Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ELIF Konya rentacar oto araç kiralama

ELİF; konya rentacar, kiralık araçlar, kiralık oto, ucuz fiyatlı konya merkez araç kiralama, konya araç kiralama firmaları, konya araç kiralama, en ucuz konya rent a car fiyatları, konya oto kiralama, konya araç kiralama, selçuklu oto araç kiralama, meram oto araç kiralama, karatay oto araç kiralama, araç kiralama firmaları, araç kiralama şirketleri, havaalanı oto araç kiralama, otogar oto araç kiralama, tren garı oto araç kiralama, oto araç kiralama, selçuklu rentacar, meram rentacar, karatay rentacar, konya otogar rentacar, konya trengarı rentacar, konya havaalanı rentacar, oto kiralama, araç kiralama, ucuz araç kiralama, araba kiralama,

 • Gönderenin Adı: Elif Rentacar
 • Gönderenin E-postası: dst@konyaelifrentacar.com
 • Gönderen URL’si: http://www.konyaelifrentacar.com
 • http://www.konyaelifrentacar.com
  http://www.konyaelifrentacar.com

  ELİF RENT A CAR; Konya’da Araç kiralama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

  Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

  Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

  Elif Rent A Car güvencesi ile araç kiralama işlemleriniz artık çok kolay! Konya ve yakın çevresinde ekonomik araçlardan VIP araçlara kadar geniş yelpazede araç seçeneklerimiz ile sizlere en iyi seçenekleri sunuyoruz.

  Uzun dönemli araç ihtiyaçlarınıza da cevap verebilecek filomuz ile farklı türdeki ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Bireysel müşterilerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekten firmaya ve bireysel müşterilere tüm marka ve model binek araçlar için günlük veya uzun süreli araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

  Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların kiralık araç taleplerine başarıyla cevap vermiştir.

  Gelecekte de kaliteli hizmetten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

  Vizyon ;

  Hizmet verdiğimiz bölgelerde, müşteri memnuniyeti odaklı, en çok tercih edilen ve en verimli araç kiralama şirketi olmak.

  Misyon ;

  En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için; hızlı, güven verici, keyifli, teknolojiye dayanan ve kolay ulaşılabilir araç kiralama hizmeti sunarken, tüm paydaşlarına değer yaratan bir şirket olmak.

  ADRES

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir