Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ERP SAP Consulting

Global Offers 20 yılı aşkın SAP deneyimlerini tek bir çatı altında birleştiren danışmanları ile yüksek çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Global Offers bu ihtiyaçların karşılanmasında deneyim ve uzmanlığını müşterilerine sunar.

Müşterilerinin SAP’iyi yüksek verimle kullanması; yatırımlarından en hızlı sürede geri dönüş sağlaması için gerekli her türlü iş, ürün, süreç, teknoloji ve entegrasyon hizmetlerini sağlamak başlıca faaliyet alanıdır.

Deneyimli danışman kadrosu ile her büyüklük ve kapsamdaki SAP projesini, uçtan uca sadece kendi kaynakları ile gerçekleştirebilecek SAP danışmanlık ve çözüm şirketidir.

SAP UFRS çözümümüz ile sınıflama, karşılık v.b kayıtları sistemde otomatik olarak yapabilir ve UFRS raporlarınızı sistemden otomatik olarak alabilirsiniz.

SAP Sigortacılık çözümümüz ile sigortacılığa özgü muhasebe kayıtlarını otomatik olarak yapabilir ve sigortacılığa özgü raporları sistemden otomatik olarak alabilirsiniz.

SAP KDV İade Çözümü Türkiye’de hesaplanan ve indirilecek KDV için %0,1,18 oranları kullanılmaktadır.Eğer indirilecek KDV oranınız genelde %18 ve hesaplanan KDV oranınız %0,%1 veya %8 ise, vergi dairesinden KDV iade talep edilebilir.KDV iadeyi talep etmek için, tüm satın alınan malzemeler ile satışların eşleştirilmesi gerekmektedir.KDV İade tutarı ayrıca hesaplanmalı ve FIFO yöntemine göre eşleştirilmelidir.

SAP Kredi Çözümü ile kredileri, rotatif kredileri ve spot kredileri SAP sisteminde otomatik olarak takip edebilirsiniz.

SAP Elektronik Bankacılık Çözümü ile günlük banka ekstrelerini MT940 formatında bankadan SAP’ye otomatik olarak yükleyebilirsiniz, muhasebe kayıtlarını otomatik olarak oluşturabilirsiniz ve denkleştirme işlemlerini otomatik olarak yapabilirsiniz.

Home

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir