Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

EFE Çanakkale sondaj Su Sondajı sulama sondajı

EFE SONDAJ Çanakkale sondaj, artezyen sondajı, tarımsal sulama sondajı, içme suyu sondajı, su sondaj metre fiyatı, su sondaj firmaları, su sondajı çanakkale sondaj firması firmaları, derin kuyu su sondajı, su sondajı, çanakkale sondajcı, sondaj fiyatları, sondaj firmaları, Kepez sondaj Çanakkale Sondaj Firmaları, Biga Gelibolu sondaj, kepez bayramiç sondaj, çan ezine sondaj, eceabat lapseki sondaj, gökçeada yenice sondaj, ayvacık bozcaada sondaj,

 • Gönderenin Adı: Efe Sondaj
 • Gönderenin E-postası: inf@canakkalesusondaj.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.canakkalesusondaj.com.tr
 • EFE Çanakkale sondaj Su Sondajı sulama sondajı
  EFE Çanakkale sondaj Su Sondajı sulama sondajı

  EFE SONDAJ; Çanakkale’de Teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosuyla içme suyu sondajı, tarımsal sulama sondajı ile kullanım suyu sondajı alanında faaliyet göstermektedir.

  Firmamız; Çanakkele ili ve ilçeleri, çevre iller ile tüm ilçelerinde sondaj hizmeti vermektedir. Geçen zaman Pek çok Belediye, Muhtarlık, İşyeri, tarım işletmeleri ile talep edilen her yerde su sondajı faaliyetini gerçekleştirmiştir.

  Su Sondaj İşletmeciliği…

   

   

  Otellere ve Pansiyonlara Sondaj, Villa ve Yazlıklara Sondaj, Bağ ve Bahçelere Sondaj, Konut ve İş Yerlerine Sondaj… Elektrikli sondaj makinasıyla, büyük sondaj makinalarının giremeyeceği ve sondaj işlemi yapamayacağı tüm alanlarda sondaj problemine son veriyoruz. Bahçem küçük sondaj makinası girmez, evimin önü çok dar orada sondaj makinası çalışamaz. Otelimde sondaj işi için, büyük araç hiç uygun değil… Diyorsanız, Elektrikli sondaj makinasıyla tüm taleplerinize cevap veriyoruz. Makinamız, elektrikli olduğu için gürültü çıkarmaz. Ses yapmaz. Tüm dar alanlar içindir.

  Firma Profili

   

  EFE SONDAJ; Çanakkale’de Teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosuyla Su sondajı ve Zemin sondajı alanında faaliyet göstermektedir.

   

  Su sondaj işi ve su arama faaliyetlerimizde kazandığımız tecrübeyle sizlere en hızlı, çabuk ve ekonomik yoldan suyla buluşturma işi firmamızın öncelikli görevidir.

   

  Firmamız; Çanakkele ili ve ilçeleri, çevre iller ile tüm ilçelerinde sondaj hizmeti vermektedir.

   

  Geçen zaman Pek çok Belediye, Muhtarlık, İşyeri, tarım işletmeleri ile talep edilen her yerde su sondajı faaliyetini gerçekleştirmiştir. Ülkemizin değişik yörelerinde tarımsal kullanım ve içme suyuna yönelik sondajlar yaparak, faaliyetlerine başlayan firmamız yüzlerce su kuyusu açmıştır.

   

  Firmamız kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir. Ana faaliyet alanlarımız tarımsal sulama amaçlı su sondajları, içme suyu amaçlı su sondajları inşaat, madencilik ve endüstri sektörü su sondajlarıdır.

   

  Telefon

  0 535 330 94 04
  Telefon

  0 542 505 58 84
  WhatsApp

  0 535 330 94 04
  EFE Sondaj İşletmeciliği
  Sondaj, Çanakkale sondaj, su sondajı, çanakkale sondajcı, sondaj fiyatları, sondaj firmaları, artezyen sondajı, tarımsal sulama sondajı, içme suyu sondajı,sondajcı, Çanakkale sondaj, gelibolu kepez sondaj, biga bayramiç sondaj, çan ezine sondaj, eceabat lapseki sondaj, gökçeada bayramiç sondaj, sondaj, Çanakkale sondaj, biga yenice sondaj, ayvacık bozcaada sondaj, çan ezine sondaj, eceabat lapseki sondaj, gökçeada bayramiç sondaj, Sondajcı, Biga Gelibolu sondaj, kepez bayramiç sondaj, çan ezine sondaj, eceabat lapseki sondaj, gökçeada bayramiç sondaj, ayvacık bozcaada sondaj

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “EFE Çanakkale sondaj Su Sondajı sulama sondajı”