Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ERDEM Çeşmeci Tesisatçı Konya Su Kaçağı Tespiti

ERDEM Konya musluk tamiri, çeşme tamiri, sıhhi tesisatçı, en yakın tesisatçı, musluk batarya tamiri, su tesisatçısı, klozet lavabo tıkanıklığı açma, hela açma, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, lavabo gideri açma, atık su tesisat tamiri, kamerayla su sızıntısı su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat, su tesisatı, çeşme tamiri, en yakın çeşmeci, pimaş açma, lavabo tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı gider açma, klozet ve küvet tamiri, kalorifer tesisatı, bahçe sulama tesisatı, kamerayla su kaçağı bulma, su sızıntısı tamiri, su kaçağı tamiri, tuvalet lavabo kanalizasyon açma, tesisatçı, çeşmeci, sıhhi tesisat,

 • Gönderici Adı: Erdem Tesisat
 • Gönderici E-postası: inf@konyacesmecisukacagitespiti.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.konyacesmecisukacagitespiti.com.tr
 • http://www.konyacesmecisukacagitespiti.com.tr
  http://www.konyacesmecisukacagitespiti.com.tr

  Firma Profili

  ERDEM TESİSAT; Konya’da Uzun yıllardır tesisat hizmetleri alanında çalışmakta ve usta işçilikle profesyonel hizmet vermektedir.

  Günümüzde braşlaşmanın ne kadar önemli olduğunu görmekteyiz. “Her İşi Yaparım Abi” Devri kapanmak üzere. Tesisat işleri de halkımızın arasında “Ben yaparım” denilen işlerin arasına girmektedir. Onarımına gittiğimiz tesisat işlerine birilerinin el attığını, arıza bir iken dahada büyütüldüğüne şahit olmaktayız.

  Bir kimse “Her işi yaparım veya her işten anlarım” diyorsa o, kişi hiç bir işi bilmiyordur.

  Tesisat arıza ve taleplerinizi sakın “Her işi bilenlere yaptırmayın” Ustasını çağırın. İşiniz şiir gibi yapılsın. İçiniz rahat etsin.

  Hizmetlerimizin İçinde; Su kaçağı tespiti, temiz su tesisati, kirli su tesisati, logar tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıkğı açma, klozet ve küvet tamiri, tesisat çeşme tamiri, duşakabin montaj ve tamir, atık su tesisat tamiri, bahçe sulama tesisatı, inşaat su tesisatı, kalorifer ısıtma tesisatı, kalorifer petek temizleme ile diğer tesisat işleri yer almaktadır.

  Müşterimize Söz Verdiğimiz Saatte Biz Hazırız…. Su Kaçağı, Su Tesisatı, Atık Su Tesiatı ve Tıkanık Açılması Gibi İşler Geniş Zamanda Müdahale Edilecek Durumlardan Değildir. Bizleri 7/24 Arayabilirsiniz.

   

  İletişim
  Telefon : 0 541 196 52 59

  WhatsApp : 0 541 196 52 59

  Site : erdemtesisat42@gmail.com

  Hızlı Menü
  Sıhhi ve Mekanik Tesisat

  Faaliyet Videoları

  Destek ve Talep

  Sosyal Medya

  Copyright © ERDEM TESİSAT Tüm Hakları Saklıdır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir