Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Etimesgut evden eve nakliyat

Etimesgut evden eve nakliyat firmamızın önceliği daima insan kazanmaktır. İnsanları kazanırsanız daima işi kazanmışsınız demektir anlayışını kuruluş prensibimiz olarak görmekteyiz.

 • Gönderenin Adı: Etimesgut Ecvden Eve Nakliyat
 • Gönderenin E-postası: fatifugur09@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.ankaraetimesgutnakliyat.com/
 • 4
 • https://www.ankaraetimesgutnakliyat.com/
  https://www.ankaraetimesgutnakliyat.com/

  Hakkımızda taşımacılık sektörüne yeni bir soluk yeni bir anlayış kazandırmak için kurulan Etimesgut evden eve nakliyat firmamızın önceliği daima insan kazanmaktır. İnsanları kazanırsanız daima işi kazanmışsınız demektir anlayışını kuruluş prensibimiz olarak görmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile insanların isteklerine her dönemde cevap vermeyi bir görev edinen firmamız bu nedenle daima hem beklenti anketleri hem müşteri teklifleri hem de dünya genelinde yapılan taşımacılık işlerini takip ederek daima sektörün öncülüğünü yapmış bir firmadır.

  Tecrübe kararlılık ve kendini daima yenileme isteği firmamızı ve bizi siz değerli müşterilerimizin karşısına hep kendinden emin çıkarmıştır. Hızlı nakliyat ayrı bir şey hızlı ve güvenli nakliyat ayrı bir şey hızlı, güvenli ve emanet anlayışla yapılan nakliyat çok ayrı bir kavramdır biz firma olarak daima hızlı, güvenli ve emanet anlayışıyla hareket etmeyi tercih ettik. Çünkü hız hasarı doğurabilir, hız ve güven size sadece iş kazandırır, hız güven ve emanet anlayışıyla hareket etmek bizlere hem sevgi hem dost hem de onlarca referans kazandırdı ve bu bizim en büyük sermayemiz olmuştur.

  Hakkımızda
  Hakkımızda
  EKİP VE EĞİTİM
  Firmamızda çalışan bütün ekip arkadaşlarımız alanının en iyisi olmak adına düzenli hizmet içi eğitimler alan bunun için yurt içinde ve yurt dışında gerekli seminer ve çalışma gruplarına dahil olarak en son teknoloji ve en son eğitim trendlerini takip ederek uygulayan çalışanlardır. Önceliğimiz her çalışana her işi yaptırmak değil bir işi iyi yapan bir ekip arkadaşı yetiştirmektir. Araç filomuzu son model araçlar donatarak bu araçları taşımaya en uygun hale getirdik çünkü nakliyat daima özen gerektiren bir iştir ve bu özen öncelikle kendi ekipmanlarınıza gösterdiğiniz özenle başlar paketleme ve ambalajlama konusunda asla masraftan ve malzemeden kaçmayarak daima birinci sınıf ve her malzemeye uygun doğru paketleme ürününü kullanarak müşterimizin emanetlerini en doğru biçimde ve sıfır riskle taşımaya özen gösteririz.

  Hakkımızda Önceliklerimiz
  Aldığımız onlarca önlem yetişmiş ekip arkadaşlarımız olsa da taşımacılığın doğasında olan olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına bir parça veya binlerce parça demeden bütün ürünleriniz sigortalayarak yaşanacak maddi hasarlarınızı ortadan kaldırmaktayız. Firma olarak umudu sevgiyi dostluğu güveni ve bir insanın değerlerini taşıdığımızı asla unutmuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir