Son Aktiviteler

Forum İstatistikleri
  • Toplam Yorumlar:167
  • Toplam Konular:157
  • Toplam Üyeler:55
  • Son Üye:Adventist


Yazar: kadin
7 saat önce
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Massimo Medya 2019 yılında kurulmuş olan Grafik Tasarımı, Web Tasarımı, 3D Animasyonlar, Mobil Uygulama Tasarımları, UI/UX, Ürün Fotoğrafçılığı, Tanıtım Filmleri, Prodüksiyon Desteği, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Kimlik Tasarımları, Basım yayın mecraları, Influencer Marketing ve PR hizmetleri veren 360 Derece bir reklam ajansıdır.

Massimo Medya yapmış olduğu çalışmalar ile birçok büyük markaya hizmet vermiş ve bu markaların dijital mecralardaki konumunu zirveye taşımıştır.

Markanızın dijitalleşme aşamasında yanınızda bir iş ortağı arıyorsanız Massimo Medya her zaman bir tık yakınınızda olacak.

Sosyal medya yönetimi, içerik üretimi ve birçok konuda markanızı geliştirirken satış potansiyelinizi artırmak için gerekli hedef kitleyi bulma, ürün veya hizmetinizi müşteri karşısına çıkarma konusunda tüm dijital araçları en etkili şekilde kullanan Massimo Medya bu konuda profesyonel ekibi ile yanınızda olacak.

Birçok büyük markanın referansına sahip firmamız tarafından hizmet almak için, web sitemizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.massimomedya.com

Bu konuyu yazdır


Yazar: kalavun54
Dün, 11:40 AM
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Site Linki: https://www.uzmantakipci.com

Site Konusu: 10.000 Aktif Takipçi 149.90 TL - INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN AL

Tanıtım ve Açıklamalar: Uzman Takipçi, düşmeyen İnstagram takipçi satın alma konusunda uzmandır. İnstagram takipçi satın al ve sosyal medyada fenomen ol!

Dünyanın en popüler ilk 3 sosyal medya platformu arasında yer alan Instagram uygulaması üzerinden firmanızı tüm dünyaya duyurabilirsiniz. Uygulamada yapılan satış oranları çok yüksek olduğu için bu pastada sizde pay alabilirsiniz. Hesabınız yoksa hemen açarak web sitemizden Instagram Beğeni Satın Al bağlantısıyla beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

İşletme sahipleri web sitemizin hizmeti olan profesyonel hesaba geçerek birçok ayrıcalıktan yararlanabilir. Bunun hesap oluşturduktan sonra ayarlara gidin ve “Profesyonel Hesaba Geçiş Yap” seçeneğine tıkladıktan sonra ilgili yönergeleri takip ederek hesabınızı profesyonel sürüme geçirebilirsiniz.

Profesyonel sürüme geçtikten sonra ziyaretçileriniz üzerinde kurumsal bir firma imajı çizebilirsiniz. Instagram Takipçi Satın Al hizmetimizden faydalanmadan önce profesyonel hesaba geçiş yaptığınızda sayfanız kurumsal bir şirket sayfasıyla çok daha kaliteli bir şekilde hizmet alabileceğiniz gibi aldığınız hizmetin geri dönüşü de çok kaliteli olacaktır.

Bu konuyu yazdır


Yazar: osman75
Dün, 09:30 AM
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Şirketimiz 1990 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük hizmet firmalarında üst düzey yöneticilik yapmış, profesyonel bir ekip tarafından 2008  yılında kurulmuştur.
Eğitimli ve tecrübeli doğaya ve çevreye duyarlı farklı ve yenilikçi üretken kadromuzla, sizlere Proje, Ürün Tedariği, Saha Eğitimleri, Teknik Eğitimler  Şehirsel Alanda Entegre Haşere İlaçlama  ve Kemirgen Kontrol Ankara Böcek İlaçlama Hizmetleri ,Dezenfeksiyon Hizmetleri Su Deposu Temizliği ve Dezenfeksiyon işlemi hizmetlerini işinin uzmanı personellerimiz ile vermekteyiz

İşinin uzmanı kadromuzla, sizlere hizmetleri vermekten mutluluk duymaktayız
Gezgin ilaçlama olarak Halk sağlığı alanında zararlılarla mücadele kapsamında kemirgen, yürüyen ve uçan haşerelerin kontrolü konusunda dünya lideri üretici firmalarla çalışmaktadır. Marka değeri yüksek olan ithal markalı ilaçları kullanmaktayız.

Problemlere etkili, sistemli, teknik çözümler üreten GEZGİN İlaçlama , sektörde başarısını kanıtlamıştır. haşere mücadelesi konusundaki deneyimlerini ve birikimini tüm Türkiye'de başarıyla sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

En yüksek kalitede hizmet anlayışı ile beden akıl ve ruhuda katarak insan hayatını kolaylaştırıp değer katmak için varız. Ankara ve diğer tüm illerde böcek ilaçlama Meslek hayatını benimseyen haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamalar ile karşınızdayız. Ankara da kurulmuş firmamızla Ankara böcek İlaçlama Haşere İlaçlama Dezenfeksiyon Hizmetleri ile tüm illerde GEZGİN ilaçlama olarak çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, servis ve eğitim veren, şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen, sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir. Ankara Böcek İlaçlama Firması olarak Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon konusunda lider İşletmeyiz


[Resim: 34fBcF.png]


VİZYONUMUZ

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında, verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.

TEMELDEĞERLERİMİZ

Ankara ve diğer illerde  Böcek İlaçlama Haşere İlaçlama iş ahlakı, iş felsefesi, iş yapma politikaları gibi konuları şirketin ana düşüncesi olarak ele almış ve belirli değerler sistemi yerleştirmiştir. Bu değerler sistemi, günün koşullarına göre çeşitlilik göstermekte ve ona göre geliştirilmektedir. Şirket kültürüne şirket sahibi ilk olarak şirkette çalışan tüm elemanlarımız tarafından benimsenmiş ve sahip çıkılmaktadır.
GEZGİN İLAÇLAMA HİZMETTE GÜVEN VE ÇÖZÜM SUNMAKTADIR.

KALİTE POLİTİKAMIZ / BELGELERİMİZ

TSE (HYB) Hizmet Yeterlilik 
ISO 9001-14001-45001 Belgeleri
Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi(Sağlık Bakanlığı Ruhsatı)
Biyosidal Ürün Uygulayıcı Sertifikaları
3. Sahis Sigortası

HİZMETİ ALANLARIMIZ

Kamu Kurumları
Belediyeler
Rezidanslar
Sağlık Kuruluşları
Site Bina ve Konutlar
Marketler
Kafeler
Fabrikalar
İşyerleri

Bu konuyu yazdır


Yazar: kadin
Dün, 09:28 AM
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Kadınlar modayı yakından takip etmeyi severler.İşte onlar için hazırlanmış bu web sitesinde güncel olarak moda olan herşey resimli ve detaylı olarak bu sitede tanıtılmaktadır. Sizde güzel ve şık olmak istiyorsanız modaya ayık uydurmalısınız. Kışlık,yazlık,baharlık giyilebilecek kıyafetler,etekler,çantalar,ayakkabılar hepsi sitede yer almaktadır. Kadife elbise seven bayanlar için modeller ve kombin önerileri. Kırmızı rengi sevenler için moda elbise modelleri. Ayrıca sağlık,dekorasyon,güzellik,yemek tarifleri yine bu sitede yer almaktadır. Tamamiyle kadının sitesi dedirten bu siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Site Adresi: https://kadincamodam.com

Bu konuyu yazdır


Yazar: kadin
Dün, 08:16 AM
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Apartmanlar ve siteler için yönetim programına ihtiyacınız varsa eğer alanında en iyi olan yazılımı bu siteden kolayca alabilirsiniz. Yapmak istediğiniz tüm işlemleri tek bir programda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz. Mesken sayınıza göre dilediğiniz kadar kullanın ve kullandığınız kadarda ödeyin. Bu yazılımda size ait veritabanı vardır. Veriler güvenle depolanır ve istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. En az kullandığınız eposta veya sosyal ağ hesaplarınız kadar kolay kullanılabilir. Bankanıza gelen ve giden işlemleri program ile kolayca muhasebeleştirebilirsiniz. Taksitli veya tek çekimli ödemeler sağlayabilirsiniz. Detaylar için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Adres:
Site yönetim programı
Site yönetim yazılımı

Bu konuyu yazdır


Yazar: canakar94
Dün, 12:20 AM
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Spor haber bürosu B.V. şirketince işletilir, Curaçao hükümeti tarafından lisanslandırılmıştır ve CEG_IP/2020-0130 lisans numarası üzerinden periyodik Aralıklarla dek esinlenir. Chuchubiweg 17 adresine kayıtlı olan Spor 'de, haber ve ajans severlerin isteyebilecekleri anında her içerik bulunmaktadır. Spor haberleri, gorabet canlı haber, ajans oyunları, slotlar, canlı ajans oyunlarını müşterilerine yayınlayan Spor, Kesinden, Micro Gaming, Evolution Gaming gibi kısmının en iyileri ile ortaklık gerçekleştirmektedir.

Spor, Curaçao oyun komisyonu yönünden lisanslandırılmıştır ve lisans bilgileri ana sayfanın anında alt evresinde yer alır. Curaçao, Hollanda Krallığı'nı meydana getiren dört ülkeden biri olup başkenti Willemstad'dır ve çoğu haber sitesini yetkilendirir. Lisansın geçerlilik vakit 5 yıldır ve 5 yıl sonucunda lisansın yenilenmesi koşutlar.
Haber sitesi lisans alabilmek adına gerekle olan bütün belgeleri hazırlayıp Curaçao Hükümeti'ne müracaat yapmıştır. Yapılan müracaat ardından lisans komisyonu site içeriği ve maliyeti bakımından araştırma yapmış, araştırma ardından ise Spor lisans alma tesrisine sahip olmuştur. Lisans hakkı veren şirket derli toplu olarak siteyi dek, bu surum Spor ne denli güvenilir bulunduğunun kanıtıdır. Bu sebeple güvenilir haber sitesi Spor 'de, bütün içeriklerden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Site lisansını kusursuz bir şekilde ana sayfasında paylaşır. Lisans ile alakalı bütün suallere sitede yanıt verilmeye çalışılmıştır, ayrıca belirti edilen lisans numarası ile sitenin lisans hali sorgulaması da yapılabilir. Lisanslı ve sıksık dek esinlenen Spor 'in, güvenilirliği son derece fazladır. Bunu site ile alakalı sosyal medyada kullanıcılar yönünden uygulanan yorumlarda da görmek mümkündür, kullanıcıların yorumları güvenilirliği dek adına son derece mühimdir.
Haber ve ajans tutkunları nedeniyle en mühim güvenilirlik ölçütlerinden biri tabi ki finansal işlemlerdir. Para çekim işlemlerinin, sorunsuz, hızlılık ve basit bir şekilde uygulanabilmesi müşterilerinin Spor'e güvenini artıran etmenlerden olmuştur. Spor 'de, kampanyalardan, haber kuponlarından ya da ajans oyunlarından elde ettiğiniz kazancı kısa vakitte gerçekleştirmek ihtimaline sahipsiniz. Kullanıcıların yorumlarında da bunu doğrular ve onaylar niteliktedir.
Spor 'de, Ecopayz, Banka gorabet giriş havalesi olmak üzere çoğu kanalla haber hesaplarınızdan çekim yapma hakkına sahipsiniz. Çekim işlemlerinde bulunmak istiyorsanız ilk öncece sahip bulunduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle üye girişinde bulunun.
Üye girişinde bulunduktan sonra haber severler para çekme sayfasına erişim sağlamalı.
Para çekme kanallarından dilediğinizi tercih edip çekim formunu doldurun.
Gün bölgende en az 250 TL çekim yapılır. En fazla 25 bin TL çekim yapma hakkına sahipsiniz.

Haber severler 24 saat bölgende en fazla 3 kez çekim yapar.
Site ödeme işlemlerinde kullanıcılarına bir sorun yaşatmaz. Bütün üyeler yalnızca kendi hesabı üzerinden para çekebilir ve bir diğer hesabı üzerinden çekim yapılamaz. Böyle bir halta hesaplarınıza kapatma işlem uygulanabilir.

Website: https://gorabetpoker.com/

Bu konuyu yazdır


Yazar: canakar94
Dün, 12:16 AM
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Spor sitesi poker müşterilerini, çoğu farklı bonus alternatifi ile sevindirmektedir. Hem yeni üye olan müşteriler nedeniyle hem de hali hazırdaki müşterileri nedeniyle sağlanan bu bonuslar ile müşteriler bakiyelerini yükselterek kazançlarını katlama olanaklarına sahip olmaktadır.
Yeni üye olan müşteriler, ilk 2 yatırımları içerisinde 100% seviyesinde 2500 TL'ye kadar bonus kazanma şansı elde edebilmektedirler. Bu trendbet bonuslara hak kazanmak nedeniyle yapılması gerek eden en az yatırım tutarı 100 TL olmalıdır. Hem de yeni üyeler 20 TL deneme bonus ile de sitedeki poker oyunlarını deneme ve kazanç elde etme şansı yakalamaktadır.

Halihazırdaki müşterilerin ise çevrimsiz bonus, her gün limitsiz yatırım bonusu gibi kampanyalar ile 15% seviyesinde bonus elde edebilmektedirler. Bu bonuslara hak kazanmak nedeniyle yapılması gerek eden, sitede belirti edilen yatırım metotları ile yatırım gerçekleştirmek ve yatırım tutarının tekrar en az 100 TL olmasıdır.
Haber sitesinin bölgende yer alan çoğu farklı poker bonus alternatifinden faydalanabilmek nedeniyle ilk öncece alabilmek dilediğiniz poker bonusu opsiyonunun kurallarına uyum sağlamanız gerekir.

Sitede belirti edilen kampanya gerekçesin ideal şekilde yatırımınızı yapmalısınız.
Yatırım ardından diğer bir işlem yapmadan öncece sitenin canlı destek hattına bağlanmanız gerekir.
Haber sitesinin canlı destek hattına bağlandıktan sonra buradan poker bonusunu sahibi olan bonus kampanyanız nedeniyle talep oluşturmalısınız.
Spor poker bonusu müşterilerin fazla rağbet ettiği, en tanınmış bonuslar arasında yer alabilmektedir. Bunun sebepleri arasında; fazla bonus miktarlar, fazla fazla alternatif ile poker bonusu kazanabilme imkanı, fazla trendbet giriş nitelikteki gerçekçi poker oyun tipleri ve güvenilir şekilde finansal işlem yapabilme olanakları gelmektedir.

Spor poker bonus alternatifleri, bildirdiğimiz üzere fazla fazla ve bütün bonus kampanyalarının farklı çevrim gerekçesi bulunmaktadır. Müşteriler çevrim gerekçesi hali ile alakalı, sitenin bonuslar adından bilgi alabildiği gibi canlı destek hattı çalışanlarından da yardım talep edebilirler. Bonus ile elde edilen kazançların realizme edilebilmesi nedeniyle, çevrim gerekçesin ideal şekilde bonusun biçimlendirilmiş olması gerekmektedir. Çevrim gerekçesini sağlamayan kazançların müşteri yönünden çekilmesine izin verilmemektedir.

Website: https://trendbetgiris.com/

Bu konuyu yazdır


Yazar: canakar94
Dün, 12:12 AM
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Spor sitesine ulaşmak dilediğinizde güncel adresini kullanmalısınız. Türkiye'de hizmet yayınlayan yabancı sermayeli her haber sitesi gibi Spor şirketi de belirli Aralıklarla BTK engeline takılmaktadır. Spor, Avrupa odaklı ve Avrupa kanallı lisans sahibi olmasına karşın ülkemizde hizmet sunmasının önünü kapatılmaktadır. Yasal mevzuatlar ve BTK engellemeleri sebebiyle site vakit vakit erişime katılabilmektedir. Bu hallerde, Spor yayın yaşamına devam edebilmek ve müşterilerine kesintisiz hizmet istanbulbahis sunabilmek nedeniyle adres güncellemesi gerçekleştirmektedir. Siteye giriş işlemleri nedeniyle de güncellenen adresinin kullanılması gerekir.

Hızla yükselişe geçtiğimiz bir isim olması yanında birtakım soruları da getirmekte. Genellikle firmanın güvenilirliği sık sık araştırılmaktadır. Avrupa odaklı olarak yayınlarını yayınlayan, ülkemizde yeni olmasına karşın haber pazarında tanınan bir firma olan site hizmetlerini lisanslı olarak haberçilerine sunmaktadır. Spor haber sitesi tesirleşim bilgileri kullanılarak sitenin lisans bilgilerine ulaşabilmekte belge olarak talep edebilmektesiniz. Firma ödemeler ve verdiği hizmetler biçimlendirildiğinde de güven duygusunu oluşturmaktadır.

Spor, Curaçao oyun komisyonundan aldığı 1668 / JAZ numaralı lisans ile haber severlere, en nitelikli içerikleri, en güvenli ve en üstünlükle şekilde sunma gayretindedir. Haber sitesinin yapısında yer alan bu fazla nitelikli içerikleri kullanabilmek nedeniyle mühim koşul tatbiki sitede üyelik oluşturmaktır. Spor, geniş alternatifteki oyunları, güvenilir ve hızlılık ödeme yöntemlerinin yanı sıra geniş portföydeki bonusları ile de ilgi çekmektedir. Spor poker bonusu sağlıyor mu şeklindeki müşteri sorusunun yanıtı da Spor gibi bir şirkette tabi ki fazla büyükte bir evet olmaktadır.

Poker bonusu Spor sitenin en tanınmış ve en kazançlı bonus alternatifleri arasında yer alabilmektedir. Bu bonus sekmesini kullanarak siteden elde ettiğiniz kazançlarınızı arttırma ve fazla kazançlar elde edebilirsiniz. Poker istanbulbahis giriş bonusu, ajans sever müşterilerin oyun keyiflerini fazla kazançlar ile katlaması sağlayarak, mühim müşteri memnuniyeti yaratmaktadır.
Bonus kurallarına uyum sağlayarak sitenin bünyesi bölgende teşhis edilen poker bonusu alternatifinden sorunsuz şekilde yararlanma ve fazla miktarlı kazançlar elde etme imkânına sahip olursunuz. Sitenin bonus kategorilerine ulaşabilmek nedeniyle sitenin promosyonlar seksiyonuna tıklamanız gerekir. Bu şekilde sitenin bünyesi bölgende yer alan farklı bonus kategorilerini görüntüleme ve bu bonuslar arasında yer alan poker bonusu alternatifinden yararlanma imkânına sahip olursunuz.

Website: https://istanbulbahisuyelik.com/

Bu konuyu yazdır


Yazar: canakar94
Dün, 12:08 AM
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Alanında eksper bir ekiple çalışmanın verdiği nitelik siteye giriş yaptığınız andan itibaren kendini belli ediyor. Haber hizmetlerini alan kişiler nedeniyle sebebi alınacak hizmetin niteliği mühimdir. Her alanda bulunduğu gibi. Firma çevrimiçi haber hizmet sunumunda sebebi bölümünde eksper bir ekip kurmayı başarmış.

Spor haber sitesi tesirleşim bilgileri sitenin ana sayfa ekranında açık bir şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda çoğu kanal üzerinden gorabet hizmet verilmektedir. Farklı yöntemlerin kullanıldığını da görebilmektesiniz.

Herhangi bir konuyla alakalı site tesirlilerine ulaşmanız gerek eden haller olabilir. Bu tarz haller nedeniyle firma farklı alternatifler vererek aniden fazla kanal üzerinden ulaşılır olmayı başarmaktadır.
Spor tesirleşim kanallı içerisinde ilk öncece 7/24 hizmet alabileceğiniz canlı destek ekibi bulunmaktadır. Hem de sitenin mail adresi olan destek@Spor.com üzerinden de tesirleşim geçebilirsiniz. Mail üzerinden geri dönüşlerin en geç 30 dakika içerisinde yapıldığını belirtelim.
Siteyle tesirleşim geçebileceğini bir diğer tesirleşim ağı Whatsapp hattıdır. Siteye ait telefon numarası üzerinden direk olarak tesirleşim geçme şansınız bulunmakta.
Hem de son dönemlerin en fazla tercih edilen uygulamalarından biri olan Telegram üzerinden de site tesirlilerin ulaşma şansınız bulunmakta.
Siteye ait son tesirleşim kanalı da Viber duyuru hattıdır. Bu hem de katılmak nedeniyle yapmanız gerek eden; site ana sayfasına giriş gerçekleştirmek "tesirleşim" başlığına gelerek açılan sayfada en alt bölgede yer alan QR kodu okutarak sitenin numarasın telefonunuza kaydetmek.

Spor haber sitesi tesirleşim bilgileri içerisinde yer alan canlı destek birimi bölümünde eksper bir ekipten oluşmaktadır. Her türlü sorunuza anında yanıt verilmektedir.
Canlı destek birimiyle tesirleşim halinde olabilmeniz nedeniyle site delegesi olmanız gerekir. Ana sayfa ekranında sağ üst köşede 2 adet konuşma balonu simgesiyle yer alan canlı destek seksiyonuna tıklamanız halinde gorabet giriş açılan sayfada sizden birtakım bilgiler talep edilir.
İsminiz,
Kullanıcı isminiz,
E-posta adresiniz,
Görüşmek dilediğiniz departmanı seçerek bağlantı kurabilirsiniz.

Spor haber sitesi tesirleşim bilgileri sitenin güncel sayfası üzerinden ulaşılabilir bilgilerdir. Aynı bilgilere firmanın mobil uygulaması üzerinden de ulaşmaktasınız. Mobil uygulama cep telefonlarından haber oynamasını gerçekleştiren basit bir uygulamadır ve siteye giriş işlemlerinizde cep telefonlarınızın kullanılmasını sağlamaktadır, bu sayede siteye dilediğiniz her an her bölgede ulaşma şansı yakalamaktasınız. Her tesirleşim kanalına mobil olarak da ulaşma şansınız bulunmakta.

Website: https://gorabetcanlicasino.com/

Bu konuyu yazdır


Yazar: canakar94
Dün, 12:05 AM
Forum: Siteni Tanıt
- Yorum Yok

Spor ajans kayıp bonusu çekilmek istendiğinde yerine getirilmesi gerek eden çevrim kuralları bulmaktadır. Bonus, hem ajans oyunları hem de canlı ajans oyunları nedeniyle geçerlidir. Bu amaçla ilk öncece hangi trendbet oyun nedeniyle yatırım yapıldı ve hangi oyun nedeniyle bonus kazanıldıysa bonusun çevrim gerekçesi o oyun nedeniyle geçerli sayılır.

Yatırım uygulanan seviyesin ilk öncece ajans oyunlarında 1 kez kullanılması gerekir.
Kazanılan bonusun çekime hazır olması nedeniyle %100 slot oyunlarında, %20 ajans masa oyunlarında, %10 video poker oyunlarında 1 kez kullanılması yeterlidir.
Canlı Ajans Çevrim Şartı:
Yatırılan miktar ilk öncece canlı ajans oyunlarında 1 kez kullanılmalıdır,
Kazanılan bonus çekim önce %50 seviyesinde canlı rulet oyunlarında, %25 blackjack oyunlarında, %10 diğer canlı ajans oyunlarında en az 1 defa çevrilmelidir.
Kazanılan bonuslar kazanılacak en fazla iade tutarı 10 bin TL'dir. Hesaba eklenebilecek kazanç ise bonusun 30 katı olabilmektedir. Toplamda 100.000 TL kazanç hesaba eklenebilir.

Firma bonuslar hali ile alakalı cömert davranmaktadır. Haberçiler nedeniyle birbirinden fazla kazançlı içerikler hazırlanarak oyunlar daha heyecanlı hala getirilmektedir.
Ajans oyunlarına yönelik hazırlanan kategorilerin başında %100 sayısal biriminde hoş geldin bonusu yer alıyor. Bonus kurallarına ideal hareket edilmesi halinde 2500 TL bonusu ve 60 ücretsiz çevrimi kazanmaktasınız.
Spor Yazılım Şirketleri
Kazandığınız bonusları biçimlendirebileceğiniz çoğu oyun alternatifi de sizler beklemekte.
Birbirinden başarılı uygulama şirketleriyle çalışan firma adil bir platform sunuyor.
Kesinden,
Evolution gaming,
Ezugi,
Microgaming gibi başarılı isimlere ait oyunları sitede bulmanız mümkün.
Birden fazla isimle çalışması oyun kategorilerini de arttırmakta. Dilediğiniz vakit diliminde vakit geçirebileceğiniz trendbet giriş oyunları bulabilmektesiniz. Türkçe dil desteğinin olması da sitenin en mühim üstünlüklerinden biri.

Avrupa ülkelerinden sonra ülkemizde de hizmetlerini sunmaya başlayan Spor gün geçtikçe tanınmışlığını arttırıyor. Yayın yaşamına başladığı andan itibaren bütün ilgileri üzerinde çeken ve hızlılar yükselişe geçtiğimiz firma kısa vakit içerisinde haber severlerin gönlünde taht kurmayı başardı. Yüksek miktarları, farklı haber alternatifleri ve fazla kazançlı bonuslarıyla daha da tanınmış olacağının sinyallerini sağlıyor.

Website: https://trendbetuyelik.com/

Bu konuyu yazdır