Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Firma Rehberi

Firma Rehberi . Sitemiz tüm firmaların kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

Tüm kullanıcılar kendi firma sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Ücretsiz firma ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. Firma tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir.

https://www.ticarikatalog.com/
https://www.ticarikatalog.com/

 

Firmanızı Ekleyin
Firmanızı Ekleyin
Üye olurken mutlaka firmanıza ait ürün, adres gibi bilgilerinizi doğru ve herkesin arama yapabileceği kelimelere uygun olarak yazınız. Logo ekleyiniz. Aramalarda listelenebilmek için doğru içerik, ziyaretçinin size yönlendirilmesi için ise yeterli bilgi gerekmektedir.

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE YASAKLAR KALKACAK MI?
14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE YASAKLAR KALKACAK MI?
14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE YASAKLAR KALKACAK MI?

Hafta sonu 14 şubat sevgililer günü olması dolayısıyla yasakların kalkıp kalkmayacağı araştırılıyor. Yasak ise hafta içi akşam 9 a kadar hafta sonu cuma günü 9 da başlayıp pazartesi genelgede belirtilen sürede kaldırılıyor. İşte hafta sonu yasağı ve 14 şubat sevgililer günü için merakla araştırılan yasakların detayları;

Hafta sonu yasakları ile ilgili henüz bir açıklama gelmediğinden dolayı 12 şubat akşam 9 da başlayıp 15 şubat sabah 5 e kadar geçerli olacak.

Çiçek satan işletmeler için yoğunluklar göz önünde bulundurularak bir ek genelge hazırlandı.
Genelgeye göre çiçek satışı yapan yerlerin 12 şubat Cuma günü 20.00-00.00 saatlerinde evlere servis, 13-14 şubat Cumartesi ve Pazar günlerinde 10.00-17.00 saatlerinde iş yerinden ve evlere servis, 10.00-00.00 saatlerinde ise sadece evlere servis şeklinde hizmet verebilecekler.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir