Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Evde PCR Testi

Evde mobil sağlık hizmetleri veren firmamız olarak siz müşterilerimize yerinde sağlık hizmeti uyguluyoruz. Başlıca hizmetlerimiz arasında evde pcr testi , evde antijen testi ve evde antikor testi gelmektedir. Tüm dünyayı kasıp kavuran covid19 virüsü tedbirleri kapsamında özel sağlık hizmetlerinde yoğunluk artmıştır ve talep edilmektedir. Çağrı merkezinden sağlık ekibi talep ettiğinizde bulunduğunuz lokasyonda ( İstanbul evde PCR testi , Kocaeli evde PCR Testi) hizmeti alırsınız , mobil sağlık ekiplerimiz kapıdan sürüntü örneği alır ve anlaşmalı labaratuvarlarda test işlemine tabi olur ve kısa süre içerisinde sonuçlar tarafınıza bildirilir

  • Gönderenin Adı: Evde PCR Testi
  • Gönderenin E-postası: destek@evdemobilsaglik.com
  • Gönderen URL’si: https://www.evdemobilsaglik.com
https://www.evdemobilsaglik.com
https://www.evdemobilsaglik.com

Evde Mobil Sağlık Ekibi Hakkında
Tüm COVID-19 Testlerini Bulunduğunuz Lokasyonda Yapıyoruz!
Mobil Sağlık Ekiplerimizle PCR, Antikor ve Antijen Testi numunelerinizi evinizde veya işyerinizde alıyoruz. Kısa süre içerisinde test sonuçlarınıza E-Nabız üzerinden bakabilirsiniz.

Deneyimli Sağlık Ekibi
Yerinde Örnek Alınması
Gelişmiş Hizmet Ağı
Laboratuvar ve Hastane Anlaşmaları
Hijyenik Ortam
Acil Çağrı Merkezi
Uzman Kadro
100%
Mobil Sağlık Ekibi
100%
Neler Yapıyoruz?
Evde & İşyerinde Test Hizmetleri

Mobil Test Hizmetleri
Bulunduğunuz lokasyona mobil sağlık ekibi yönlendiriyoruz. Yerinde test işlemi uygulanmaktadır. Alınan numuneler anlaşmalı hastane ve labaratuvarlarda test edildikten sonra sonuçlar aynı gün içerisinde kısa sürede sizlere bildirilmektedir.

Uygun Fiyat
Test hizmetlerinde bütçe dostu uygun fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Detaylı bilgi almak için Acil çağrı merkezine veya destek hattına ulaşabilirsiniz.

Labaratuvar Hizmetleri
Mobil sağlık ekiplerimiz numuneyi alır ve Anlaşmalı labaratuvarlarımızda alınan numune, örnekler test edilir.

Avrupa Şafak Hastanesi Güvencesi
Anlaşmalı kurumlarımızdan olan Avrupa Şafak Hastanesi , mobil sağlık ekiplerimizi desteklemektedir. Hastane güvencesiyle testlerinizi yaptırabilirsiniz.

Evde PCR Test & Labaratuvar Hizmetleri
En İyi Test Hizmetini Sağlıyoruz
PCR Testi , Antikor Testi , Antijen Testi Hizmeti

Antikor Testi
Mobil sağlık ekiplerimiz ile bulunduğunuz konumda antikor testinizi gerçekleştiriyoruz

PCR Testi
Mobil sağlık ekiplerimiz ile bulunduğunuz konumda PCR testinizi gerçekleştiriyoruz

Antijen Testi
Mobil sağlık ekiplerimiz ile bulunduğunuz konumda PCR testinizi gerçekleştiriyoruz

Düşünceleriniz
Sıkça Sorulan Sorular
PCR Testi , Antikor Testi , Antijen Testi Neden Önemlidir? & Test sonuçları ne zaman belli olur ? & PCR Testi ve antikor testi arasındaki farklar nelerdir ?

PCR Testi Ve Antikor Testi Arasındaki Farklar Nelerdir?
Antikor testi ile bilinmesi gereken noktalardan biri de, bunun bir antijen testi olmadığıdır. Antijen testleri, kişinin hasta olup olmadığını, yani akut enfeksiyonun varlığını ortaya koyan testlerdir. Antikor testleri ise kişinin daha önce enfeksiyonu geçirip geçirmediğini ve virüse karşı bağışıklık kazanıp kazanılmadığını tanımlamaya yöneliktir. Yani kişinin test yapıldığı anda hasta olup olmadığına dair bilgi vermez. PCR testi de virüsün genetik bilgisini, koronavirüsün ya da farklı bir virüsün hastayı enfekte edip etmediğinin sonucunu verir. PCR yöntemi enfekteyken, hastalığın antikoru oluşmamışken sonuç verir. Antikor testi, Covid 19’a yol açan SARS CoV- 2 virüsüne karşı vücudun bağışıklık sisteminin oluşturduğu total IgG tipi antikorları ölçmektedir. Yani bu hastalığa karşı bağışıklık olup olmadığını gösteren bir testtir. Boğaz ya da burundan örnek alınarak yapılan testten farklıdır, koldan kan alınarak çalışılmaktadır.

PCR Testi Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
Antikor Testi Neden Önemlidir?
evde pcr testi
Anlaşmalı Kurum
Avrupa Şafak Hastanesi Güvencesi İle Mobil Sağlık Ekiplerimiz Hizmet Vermektedir.

Son Teknoloji Ekipmanlar
Ekiplerimiz Son Teknoloji Ekipmanlar Kullanmaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?
En İyi Test Hizmetlerini Veriyoruz!
PCR TESTİ
100%
Mobil Sağlık Ekiplerimizle PCR Testi numunelerinizi evinizde veya işyerinizde alıyoruz ve test işlemini gerçekleştiriyoruz

ANTİKOR TESTİ
99%
Mobil Sağlık Ekiplerimizle Antikor numunelerinizi evinizde veya işyerinizde alıyoruz ve test işlemini gerçekleştiriyoruz

ANTİJEN TESTİ
100%
Mobil Sağlık Ekiplerimizle Antijen Testi numunelerinizi evinizde veya işyerinizde alıyoruz ve test işlemini gerçekleştiriyoruz

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir