Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Foça Ajans Son Dakika Haber İzmir ve Türkiye Gündemi

Foça Ajans Son Dakika Türkiye ve izmir Foça Haberleri ile ulusal Gündem Haberleri ve youtube haberleri ‘nin sözcü ‘sü yerel ve dünyadan en güncel haberler

 • Gönderenin Adı: Foça Ajans
 • Gönderenin E-postası: focaajans@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.focaajans.com/
 • https://www.focaajans.com/
  https://www.focaajans.com/

  Künye
  Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni /Grantee
  Ersoy Toptaş
  toptasersoy@gmail.com

  Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
  Hasan Eser
  hasaneser35@gmail.com

  Muhabir /Reporters
  Anonim

  Hukuk Danışmanları /Legal Advisor
  Hesna Korun

  Reklam Müdürü /Advertising Manager
  Savaş Dilsis

  İletişim Skype- Mail /Contact
  focaajans@gmail.com

  Yazılım /Software

  Tumeva

  Yer Sağlayıcı / Location Provider
  hosting

  Adres/Address
  Mustafa Kemal Atatürk Mah. Foça / İzmir

  Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

  Herhangi bir sorun olduğunu düşündüğünüz haber ile ilgili olarak İletişim adresimizden bizimle irtibat kurunuz
  Gizlilik Politikası / Privacy Policy
  İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
  Hiçbir bildirim yapmadan, sitede herhangi bir zaman değişikliğe gidilebilir.

  Sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

  Gizlilik İlkeleri
  Gizlilik İlkeleri
  Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi

  İşbu internet sitesini ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu “Kullanım Şartları”‘nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

  Foça Ajans internet sitesindeki bağlantılar sizi Foça Ajans’ın internet sitesinin dışına götürebilir.

  Foça Ajans , bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak hiç bir sorumluluk üstlenmez.

  Foça Ajans , bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

  Foça Ajans veya bağlı şirketlerinin, bu sitenin oluşturulması-üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan 3. şahıs niteliğindeki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz.

  Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyaların; virüslerden, wormlardan veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder.

  Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş-çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır.

  Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder.

  Foça Ajans web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları “oldukları gibi” sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır.

  Kullanıcı, internet sitemize eklemiş olduğu yorumlardan sorumludur. Kullanıcı yorumlarından dolayı doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar ve ziyanlardan dolayı Foça Ajans sorumlu tutulamaz.

  Foça Ajans internet sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

  İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olupta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Foça Ajans ve ayrıca bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, AJANS’ın yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yasal Bildirimler İçin

  Foça Ajans adlı haber ve Haberler sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, focaajans@gmail.com mail adresinden veya whatsapp (0.532.278 03 57) ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir