsamında kurum, kuruluşlarya da şahıslara özel günler (düğün, sünnet töreni vb.), havaalanı transferleri, geziler için VIP segmentinde ki araçlarımızdan sunulmaktadır.

DZC TUR HİZMETLERİ

ÖĞRENCİ SERVİSİ|
Ulaşım, metropol kentlerde çalışan insanların, öğrencilerin günlük yaşamında aşılması gereken önemli bir sorun olmaktadır. DZC TUR günümüzde yaşanan bu soruna her türlü hava koşulunda, güvenli ulaşımla ve kaliteli taşımacılık anlayışıyla bir çözüm olmaktadır.

Sonuç Olarak Yolculuk Nereye, Biz Oraya…
KÜLTÜR TURLARI DZC TUR.

Bu süreç içerisinde Yurdumuzun uygarlık geçmişini, topraklarındaki kültür birikimini kucaklamak isteyen bir anlayışla DZC Turizm olarak siz değerli misafirlerimize Kültür Turlarımızı sunuyoruz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir