Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Fullmmo

Hakkımızda

Başta Oyun haberleri olmak üzere dizi,film,borsa,kripto paralar ve gündeme dair her haberi size ulaştırmak bizim amacımız.

https://www.fullmmo.net/
https://www.fullmmo.net/

Hakkımızda
2012-2014 arası Türkiye’de forum sektörüne yön veren fullmmo yeni kadrosuyla 2020’de geri döndü.Şuan yolumuza haber sitesi olarak devam etsek te en kısa sürede forum sitemizle sizle birlikte olacağız beklemede kalın.

Galactus eventinden sonra Fortnite Battle Royale da Aşama 2 Sezon 4 sona erdi ve bugün itibariyle Aşama 2 Sezon 5 başladı.Savaş Bileti 950 V-Papel olarak satışa sunuldu.Eğer savaş biletini satın alıp 100. seviyeye ulaşırsanız 1500 V-Papel ve birsürü oyun içi içerik (kostüm,kazma,emoji,dans,müzik ve sancak görünümü) içeriklerine sahip olabilirsiniz.

Yeni Dragon Age oyunu olan Dragon Age 4 Tevinter’da geçecek, ancak diğer keşfedilmemiş topraklar da oyuna dahil edilebilir. Bu Bilgiler, BioWare’in 25 Yıllık Oyun Geliştirmeden Öyküler ve Sırlar kitabından geldi.Kitap ayrıca oyuncuların Dragon Age serisinde görebileceği diğer birçok yeri de detaylandırıyor.

En son Dragon Age oyunu hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, Tom Phillips’in tweet’te bahsettiği gibi, bu Tevinter ve bazı bölgelerin bir sonraki devam oyununda yer alacağına dair ilk onay olabilir. Oyuncuların en son Dragon Age oyunundan neler bekleyebilecekleri hakkında daha fazla bilgi beklerken, geçen yıl 2020 The Game Awards’dan Dragon Age 4 için açıklanan fragmana bakabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir