Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Fiber optik ekçi

Fiber SONLANDIRMA Birim Fiyat,

Fiber SONLANDIRMA BİRİM Fiyat,

Fiber sonlandırma Kutusu fiyat

Fiber SONLANDIRMA Cihazı,

Fiber füzyon makinası fiyatları

Fiber Optik kablo KAYNAK makinası fiyatları

Fiber Optik kablo sonlandirma

FİBER Kablo SONLANDIRMA KİTİ,

 • Gönderenin Adı: Fiber optik ekçi
 • Gönderenin E-postası: istanbulwebci@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.fiberoptikekci.com/
 • https://www.fiberoptikekci.com/
  https://www.fiberoptikekci.com/

  HAKKIMIZDAAnasayfa » Hakkımızda
  Fiber Optik Ekçi | Fiber ekçi | Fiber optik füzyon | Fiber Optik Sonlandırma

  Kalite ekipmanlar ve yüksek kalitedeki işçiliğimiz sayesinde, ekonomik olarak en kısa zamanda iş teslimi ve yedek parça imkanı sunmaktayız..

  VİZYONUMUZ

  Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizde kendimizi başarı ille temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretimin hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, firmamız siz değerli Müşterilerimize Kaliteli Ürün ve zamanında iş teslimi prensip edinmekteyiz.

  MİSYONUMUZ

  Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakla olduğu çevrenin modern, çağdaş, temiz ve doğaya saygılı olması gerektiği düşüncesindeyiz.

  Fiber Kıl Ekleme
  Füzyon ekleme yöntemini açıklamadan önce aşağıdaki makaleyi okumanızı tavsiye ederim. Bu sayede füzyon ekleme esnasında kullanılan ekipmanları tanıyabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli personelimiz ile başta Konya, Karaman, Aksaray il ve ilçeleri olmak üzere Türkiye’nin her yerinde fiber optik sonlandırma ve ek hizmeti vererek fiber optik alt yapı çözümleri sunmaktayız. Fiber SONLANDIRMA Birim Fiyat, Fiber SONLANDIRMA BİRİM Fiyat, Fiber sonlandırma Kutusu fiyat, Fiber SONLANDIRMA Cihazı, Fiber füzyon makinası fiyatları, Fiber Optik kablo KAYNAK makinası fiyatları, Fiber Optik kablo sonlandirma, FİBER Kablo SONLANDIRMA KİTİ, Fiber Kıl Ekleme, İstanbul fiber optik sonlandırma, ekibimiz yerinde veya proje üzerinde inceleme yaparak, yeni projelendirme veya mevcut projeler üzerinde iyileştirmeler yapar, kullanılacak malzeme ve proje maliyetlerini çıkararak müşteri bilgisine sunar.

  Ön bilgi amaçlı fiber optik kablonun kaplamalarını ve renk sıralamalarını inceleyelim.

  Farklı tip fiberlerde kablo kaplamaları farklı olabilir. Ama temel olarak bakarsak Bir fiber kılın üzerinde Kaplama,Tüp ve Ceket vardır.

  Eğer çok tüplü fiber optik kablo kullanılırsa yukarıda verdiğim renkler tekrarlanır ve tüp-kıl rengi şeklinde 12×12..x12 olur. Üreticilerin kullandığı renklerin sıralamalarında ufak tefek fark olabilir.

  Bu kadar ön bilgiden sonra işlemlere geçebiliriz.

  1- Fiber Optik Kablonun Kaplama (Cladding) kısmına kadar soyulması gerekmektedir. Bu işlem için uygun ekipmanları kullanmanızı tavsiye ederim. Aksi halde soyma işlemi çok başınızı ağrıtabilir.

  2-Ek koruyucuyu ekleyeceğiniz kılın ucundan takın. Ark işleminden sonra fırın ile ek yerine erimesini sağlayacağız.

  3- Kaplama kısmına kadar indiğinizde Kaplama kısmı renkli yada şeffaf olabilir. Sıyırma pensi ile kaplama kısmını soyabilirsiniz.

  Soyma işlemi gerçekleştirdiğinizde aşağıdaki gibi kalıntılar kalacaktır.

  4- Geri kalan atıkların temizlenmesini sağlamak amacı ile temizleme pedi, alkol ile ıslatılarak düzgünce temizlenir.

  5- Fiber optik kesici (Cleaver) ile Füzyon makinesine koymadan önce düzgünce kesilmesi gerekmektedir. En önemli aşama bence burası eğer düzgün kesilmez ise düzgün ekleme işlemi yapılamaz. Aşağıda düzgün ve kötü kesimler gözükmektedir.

  Fiber Ekçi Her Çesit Ekleme Yapilir Fiyatlar için Hemen Tiklayin

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir