Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

GDR HABER

Dünyadan ve Türkiye’den son dakika en özgün sıra dışı haberleri

  • Gönderenin Adı: GDR
  • Gönderenin E-postası: gdrhaber@gmail.com
  • Gönderen URL’si: https://gdrhaber.com/

 

https://www.magazin.biz.tr
https://www.magazin.biz.tr

 

 

Malatya’da esrarengiz bir olay yaşandı. Malatya’da evinde yalnız yaşayan kayınçosunu ziyaret eden bir enişte kayınçosunu tavanda asılı buldu. Ölüm ihbarının ardından olay yerine gelen polis ekipleri gördükleri manzara karşısında şoke uğradı.
Malatya’nın Battalgazi ilçesinde meydana gelen olayda iddiaya göre evinde yalnız yaşayan M.B.’ye ulaşamayan enişte merak içinde eve geldi.

Pencereden baktığında M.B.’yi tavanda asılı gören enişte polis ekiplerine ihbarda bulundu. Yapılan ihbar üzeerine olay yerine gelen polis ekipleri itfaiyenin de yardımıyla eve giriş yaptı.

 

 

EVDE ÇUKURLAR BULUNDU!
Tavanda asılı bulunan M.B.’yi kontrol eden sağlık ekipleri M.B.’nin hayatını kaybettiğini belirledi.Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri evin bazı odalarında bir metre derinliğinde çukurlar buldu. Evin arka taraflarında da kapıların arkasında kazma ve eşyaları gören polisler incelemeyi genişletti.

Tavanda asılı bulunan M.B. ise cumhuriyet savcısı ile polisin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Malatya Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Polis bulduğu çukurlar sonrası soruşturmayı geniş çaplı olarak genişletti.

MALATYA HABEr

 

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir