Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

EN İYİ DEKOR; konya laminat parke kaplama, laminat parke döşeme, konya parke karo taşı döşeme

EN İYİ DEKOR; Konya fayans döşeme fiyatları, meram selçuklu fayans seramik ustası karatay, konya asma alçı tavan, asma tavan ustası, asma tavan firması, asma tavan firmaları, meram selçuklu asma tavan karatay, konya ısı yalıtım mantolama firması, konya duvar kağıdı, duvar kağıdı ustası, konya laminat parke kaplama, laminat parke döşeme, konya parke karo taşı döşeme, konya alçı tavan, alçı tavan ustası, alçı tavan firması, konya alçıpan, alçıpan ustası, alçıpan firması, alçıpan fiyatları, boyacı, boya badana ustası, boya ustası, meram selçuklu boyacı karatay, boya ustası fiyatları, boya badana ustası fiyatları, konya boyacı fiyatları, konya boya, Konya badana tadilat, boyacı arıyorum, boyaci ustası, Fayans ve Seramik Ustası, fayans ustası, fayans döşeme ustası, seramik döşeme ustası,

http://www.konyaboyaciusta.name.tr
http://www.konyaboyaciusta.name.tr

Hizmetlerimizde ; Eleştirilen Değil, Teşekkür Edilen işlere imza atıyoruz.

 

 

EN İYİ DEKOR; Konya’da inşaat dekorasyon alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz sektörde işimizi seviyor ve kendi işimiz gibi titizlikle yapıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında; boya dekorasyon, ısı yalıtım mantolama, fayans seramik döşeme, alçı tavan, asma tavan, alçıpan dekorasyon, laminat parke kaplama, duvar kağıdı dekorasyon ile parke taşı dekorasyon işleri yer almaktadır.EN İYİ DEKOR; Konya’da inşaat dekorasyon alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz sektörde işimizi seviyor ve kendi işimiz gibi titizlikle yapıyoruz.

Söz verdiğimiz tarihte işimize başlar, bitirilmesi öngörülen tarihte işimizi tamamlarız. İşe başladıktan sonra ara vermek, yarın geliyorum diye söz verip müşterisini kandıran kişilerden olmadık.

Yaptığımız dekorasyonun işinin ev sahibi ve komşularınca görülüp beğenilmesi veya beğenilmemesi bizim için çok önemlidir. Beğenilmeyen her işimiz, müşteri kaybı demektir. Onun için, “mazeret yok, ustalık var” düsturunun dışına çıkmıyoruz.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ustalık, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini devamlı olarak yükseltme hedefindedir.

Hizmet dallarımızın hangisinde olursa olsun, hatayı ve yanlışlığı müşterisine yüklemeye çalışmak, basitliktir. Bu neden müşterimize yapılacak işin planından, işin detayından ve bilmesi gereken tüm konulardan müşterimizi bilgilendiririz.

Sizlerinde talebi olduğunda bir telefonla bize ulaşıp, bilgi alabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir