Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ELİF Muğla Tel Örgü tel Çit çim çit panel çit jiletli tel çit

ELİF TEL Muğla Tel örgü, örgü tel panel çit fiyatları, jiletli tel firmaları, örgü tel çit imalatı, örgü tel montajı, Beton Çit Direği, tel örgü fiyatları, tel örgü montaj fiyatları, bahçe çiti, çim çit firmaları, Çim çit, tel örgü, çim çit fiyatları, çim çit firmaları, jiletli tel, panel tel çit, tel örgü tel çit, Tel örgü imalatı, örgü tel imalatı, tel çit imalatı, beton direkli tel çit, tarla arsa tel örgü tel çit, bağ bahçe tel örgü tel çit, beton çit direği, metal çit direği, dikenli tel jiletli tel montajı, panel tel çit, jiletli tel, dikenli tel montajı, tel çit, Muğla beton direkli tel çit, Çim çit, tel örgü, jiletli tel çit, dikenli tel çit, panel tel çit, çit direği,çit yapımı, tel çit montajı, örgü tel çit, panel çit, çim çit fiyatları, dikenli jiletli tel fiyatları,

 • Gönderenin Adı: Elif Tel
 • Gönderenin E-postası: inf@muglatelorgutelcit.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.muglatelorgutelcit.com.tr
 • ELİF Muğla Tel Örgü tel Çit çim çit panel çit jiletli tel çit
  ELİF Muğla Tel Örgü tel Çit çim çit panel çit jiletli tel çit

  Firmamız; Uzun yıllardır Muğla ili ve ilçeleriyle çevre illerde tel çit çeşitlerinin montajını yapmaktadır. Tel çitler gelişigüzel montaj yapılacak bir iş değildir. İşimizi biliyor ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz.

  Geçen zaman içinde; Pek çok örgü tel çit montajı, panel çit montajı, çim çit montajı, jiletli tel montajı, dikenli tel montajı ile diğer tel çit montajlarını tamamlamıştır.

  Zamanında İşe Başlama, Zamanında İş Teslimi…

   

   

  Tel çit sistemleri, güvenlik ve sınırlandırma amacıyla kullanılan tellerden oluşan bir çit sistemidir. Tel çitler; Arsa, bağ, bahçe, tarla, endüstriyel alanlar, havaalanları, öğrenci yurtları, askeri üsler, spor alanları, evcil hayvan kafesleri, cezaevleri ve sınır güvenliği gibi pek çok alanda kullanılır.

  Anahtar teslimi tel çit montaj taleplerine cevap veriyoruz. Firma prensibimiz zamanında işe başlama ve öngörülen süre içinde montajı tamamlamak üzerine kuruludur.

  Örgü tel çitlerin kullanılmadığı alan yok desek, eksik söylemiş olmayız. Güvenlik ve sınır belirme yapılacak her alanda kullanılır. Baklava deseni verilerek örüldüğü için örgü tel olarak anılmaktadır. Örgü tel aralıkları dar veya geniş olmaktadır. İstenilen örgü aralığında tel çiti tercih edebilirsiniz. Bir noktasından kesilse dahi sökülmeye meydan vermeyen bir yapıya sahiptir. Beyaz, mavi, yeşil ve gri renk tonlarında imal edilmektedir. Panel tel çitlerin üst kısmına dikenli tel çit ve jiletli tel çit montaj edilerek güvenlik üst seviyeye çıkarılır.

   

  LİNKLER
  Tel Örgü Montajı
  Panel Çit Montajı
  Jiletli Tel Montajı
  Dikenli Tel Montajı
  Çim Çit Montajı
  İLETİŞİM TALEP
  +90 543 935 58 13
  +90 543 935 58 13
  elifpaneltr@gmail.com

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir