Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Emirtek Komya Kombi Tamir Servisi

EMİRTEK; Konya kombi tamiri, karatay kombi servisi, eca kombi servisi konya, konya kombi bakım ücreti, konya kombi arıza, eca kombi servisi, baymak kombi servisi, kombi arızası, kombi servisi, kombi tamir servisi, kaskad kazan tamiri, doğalgazlı kazan tamiri, bosch buderus kombi tamiri, eca demirdöküm kombi tamiri, ferroli viessman kombi tamiri, airfel ariston kombi tamiri, şofben tamiri tamircisi, termosifon tamiri tamircisi, selçuklu meram şofben tamiri tamircisi, termosifon tamiri tamircisi, karatay bosna şofben tamiri tamircisi, termosifon tamiri tamircisi, termosifon şofben tamiri, termosifon şofben tamiratı, termosifon şofben tamircisi, kombi tamiratı, kombi tamircisi, konya selçuklu kombi servisi, konya

 • Gönderici Adı: Emirtek Kombi
 • Gönderici E-postası: inf@konyakombitamirservisi.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.konyakombitamirservisi.com.tr
 • http://www.konyakombitamirservisi.com.tr
  http://www.konyakombitamirservisi.com.tr

  Her Marka Model Kombi Tamiri…

   

  EMİRTEK KOMBİ; Konya’da Uzun yıllardır ısı cihazlarının onarım ve bakım hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

  Isı cihazları onarımı bilgi, tecrübe ve ustalık ister. Deneme yanılma yoluyla onarım yapılmaz. İşi bilmeyen tamirci, her zaman cihazdan arızalı parçayı onarma yoluna değil, parçayı değiştirme yoluna gider. Yani, 5 liralık masraf iki katına çıkacak demektir. DEVAMI…

   

  Müşterisini Aldatan, Kendisini Aldatmıştır… Kombi Tamir ve Bakım -=
  =- Kombi Tamir ve Bakım -=

  Uzun yıllardır her marka ve model kombinin tamir ve bakımlarını yapıyoruz. Kombi onarımı bilgi, tecrübe ve ustalık ister. Deneme yanılma yoluyla onarım yapılmaz. Kombi ustasına, telefonda arıza söylenildiği dakikada, arızanın çözümü kafasında netleşir. Kombinin onarımı da büyük arıza değilse, çok kısa sürede tamamlanır.

  Size bir sır verelim. Kombinin başında uzun süre geçiren usta, bu işi bilmiyordur. İşi bilmeyen tamirci de, her zaman arızalı parçayı onarma yoluna değil, parçayı değiştirme yoluna gider. Yani, 5 liralık masraf iki katına çıkacak demektir.

  Kombi tamirinde üç ayak olduğunu düşünüyoruz. Öncelikle iletişime geçtiğiniz servis hızlı müdahale yapmalıdır. İkincisi olarak bilinçli olarak cihaza müdahale edilmelidir. Son olarak ise, ekonomik fiyat olmalıdır.

  Son olarak; kombinin bir arızasını yaparken, arkasında başka arıza bırakan servislerden uzak durun. Bir telefonunuz yeterlidir.

  7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz….

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir