Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

eSohbet

Merhaba değerli dostlarım sizlere özel hazırlamış olduğumuz anlık sohbet sistemini aktif etmiş bulunmaktayız dilediğiniz odalarda sohbet edebilir oyun oynayabilir radyo dinleyebilir ve hatta Bayanlar’la yada Erkekler’le Sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Görüntülü ve sesli sohbet

Merhaba kıymetli dostlarım siz değerli kullanıcılarımız için Sesli ve Görüntülü Sohbet özelliimizi aktif etmiş bulunmaktayız aradığıunız her türden insan ile ister sesli isterseniz görüntülü olarak konuşarak hoş bir vakit geçirebilirsiniz..

 • Gönderenin Adı: Emin ayaz
 • Gönderenin E-postası: laflayakcom@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://laflayak.com/
 • eSohbet
  eSohbet

  3 Önemli Soruyla Chat Odaları incelemesi
  1) Chat Odaları Hakkında Ön Yargılarımız?

  3 Önemli Soruyla Chat Odaları incelemesi 90’lı yıllardan bu yana sosyal ağ hizmeti sunan chat odaları insanların kafasında (eski) arkadaşlık siteleri olarak yer edinmiştir, oysa chat siteleri yetişkinlerin öz güveni konusunda birçok açıdan faydalı olarak öngörülmüştür, çünkü reşit yaşında olan gençlerin Kadın/Erkek kendi benliklerini keşf edilmesi için belirli yolculuğa çıkar, peki gençler bu ortamı nerede bulabilirler ? 3 Önemli Soruyla Chat Odaları incelemesi elbette sanal bir ortam da hem arkadaşlık deneyimi yaşamak veya cinsellik konusunda ilk fikir oluşumunu chat siteleri dediğimiz yerlerde denemeye çalışırlar çünkü gerçek gibi görülmeyen sanal bir ortamda ne kaybedebilirim ki düşüncesiyle çok daha özgür biçimde hareket ettiği için özgüven konusunda çok daha başarılı yol kat ederler.

  2) Ücretsiz Sohbet Saçmalığı

  Neredeyse tüm chat platformlarında kullanılan bir yöntemdir ücretsiz sohbet saçmalığı, neden mi bunu söylüyorum çünkü hiçkimse size parasız bir ortam sunmaz, eğer sunuyorsa da sizden bir şey almadan kimse ücretsiz olarak bir şey sunmak. IRCd sohbet sitelerinde ücretsiz olarak dile getirilen avantaj, siz siteye giriş yaptıktan sonra ücretsiz olarak görünür fakat bazı teknik özellikleri kullanmaya çalışmak istediğiniz zaman aslında söylenilen gibi olmadığı göreceksiniz.

  3) Cinsel Sohbet Ederken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

  Herkes hayatının belirli aşamalarında kandırılmış veya duygularıyla oynanmış hissine kapılmıştır. Reel yaşamda insanlar çok daha iyi güvenliğini alabilme durumları vardır fakat sanal ortamda bu durumu dikkate almayan pek çok insana rastlayabilir. Chat sitelerindeki cinsel odalar insanları kandırmak için veya karşındakinin duygularını sömürmek için pek çok insanın yoğun biçimde kullanıldığı ortamlardır. Eğer sizde bir cinsel sohbet kullanıcısıysanız bu yazımızı lütfen iyi okuyun çünkü yarın herşey çok geç olabilir. Siteye giriş yaptığınız andan itibaren cinsel arayışlarda bulunan insanlar hemen genel veya özel olarak tabir edilen bir mesajlaşma yoluna girerler, siz siz olun lütfen tanıştığınız kişiyle ne cep telefonu ne adres nede mail adresiniz gibi özel bilgiler içeren paylaşımlar yapmayınız.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir