Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

FM Oyuncusu

FMOyuncusu, Türkiye’deki Football Manager oyuncularının faydalanması adına, Türkiye’deki Football Manager oyuncuları tarafından 2015 yılında faaliyete sokulmuş bir internet sitesidir.

FMOyuncusu, Football Manager oyuncularının oyun ile ilgili olarak aradıkları içeriklere kolayca ve güven sorunu yaşamadan ulaşmasını amaçlamaktadır. Uzun vadede ise Türkiye’de eksikliği hissedilen Football Manager Arşivi açığını kapatmayı hedeflemektedir.

FMArsiv ekibi olarak 23 Ekim 2017 tarihinden itibaren FM Oyuncusu (fmoyuncusu.com) ismi ile yayın hayatına devam etmektedir. Bu tarih öncesinde web sitemiz FMArsiv.xyz alan adını kullanmaktaydı.

FMOyuncusu Yönetimi olarak bizler de birer Football Manager oyuncularıyız. Haliyle diğer Football Manager oyuncularının sorunlarına da hakimiz. Bu sorunlardan bir tanesi de oyun hakkında yayın yapan internet siteleri. Örneğin Türkiye’de yayın yapan sitelere baktığımızda bir çoğunun içeriklerinin denetlenmediğini ve erişilmek istenen içeriklere ulaşılamadığını görüyoruz. Bir dosya indirmek için on tane site gezmek durumunda kaldığımız zamanlar oluyor. Çünkü bir çok sitede indirme bağlantıları sizlere ömür. İşte bu ve bu gibi sorunların önüne geçebilmek adına, forum yapısından uzak ve içeriklerin kullanıcılardan ziyade yöneticilerin takibinde olduğu bir site olsun istedik ve bu fikir temelinde FMOyuncusu’nu siz değerli oyuncuların hizmetine sunduk.

Web Site Adresi: fmoyuncusu.com

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir