Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Forum, İrc forumu, Genel Forum, Webmaster Forumu

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proboards Paravan Forum

Paravan Forum Sistemlerinden Proboards hakkında sizlere bugun elımden geldıgınce bılgı verecegım.
Öncelıkle https://www.proboards.com/ Sitesine bakalım 
Site İngilizce ama bu konuda cok fazla turk forumu açılmış içerisine
Sitenin Moz Rank Değerleri de harika
Moz.com Analizi

Moz Rank

Page Authority

Domain Authority

Sizlere Acacagınız Paravan Forumlarda 3 Sub Secenegi Sunuyor
boards.net
freeforums.net
proboards.com
Hangisinden acarsanız acın isterseniz 3'ünden de açarak hem daha fazla link hemde daha fazla backlink ve tanıtım saglarsınız kendinize
İsterseniz Sosyal imleme olarakta kullanılabilir.
Sitenin Hakkında kısmından Forum Sistemi hakkında bilgilendirme
12 yıl önce ilk ücretsiz forumumuza ev sahipliği yaptığından beri, ProBoards mümkün olan en iyi forum deneyimini sağlamak için üyeleri her zaman ilk sıraya koydu. ProBoards'u internette dünyanın en büyük ve en çok kullanılan ücretsiz forum sunucusu statüsüne getiren süreçlere ve düşünceye daha derin bir bakış için aşağıdaki bağlantılardan herhangi birine tıklayın.

Forum Teknolojimiz

ProBoards ödüllü hizmete güç veren sistemlere bir bakış.

Forumların Geleceği

ProBoards v5 Web 2.0 forum platformu; yeni nesil forum barındırma.

En İyi Barındırılan Forum 2011 Seçildi

Forum hayranları, 2011 için ProBoards En İyi Barındırılan Forum Hizmeti'ni oyladı.

12 Yıllık Hosting Forumları

12 yılı aşkın süredir güvenilir, güvenli, zengin özelliklere sahip ücretsiz forum barındırma.

ProBoards Tarihçesi

ProBoards teknolojisinin devam eden evrimindeki kilometre taşları.

Kurucumuz

ProBoards'un başarısını süren deha ile tanışın: maverick web girişimcisi Patrick Clinger.

ProBoards Vizyonu

Neredeyiz ve nereye gidiyoruz; Tamamen seninle alakalı!

Forum Yazılımımızın Tarihçesi
ProBoards forum platformu geliştirme v1'den v5'e bugün!
[url=https://analytics.moz.com/pro/link-explorer/overview?site=https://www.proboards.com/]

forumu nasıl Google konsola ekleyeceğiz hocam? txt kaydını kopyala diyor, ama bulamadım nerede ya da nasıl Google'a ekleyeceğiz forumu

(01-12-2022, 04:20 AM)Entlovin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  forumu nasıl Google konsola ekleyeceğiz hocam? txt kaydını kopyala diyor, ama bulamadım nerede ya da nasıl Google'a ekleyeceğiz forumu

forum derken ?

proboardstan forum oluşturdum hocam İngilizce pratik forumu yapacağım, hem de sitemi desteklemeyi planlıyorum, ama Google'a eklemeyi başaramadım forumu, herhangi bir forumu ekleyemiyorum aslında freeflarum ile de forum oluşturdum, nasıl eklenir forumlar Google'a hocam interette ulaştığım bilgiler dosya yükleme üzerine hep ama siteden ücretsiz forum oluturdum txt kaydını kopyala diyor Google Konsol ama onu da bulamadım... txt kaydı olmadan ekleyebilir miyiz forumu Google'a ya da txt kopyalama kodu nerede hocam

(01-12-2022, 03:52 PM)Entlovin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  proboardstan forum oluşturdum hocam İngilizce pratik forumu yapacağım, hem de sitemi desteklemeyi planlıyorum, ama Google'a eklemeyi başaramadım forumu, herhangi bir forumu ekleyemiyorum aslında freeflarum ile de forum oluşturdum, nasıl eklenir forumlar Google'a hocam interette ulaştığım bilgiler dosya yükleme üzerine hep ama siteden ücretsiz forum oluturdum txt kaydını kopyala diyor Google Konsol ama onu da bulamadım... txt kaydı olmadan ekleyebilir miyiz forumu Google'a ya da txt kopyalama kodu nerede hocam

Hocam google nin verdiği kodları proboards dan admin panelinize gelin oradan themes diyin themes manager diyin sayfada hemen altta default yada seçtiğiniz tema adının uzerine geldiğinizde en sonda Templates var ona tıklayın orada çıkan sayfada Forum Wrapper göreceksiniz ona tıklayın google nın verdiği kodları koyun kaydedin işlem bu kadar.

teşekkürler hocam çok güzel anlatmışsınız, sahiplik doğrulandı konsolda çok teşekkür ederim Smile

(01-14-2022, 12:11 AM)Entlovin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  teşekkürler hocam çok güzel anlatmışsınız, sahiplik doğrulandı konsolda çok teşekkür ederim Smile

yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

hocam bir de merak ettiğim bir konu daha var, ben şimdi kullandığım blog için subdoainle forum.kullandığımblodadresim.com şeklinde bir forum oluşturdum. Forumu da site haritasıyla Google Konsol'a ekledim. Forumda açılan konular, mesajlar Google'da indexlenecek ve bu bana artı sağlayacak değil mi? Konularda dikkat etmem gerekenler neler mesela hocam temel haliyle bahsedebilir misiniz rica etsem, teşekkür ederim Smile

(01-18-2022, 12:01 AM)Entlovin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  hocam bir de merak ettiğim bir konu daha var, ben şimdi kullandığım blog için subdoainle forum.kullandığımblodadresim.com şeklinde bir forum oluşturdum. Forumu da site haritasıyla Google Konsol'a ekledim. Forumda açılan konular, mesajlar Google'da indexlenecek ve bu bana artı sağlayacak değil mi? Konularda dikkat etmem gerekenler neler mesela hocam temel haliyle bahsedebilir misiniz rica etsem, teşekkür ederim Smile

biraz açarsanız anlamadım da.

sadece ilk konunun indexlenmesini istedim forum için, yazılan mesajların indexlenmesini istemedim, iyi mi yapmışım kötü mü yapmışım emin değilim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Forum, İrc forumu, Genel Forum, Webmaster Forumu