Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

En tatli Kampanyalar

Firmamizda en indirimli en uygun fiyata alabilir ve farkli ürünleri inceleyebilirsiniz.Sizleride firmamizi ziyaret etmeye bekleriz.

https://sunucufirmasi.com

 • Gönderen URL’si:
  https://sunucufirmasi.com
  https://sunucufirmasi.com
 • SUNUCFİRMASİ BİLİŞİM HİZMETLERİ

  Sunucu Firmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ , kaliteli hizmet ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, üstün performans sunucu donanımlarıyla 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerin ticari hayatında önem arz eden kesintisiz ve kurumsal hizmeti, günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla sunarak işletmelerin dijital yolculuğunda en güvenli şekilde barındırma vizyonu ile Sunucu Firmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ 2018 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürecek, en iyi hizmeti sunmayı gaye edinmiş Sunucufirmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ çalıştığı alanlarda küresel bir lider olma hedefiyle günden güne kendini geliştirmektedir. Sunucufirmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ ‘ün ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve profesyonelliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yalnızca Türkiye değil başta Fransa ve Almanya olmak üzere yurt dışında işbirlikleri ve müşterileri bulunmaktadır. Hayata geçirdiği tüm kurumsal projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Sunucu firmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ , sektöre öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlamaktadır. Alan Adı, Hosting, Sanal Sunucu, Fiziksel Sunucu Kiralama, Sunucu Barındırma alanlarında hizmet veriyoruz..
  Sunucu firmasi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Onaylı Ticari Amaçla Faaliyet Gösteren Yer Sağlayıcı Belgesi ile Yasal Gereksinimleri Eksiksiz Yerine Getiren Hosting Şirketidir.

  Kurumsal Bilgiler
  Sunucu firmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ

  V.Dairesi: KAYMAKKAPI/ VERGİ DAİRESİ

  VERGİ NO: 1790462424

  Yer Sağlayıcı Belgemiz : Görüntülemek İçin Tıklayın
  E-Posta Adresi: info@sunucufirmasi.com

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “En tatli Kampanyalar”