Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ekol Fizik Tedavi

2014 yılından bugüne kadar tüm İstanbul da evde fizik tedavi alanında hizmet veren bir kurumdur. Her biri alanında uzman doktor, fizyoterapist, diyetisyen ve hemşirelerden oluşan multidisipliner bir tedavi yaklaşımını benimsemiş bir kurumdur. Başakşehirde ve kağıthane de klinikleri mevcut olup başakşehirdeki klinik merkez klinik olarak kullanılmaktadır. Kliniğe gelmesi zor olan hastalar için her türlü sağlık hizmetini evinize kadar getirmekte ve fizik tedavi hizmetini sizin istediğiniz saatte ve günde alabilme imkanı sunmaktadır.

 • Gönderenin Adı: muhammet
 • Gönderenin E-postası: muhammetsadic@hotmail.com
 • Gönderen URL’si: https://fizyoterapirehab.com/
 • https://fizyoterapirehab.com/
  https://fizyoterapirehab.com/

  Ekol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon olarak etik değerlere bağlı, hastalarına saygılı ,kişilerin güvenliğini ve mahremiyetini ön planda tutarak evde fizyoterapi alanında onlara en iyi hizmeti sağlamaktır.

  Ağrı tedavisi ve takibi
  Virtuel rehabilitasyon
  Aqua Terapi(Havuz Rehabilitasyonu)
  Uzay Terapi
  Romatizmal hastalıklar tedavisi ve takibi
  Eklem yaralanmaları
  Kireçlenme sorunları
  Yürüyüş problemleri
  Pediatrik rehabilitasyon
  Nörolojik rehabilitasyon
  Geriatrik rehabilitasyon
  Kişiye özel egzersiz reçetesi
  Sporcu rehabilitasyonu
  Omurga sağlığı
  Bel, Boyun , sırt ağrıları
  Disk Hernisi(fıtıklaşma) tedavisi
  Denge, koordinasyon rehabilitasyonu
  El rehabilitasyonu(ince motor beceri eğitimi)
  Alanlarında, hasta memnuniyetini ön planda tutarak kişilerin sağlıklarını geri kazandırmaya yardımcı tedavi hizmetimizi sağlam temellere dayandırarak, kişilere son teknoloji ile güvenilir, güler yüzlü ve samimi bir şekilde sunmayı amaçlarız.

  Ekol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmetinin her aşamasında, danışman doktorlar, uzman fizyoterapistler, diyetisyen, hidroterapist, konuşma terapisti, psikolog, ortez-protez uzmanı ile bir ekip olup multidisipliner bir tedavi yaklaşımını benimser.

  Ekol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon olarak en büyük amaçlarımız çalışkan , başarılı , özverili ,dürüst , insan sevgisini ön plana çıkaran , mesleğini iyi bir şekilde icra etmeye çalışan , mesleki anlamda kendini her zaman geliştiren uzmanları ile sizlere daha iyi hizmet vermek olmuştur.
  Hedeflerimiz bu sektörde doğru kişiden doğru zamanda hizmet almalarını sağlamak olmuştur. Bu hedeflerimize emin adımlarla yürürken hastalarımızın da göstermiş oldukları azim , hırs ,özveri ve başarıları bizleri son derece onure ve motive etmiştir.
  Her zaman pozitif , güler yüzlü , neşeli , samimi kalarak , hastalarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışırken ihtiyaç duyduğunuz alanlarda doğru zaman da ve doğru kişi ile destek almalarını sağlamak olmuştur.

  Ekol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon olarak çabalarımızda ve başarılarımızda bizlere katkıda bulunan tüm hastalarımıza minnettarız.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir