Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

FilizMatbaacılık

Ankara’ da matbaa alanında faaliyet gösteren firmamız; ciltli – ciltsiz matbu evrak basımı, kitap basımı, dergi baskısı, broşür, el ilanı, katalog, poster, afiş, etiket, kağıt amerikan servisliği vb. bir çok matbaa ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir.

 

  • Gönderen Adı: wbmaster
  • Gönderen E-postası: info@filizmatbaasi.com
  • Gönderen URL’si: https://www.filizmatbaasi.com
  • FilizMatbaacılık
    FilizMatbaacılık

” 1980’den Günümüze, Özenle, Hizmetinizdeyiz.. ”
A

nkara’da matbaa sektöründe 1980 yılında ticari faaliyetine başlamış olup, 1995 yılında kurumsallaşarak, kamu kurumları ile özel sektör müşterilerimizin, her türlü matbu evrak baskı ihtiyaçları ile diğer matbaa baskı ihtiyaçlarını, müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün üretim süreçlerini ön planda tutarak, karşılamaya devam etmektedir.
Filiz Matbaacılık olarak, matbaa baskı üretim süreçlerinde, hammadde seçimine ve üretim proseslerinin, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olmasına büyük önem vermekteyiz.
Matbaa baskı üretimlerimizde, piyasada bilinirliği yüksek, markalı, belirli kalite kriterlerine sahip ve/veya Türk Standartları Enstitüsünün (T.S.E.) amblemini taşıyan hammaddeleri seçerek çalışmaktayız.Biliyoruz ki kaliteli hammadde seçimi, matbaa baskı üretiminde kaliteli ürünlerin üretim süreçlerinden biridir. Matbaa baskı hizmetlerinin yanında müşterilerimize verdiğimiz danışmanlık hizmetlerle birlikte, eksiksiz ürün üretim ve titiz teslim süreçleri, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakta, işlerini daha da kolaylaştırmaktadır.
A

yrıca matbaamızın tüm üretim birimlerinde uzun yıllarca; “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi”, uygulama tecrübeleri bulunmakta, bu tecrübeyle sabit üretim kontrol, son bitiriş ve teslimat aşamalarında, profesyonelliğin gerekliliklerini titizlikle yerine getirmektedir. Bununla birlikte; ön baskıdan, baskı aşamasına, baskı aşamasından ciltleme aşamasına, paketleme ve sevkiyat aşamalarına kadar tüm süreçleri kontrol altında tutarak, olası problemleri en aza indirgeyerek, tüm müşterilerimize eksiksiz ve profesyonel matbaa hizmetleri vermekteyiz.
Bu bağlamda şirketimiz; kamu kurum – kuruluşları ile özel sektör müşterilerimizin ihtiyacı olan basılı matbu evraklar, cepli – cepsiz dosya çeşitleri, kitap basımı, dergi baskısı, katalog basımı, sürekli form baskısı, etiket baskısı, broşür baskısı ve cilt çeşitleri gibi bir çok ürün guruplarında, özenle, profesyonel matbaa hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Ayrıca şirketimiz; geniş vizyonu ve profesyonelliği ile bir çok farklı sektörde çalışmalarını yürütmekte, ülkemizin yürüttüğü uluslararası projelere katılarak, yerel ve uluslararası kamu kurum – kuruluşlarına, anahtar teslimi projelere yönelik en uygun ürünleri dünya genelinden tedarik ederek, kurulum-eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekte, ülkemizin gelişmesine katkı sağlamaya devam etmektedir..

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 yorum “FilizMatbaacılık”