Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

endüstriyel mutfak

Endüstriyel Mutfak Nedir sorusuna en iyi yanıt; Ev mutfağından farklı olarak ihtiyaç ve hacmine göre projelendirilmiş uzman gereçlerle donatılmış mutfaklardır. Endüstriyel Mutfak ihtiyaçları genel itibari ile otellerde, restaurantlarda, cafe ve barlarda, özel üretim tesisleri gibi yüksek ölçekli uzman pişirme atölyelerinde görülmektedir.

Endüstriyel mutfak talebi olan iş yerleri ve kurumlar firmamız ile iletişime geçtiklerinde yapılacak görüşme ile evvela beklentiler ve hangi amaçla kullanacağı öğreniliyor. Bunun ardından ise firmamızdan yetkili arkadaşlarımız mutfağı inceliyor ve burda kullanılacak ürünlerin en verimli kullanılması için nasıl yerleştirilmesi ve hangi boyutlarda olması gerekli olduğu belirleniyor. Bunun ardından ise kaliteyi uygun fiyatlar ile birleştirmiş olan De-SA mutfak, fiyatını ve teslim tarihini belirleyerek müşteriye onay için sunuyor. Müteakip hiçbir hataya yer bırakmayacak şekilde endüstriyel ekipman malzemelerini mutfağa getiriyor ve kurulumunu yapıyoruz. Deneyimli bir işletme olarak en yüksek verimin alınacak şekilde mutfağı tasarlıyor olmamız ile de müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Paslanmaz çelikten üretilen mutfak ürünlerimizin de uzun seneler kullanılacağından emin olmanızı sağlamaktayız.

 • Gönderenin Adı: endüstriyel mutfak
 • Gönderenin E-postası: info@desamutfak.com.tr
 • Gönderen URL’si: https://desamutfakekipman.com/
 • https://desamutfakekipman.com/
  https://desamutfakekipman.com/

  De-Sa Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane Ekipmanları Eml. Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

  Kuruluş ;

  De-Sa Mutfak 2010 Yılında resmi olarak Ankara’da kurulmuş ve faaliyetlerine Ankara merkezli devam etmekte olan bir Aile şirketidir.

  Faaliyet Alanları ;

  De-Sa Mutfak ; Endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanlarına ait paslanmaz çelik dayanıklı tüketim mallarının imalatı, pazarlaması ve satışının yanısıra; Endüstriyel mutfak ve çamaşırhane alanlarına ait projelendirme, tam kapsamlı ihale dosyası hazırlama, proje’nin uygulanması gibi; eğitim, bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren faaliyetlerin tamamını yapabilme kapasitesine sahip bir firmadır. Faaliyet alanları kapsamında, yüksek statüye sahip bazı kamu kurumlarından iş bitirme belgelerine de haiz olan firmamız, geçmişinde tamamladığı tüm işlerle ilgili olarak ta, sağlam referanslar sunabilme kapasitesine sahiptir. Altı yıl gibi kısa sürede birçok başarılı işe imza atmış olan firmamızın bu konudaki istikrarı her geçen gün artarak büyümektedir.

  Bu başarının sırrı ; firma kurucularımızın ve çalışanlarımızın, faaliyet alanlarımız kapsamında hizmet ettiği Turizm sektörü kökenli olmaları ve eğitimlerini bu sektörün eğitim kurumlarından tamamlamalarından kaynaklanmaktadır. Eğitimle beraber, şirket kurulumu öncesi ve sonrasından bu güne kadar elde edilmiş tecrübeler de şirket başarısının ayrı bir faktörüdür. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her gün daha çok mesai yapıyor, daha yeni, daha akılcı ve ekonomik çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bizimle yol almak, tüm tecrübelerimizden yararlanmak, profesyonel ve kusursuz mutfak ve çamaşırhaneler oluşturmak ve faaliyete geçirmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Gerek proje bazlı, gerekse parekende, büyük – küçük tüm işletmelerinize ihtiyacları doğrultusunda hizmet vermeye hazırız.

  ”websitemiz yalnızca ticari amaç güdülerek tasarlanmamış olup, sektöre merakı olan yatırımcılarımız, genç girişimcilerimiz, ve bu yönde egitim gören öğrencilerimizi bilgilendirmeyi de amaçlayarak büyük bir gayret ve titizlikle hazırlanmıştır.”

  Saygılar;

  De-Sa Endüstriyel Mutfak Ailesi

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir