Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Finans Borsası

FinansBorsasi.com finans piyasaları ile ilgili bütün verileri ve haberleri anlık olarakokuyucularına duyurmak için çalışmaktadır. Sitemizde güncel döviz kurlarından, hisse senedifiyatlarına, ons altın fiyatlarından kripto para kurlarına kadar tüm verileri görebilirsiniz. Ayrıca,dilediğiniz finans aracının detaylarına girerek teknik ve temel analizlerini yapabilirsiniz. Bu sayedeyapacağınız yatırımdan daha çok kazanç elde edebilir ve olası zararlardan kurtulabilirsiniz. Krediçekmek istiyorsanız ana sayfamızda bulunan ihtiyaç, konut, taşıt ve kobi kredisi seçeneklerinden enuygun kredi seçeneğine tek tıklama ile bütün bankaların kredi seçeneklerine ulaşabilir ve müracaatsayfasına ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma seçeneği ile 2 yada 3 banka kredisi arasında kaldığınızdadetaylıca karşılaştırıp maliyetler ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kripto para sayfamızdan istediğinizkripto paraya tıklayarak güncel fiyatını, teknik analizini ve diğer kripto paralar ile olan kurdeğişimlerini görebilirsiniz.Canlı sohbet sayesinde yorum yazdığınız finans aracı ile alakalı olarak diğer yatırımcılar ile fikiralışverişi yapabilir, onların teknik ve temel bilgilerinden faydalanabilirsiniz.,

Canlı Borsa ekranısayesinde Borsa İstanbul (BİST) işlem gören hisselerin tamamını tek ekranda fiyatlarını, yüzdeseldeğişimlerini görebilirsiniz. Böylece siz belli hisse senetlerine odaklanmış olsanız dahi Canlı Borsasayfasında diğer hisse senetlerini de görerek olası ihtimalleri görebilir. Alış ve satış işlemleriniz içinhızlı karar alabilirsiniz. Döviz sayfamızda tüm majör para birimlerinin TL olarak alış satış rakamları ileyüzdesel değişimlerini 5 gün 24 saat anlık takip edebilirsiniz. Ayrıca, döviz hesapla ile bir dövizin diğerdöviz karşılıklarını görebilir ve anlık yüzdesel değişimleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Forex ileilgilenenler pariteler sayfamızda dövizlerin birbiri ile detaylı karşılaştırmasına ulaşarak temel analiz,ekonomik takvim ile kısa ve orta vadede beklenen finansal gelişmeleri inceleyerek temel analizyapma imkanı bulmaktadır.

Finansborsasi.com hangi finansal araçlar ile ilgileniyorsanız onunla ilgili detaylı teknik vetemel analiz yapabileceğiniz, en son haberler ve değişimlerden haberdar olmanızı sağlayarak finansalkazançlarınızın artmasına yardımcı olmaktadır.

https://finansborsasi.com

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir