Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Amacımız İnsana Saygı ve Sürekli Gelişim yaşam felsefesine dayalı İş Mükemmelliği ve Gelişimi modelini şirketlerde uygulayarak performanslarını arttırmak, sürekli ve sağlıklı büyümelerini sağlamaktır.

Başta Otomotiv ve Tekstil sektörü olmak üzere her türlü ürün üreten ve hizmet sağlayan firmalara hizmet vermektedir. Organize Sanayi Bölgeleri, Ticaret ve Sanayi Odaları, Meslek Birlikleri gibi STK ve hizmet sektörleri için etkin ve yararlı çözümler üretmekteyiz. Hem yerinde, hem online hem de sahada eğitim, danışmanlık vermekteyiz.

İstanbul ve Bursa’da kurulu ofislerimizde hizmet veren ekibimiz, çeşitli sektörlerde yönetim ve üretim kademelerinde uzun yıllar görev yaparak Yalın Yönetim ve Tekniklerini bizzat uygulamış 30 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonellerden oluşmaktadır. 30 yıldan fazla Toyota Tarzı araç ve yöntemlerini uygulama tecrübesi mevcuttur. Bu sayede etkin, hızlı ve yüksek kazançlı proje yönetim becerisine sahibiz.

Koçluk esasına dayanan ve ülkemiz kültürüne uygun olarak geliştirdiğimiz özel çalışma metodolojimiz sayesinde hizmet verdiğimiz kurumlarda Sürekli Gelişime dayalı sistemler kuruyoruz ve çalışanlarının gelişimini sağlıyoruz.

Kurum ve çalışan gelişimi ile meydana gelen artı katma değer sayesinde ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayacağımıza inanarak çalışmalarımıza cesaret, azim ve inanç ile devam ediyoruz. www.idealkoc.com

https://idealkoc.com/
https://idealkoc.com/

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir