Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

EAC Sertifikası

Sembol Sertifika; ihracat kalite belgeleri, ihracat izinleri, testler, ihracat denetimi ve şirket kurulumu alanlarında uzmanlaşmış, küresel düzeyde hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır.

 • Gönderenin Adı: Ozan
 • Gönderenin E-postası: eacsertifikasi@protonmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.eacsertifikasi.net/
 • https://www.eacsertifikasi.net/
  https://www.eacsertifikasi.net/

  EAC Belgesi
  ANA SAYFA
  HAKKIMIZDA
  HİZMETLER
  BELGE TALEP FORMU
  İLETİŞİM
  Hakkımızda
  Sembol Sertifika; ihracat kalite belgeleri, ihracat izinleri, testler, ihracat denetimi ve şirket kurulumu alanlarında uzmanlaşmış, küresel düzeyde hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır.

  EAC Sertifikası yaklaşık 10 yıl önce kurulmuş bir sertifikasyon danışmanlık firması olup ihracat kalite belgeleri, ihracat izinleri, ilgili testler, ihracat denetimi ve şirket kurulumu alanlarında global düzeyde hizmet vermektedir. Firmamız alanında yetkin personelleri ile dış ticaret süreçleri konusunda danışmanlık sağlamaktadır.

  EAC Sertifikası, başta Rusya ve Ukrayna tarafından talep edilen Rusya GOST ve UkrSEPRO belgeleri olmak üzere çeşitli ülkelerin kalite belgelerini temin hizmeti konusunda danışmanlık sağlamakta olup yurt içi ve yurt dışında birçok firmanın ilgili sertifikasyon süreçlerinde başarılı olmasını sağlamıştır.

  Firmamız gerek organizasyon yapısı gerek sektördeki yeri gerekse de tecrübeleri sebebiyle kalite belgeleri ve ihracat izinleri konusunda ilgili firmaların en çok tercih edilen çözüm ortakları arasında yer almaktadır.

  Firmamız, Rusya ve Ukrayna kalite belgeleri temini ile başlayan hizmet skalasını küresel düzeyde yeni çözümlerle derinleştirerek ilerlmektedir. Firmamız bahsi geçen ülkelerde sertifikasyon sürecinde oldukça yetkindir. Yine Rusya’nın ürün, üretici ve tüketici arasındaki ticari ilişkilerini düzenleyen prosedürlerini inceleyen belgesi EAC Sertifikası konusunda firmamız tarafından danışmanlık sağlanmaktadır. EAC Sertifikası, gümrük işlemlerinde geçiş kolaylığı sağlamakta olup Rusya pazarında ürün ve hizmet satışı gerçekleştirmek isteyen tüm firmaların için zorunlu kılınmıştır. Bu doğrultuda firmamız Rusya pazarında ürün ve hizmet satışı için gerekli tüm sertifikasyon süreçleri konusunda uzmanlaşmıştır.

  EAC Sertifikası ilgili dış ticaret süreçlerini takip etmekte ve yeniliklere kolayca adapte olarak çözüm ortakları için en iyi yöntemleri sunmaktadır.

  Kurulduğumuz günden bu yana EAC Sertifikası olarak vizyonumuz “dünya ticaretini daha sağlıklı ve akıcı kılacak hizmetler sunmak ve bunu şirketlerle buluşturmak”tır.

  Firmamız tarafından sağlanan danışmanlık hizmetleri şu şekildedir:

  Ürün ve Sistem Belgelendirme: İhracatta kalite belgelerine ihtiyaç duyduğunuz anda
  Uygunluk sertifikaları: İhracatta ürünlerinizin kalite yeterliliğini ispatlamanız gerektiği koşullarda
  Medikal İzinler: Medikal sistemlerinizin izne tabi olduğu ülkeler için geçerlidir.
  Metroloji Sertifikaları: Ölçüm cihazlarınızın onaya ihtiyaç duyduğu pazarlar için geçerlidir.
  Gözetim Hizmetleri: İthalat işlemlerinizin eksiksiz ve firesiz yürümesi için geçerlidir.
  Test Hizmetleri: Ürünlerinizi iç ya da dış pazara sürerken kalitesinden emin olmak istediğiniz anda
  Rusça konuşulan ülkelerde şirket kurulumları: Küresel pazarlama ağınızın ilk adımını hızlı ve doğru atmanız için
  Global iş hedeflerinize ulaşmanız konusunda uzmanlığımız, tecrübemiz ve yetkin kadromuzla yanınızdayız.
  EAC Sertifika Örneği

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir