Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

FM Oyuncusu

FMOyuncusu, Türkiye’deki Football Manager oyuncularının faydalanması adına, Türkiye’deki Football Manager oyuncuları tarafından 2015 yılında faaliyete sokulmuş bir internet sitesidir.

FMOyuncusu, Football Manager oyuncularının oyun ile ilgili olarak aradıkları içeriklere kolayca ve güven sorunu yaşamadan ulaşmasını amaçlamaktadır. Uzun vadede ise Türkiye’de eksikliği hissedilen Football Manager Arşivi açığını kapatmayı hedeflemektedir.

FMArsiv ekibi olarak 23 Ekim 2017 tarihinden itibaren FM Oyuncusu (fmoyuncusu.com) ismi ile yayın hayatına devam etmektedir. Bu tarih öncesinde web sitemiz FMArsiv.xyz alan adını kullanmaktaydı.

FMOyuncusu Yönetimi olarak bizler de birer Football Manager oyuncularıyız. Haliyle diğer Football Manager oyuncularının sorunlarına da hakimiz. Bu sorunlardan bir tanesi de oyun hakkında yayın yapan internet siteleri. Örneğin Türkiye’de yayın yapan sitelere baktığımızda bir çoğunun içeriklerinin denetlenmediğini ve erişilmek istenen içeriklere ulaşılamadığını görüyoruz. Bir dosya indirmek için on tane site gezmek durumunda kaldığımız zamanlar oluyor. Çünkü bir çok sitede indirme bağlantıları sizlere ömür. İşte bu ve bu gibi sorunların önüne geçebilmek adına, forum yapısından uzak ve içeriklerin kullanıcılardan ziyade yöneticilerin takibinde olduğu bir site olsun istedik ve bu fikir temelinde FMOyuncusu’nu siz değerli oyuncuların hizmetine sunduk.

Web Site Adresi: fmoyuncusu.com

FM20 Taktik, Liste Yükleme ve Steam Atölye Rehberi
Menajerler merhaba!

Ben Meli-KO! Bugün menümüz hem doyurucu hem kalabalık! Transfer listeleri, görünüm filtreleri, Steam Atölye ve .fmf uzantılı dosya rehberleri.. Tüm dosyaların linki bu konuda. “Nasıl yaparım?” içeriği, Rehberler ise videoda.

Hadi başlayalım! İlk olarak; transferlerimizi daha kolay ve risksiz hale getirmek için 3 farklı liste hazırladım. En Yetenekli Türkler, En İyi Serbest Oyuncular, Düşük Serbest Kalma Bedelli Oyuncular.. Bu listelere hem Steam Atölyesinden, hemde .fmf formatıyla ulaşabilirsiniz. Listelerin linki açıklamasının hemen altında!

Listelerimize giriş yapmadan önce birkaç noktaya değineyim. Fotoğraflardaki oyuncu sayıları, serbest kalma maddeleri, oyuncu yaşları, takımları, maaşları vb. sizin oyununuzdakilerle farklılık gösterebilir. Hatta listedeki bazı oyuncular sizin oyununuzda olmayabilir. (Mesela benim oyunum güncel olduğundan Sturridge boşta. Güncel olmayan oyunlarda Trabzonspor’da) Bunun sebepleri;

Yamalar,
Transfer ve veritabanının güncel olup olmaması,
Oyuna başlarken seçilen liglerin farklı olması
Vb. sebepleri olabilir. Oyununuzu ve transfer yamalarınızı güncellemeyi unutmayın.

 

En Yetenekli Türkler Listesi
Yabancı kuralını aşmanın yolu bulundu, 88 kişilik dev liste!

Şu anki yeteneği 118 ve üstü,
Potansiyel yeteneği 120 ve üstü,
30 yaş ve altı
Yukarıdaki kriterleri karşılayan toplam 88 Türk bu listede ve sizi bekliyor. Kaliteli yerli oyuncu eksiğini gidermek için bu listeyi kullanabilirsiniz!

.fmf formatında indirmek için buraya tıklayın.

Steam Atölyesinde ulaşmak için buraya tıklayın.

 

En İyi Serbest Oyuncular Listesi
Hem bedelsiz hem yetenekli oyuncular!

Potansiyel yeteneği 120 ve üstü
Bu listede toplam 52 oyuncu var. Bazılarının yaşı yüksek olabilir ama bedelsiz oldukları için cazip gelecek kulüpler olabilir. Seç, beğen, al!

.fmf formatında indirmek için burayı tıklayın.

Steam Atölyesinde ulaşmak için burayı tıklayın.

 

Düşük Serbest Kalma Bedelli Oyuncular Listesi
Bu fırsatları kaçırmayın!

30 yaş altı,
Potansiyel yeteneği 120 ve üstü,
Serbest kalma maddesi maksimum 15m€
Yukarıdaki kriterleri karşılayan tüm oyuncular bu listede.

.fmf formatında indirmek için burayı tıklayın.

Steam Atölyesinde ulaşmak için burayı tıklayın.

15 farklı Ayrıntı İçeren Liste Görünümü:
Menajerler olarak; kulübümüzün parasını boşa harcamak, yanlış transferler yaparak camiayı kızdırmak ve hayal kırıklığı yaratabilecek oyuncular ile oynamak istemeyiz. Bunun için transferlerde kılı kırk yararız, ince eleyip sık dokuruz.

Bu yüzden transfer yaparken dikkatli olmamız gerekiyor. Bunun için de tüm ayrıntıları görmeliyiz. Listelerin fotoğraflarında gördüğünüz tüm ayrıntılar (tam 15 farklı ayrıntı!) sizin oyununuzda da görünsün istiyorsanız aşağıdan bu özelleştirilmiş görünüme ulaşabilirsiniz!

.fmf formatında indirmek için burayı tıklayın.

Steam Atölyesinde ulaşmak için burayı tıklayın.

Görünümde şu ayrıntılar bulunuyor; Şu anki Yetenek, Potansiyel Yetenek, Öneri Yüzdesi, Durum Bilgisi, Mevki, Dünya Çapında İtibar, Kulüp, Doğduğu Ülke, Boy, Ağırlık, Yaş, Sözleşme Bitiş Tarihi, Oyuncunun Yıllık Maaşı, Minimum Serbest Kalma Bedeli, Oyuncunun Piyasa Değeri.

Ayrıca videoda bu görünümü nasıl özelleştirebileceğinizden ve başka ayrıntıları nasıl ekleyip çıkarabileceğinizden bahsettim.

.fmf dosyaları, Steam Atölye içerikleri oyuna nasıl yüklenir bilmiyorsanız videoda bunun nasıl yapılacağından da bahsettim.
Videoda ayrıca taktiklerinizi, listelerinizi, görünümlerinizi nasıl paylaşacağınızı da gösterdim. İçeriklerinizi .fmf formatına ve Steam Atölye içeriğine nasıl dönüştürebileceğinizi gösteren rehber video aşağıda!

Videodaki taktiklerin linkini ve konusunu da aşağıya bırakıyorum.

Maç Çeviren Taktik için;

.fmf formatında indirmek için burayı tıklayın.

Steam Atölyesinde ulaşmak için burayı tıklayın.

Detaylı incelemesi ve uygulamasını görmek için burayı tıklayın.

Kontrollü Pozitif Futbol Taktiği için;

.fmf formatında indirmek için burayı tıklayın.

Steam Atölyesinde ulaşmak için burayı tıklayın.

Detaylı incelemesi ve uygulamasını görmek için burayı tıklayın.

Görüş, öneri ve isteklerinizi bize Twitter’dan bildirebilirsiniz.

FMOyuncusu

Meli-KO

YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

FMOyuncusu

Meli-KO

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “FM Oyuncusu”