Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Finans Borsası

FinansBorsasi.com finans piyasaları ile ilgili bütün verileri ve haberleri anlık olarakokuyucularına duyurmak için çalışmaktadır. Sitemizde güncel döviz kurlarından, hisse senedifiyatlarına, ons altın fiyatlarından kripto para kurlarına kadar tüm verileri görebilirsiniz. Ayrıca,dilediğiniz finans aracının detaylarına girerek teknik ve temel analizlerini yapabilirsiniz. Bu sayedeyapacağınız yatırımdan daha çok kazanç elde edebilir ve olası zararlardan kurtulabilirsiniz. Krediçekmek istiyorsanız ana sayfamızda bulunan ihtiyaç, konut, taşıt ve kobi kredisi seçeneklerinden enuygun kredi seçeneğine tek tıklama ile bütün bankaların kredi seçeneklerine ulaşabilir ve müracaatsayfasına ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma seçeneği ile 2 yada 3 banka kredisi arasında kaldığınızdadetaylıca karşılaştırıp maliyetler ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kripto para sayfamızdan istediğinizkripto paraya tıklayarak güncel fiyatını, teknik analizini ve diğer kripto paralar ile olan kurdeğişimlerini görebilirsiniz.Canlı sohbet sayesinde yorum yazdığınız finans aracı ile alakalı olarak diğer yatırımcılar ile fikiralışverişi yapabilir, onların teknik ve temel bilgilerinden faydalanabilirsiniz.,

Canlı Borsa ekranısayesinde Borsa İstanbul (BİST) işlem gören hisselerin tamamını tek ekranda fiyatlarını, yüzdeseldeğişimlerini görebilirsiniz. Böylece siz belli hisse senetlerine odaklanmış olsanız dahi Canlı Borsasayfasında diğer hisse senetlerini de görerek olası ihtimalleri görebilir. Alış ve satış işlemleriniz içinhızlı karar alabilirsiniz. Döviz sayfamızda tüm majör para birimlerinin TL olarak alış satış rakamları ileyüzdesel değişimlerini 5 gün 24 saat anlık takip edebilirsiniz. Ayrıca, döviz hesapla ile bir dövizin diğerdöviz karşılıklarını görebilir ve anlık yüzdesel değişimleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Forex ileilgilenenler pariteler sayfamızda dövizlerin birbiri ile detaylı karşılaştırmasına ulaşarak temel analiz,ekonomik takvim ile kısa ve orta vadede beklenen finansal gelişmeleri inceleyerek temel analizyapma imkanı bulmaktadır.

Finansborsasi.com hangi finansal araçlar ile ilgileniyorsanız onunla ilgili detaylı teknik vetemel analiz yapabileceğiniz, en son haberler ve değişimlerden haberdar olmanızı sağlayarak finansalkazançlarınızın artmasına yardımcı olmaktadır.

https://finansborsasi.com

 • Gönderen Adı: Finans Borsası
 • Gönderen E-postası: seyretal@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://finansborsasi.com
 • Ziraat Bankası kartsız para yatırma, son zamanlarda sıklıkla merak edilen bankacılık konularından biri haline geldi. Zira herhangi bir kart bilgisinin girilmesine gerek kalmaması ve benzeri nedenler, kullanıcıların kart güvenliğini garanti altına almakta. Bu yazıda sizlere detaylı bir şekilde Ziraat Bankası kartsız para yatırma işleminin nasıl yapıldığını açıklayacağız.

  Bu Yazımızda Neler Var :
  Ziraat Bankası Kartsız Para Yatırma Yöntemleri
  1. Şubeye Giderek Kartsız Para Yatırma
  2. Havale EFT Yoluyla Para Yatırma
  3. QR Kod ile Para Yatırma
  Ziraat Bankası Çalışma Saatleri
  Ziraat Bankası Kartsız Para Yatırma Yöntemleri
  Ziraat Bankası kartsız para yatırma için uygulayabileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır.

  1. Şubeye Giderek Kartsız Para Yatırma
  Hesabınıza para yatırmak için şubeye gidebilirsiniz. Bu işlem aslında oldukça pratik ve basit bir işlemdir. Şubeye giderek para yatırma işlemini yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

  Öncelikle şubeden içeriye girip sıra numarası alın.
  Sıranız geldiğinde, gişe görevlisinin yanına gidiniz.
  Gişe görevlisine, yatırmak istediğiniz tutarı ve hesap iban numaranızı söylemeniz yeterlidir, hatta bazı bankalar sadece kimlikle bile işlem yapabilmektedir.
  Şubeden para çekmek için net bir sınır yoktur, ancak yüksek tutarlı yani 70-80.000 TL’den fazla para çekecekseniz şubeye önceden haber vermeniz iyi olabilir.
  2. Havale EFT Yoluyla Para Yatırma
  Diyelim ki bir bankada zaten hesabınız var ve başka bir bankada hesap açmak istiyorsunuz. İşte bu durumda havale- eft yoluyla para yatırmayı tercih edebilirsiniz.

  Mevcut hesabınızın olduğu bankadan kendi bankanıza para transferi yapmak oldukça kolay.
  İnternet şubesinde bulunan para transferleri alanına gelin.
  Para transferleri alanında başka hesaba transfer havale seçeneği vardır, buna tıklayın.
  Başka hesaba transfer bölümünden, transfer etmek istediğiniz hesabın iban numarasını girin.
  Transfer edeceğiniz miktarı girin ve transfer işleminizi tamamlayın.
  Ziraat Bankası Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır?Ziraat Bankası Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır?
  3. QR Kod ile Para Yatırma
  Ziraat Bankası ATM’lerini kullanarak herhangi bir ücret ve masraf ödemeden, sadece telefonunuz ile Ziraat Bankası kartsız para yatırma işlemi yapabilmek için gereken tek şey, telefonunuzdaki QR kod bilgisidir.

  QR Kod bölümüne erişmek için, internet şubesine giriş yapın.
  Ziraat Bankası internet şubenin hemen alt kısmında QR Kod kısmı var, burayı açın.
  Bir kamera açılacak, aynı işlemi ATM’den de yapmanız gerekiyor, QR kod ile para çekme işlemini seçin
  Telefondan açtığınız kamera ile QR Kodu okutun ve ardından hesabınıza giriş yapın.
  ATM ekranından hesabınızı inceleyebilir ve para çekmek istediğiniz hesabınızı görüntüleyebilirsiniz.
  Aynı şekilde isterseniz kartsız para yatırma işlemi de yapabiliyorsunuz.
  Ziraat Bankası Çalışma Saatleri
  Ziraat Bankası 09.00 ile 17.00 saatleri arasında açıktır. Şube ile ilgili işlemlerinizi bu saat aralıklarında rahatlıkla halledebilirsiniz, bunun dışında diğer işlemleri internet şubesinden herhangi bir saat kısıtlaması olmadan hızlıca halledebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir