Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Gebze palet firmaları

Gebze palet firması olarak gebze de her türlü palet alımı satışı yapmak için kurulmuş bir firmayız. Gebze içi ve gebze dışında her türlü paleti alıp satıyoruz.  Tüm palet ürünleri, ahşap , plastik, marka , model ebat olarak stoklarımızda on binlerce palet bulunmaktadır.

 • Gönderenin Adı: revival
 • Gönderenin E-postası: krn25tk@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.gebzepalet.net/
 • https://www.gebzepalet.net/
  https://www.gebzepalet.net/

  HAKKIMIZDA
  Gebzepalet.net: Ağaç ürünleri kategorisinde yerini almış, biriktirtiği tecrübesi ile siz değerli müşterilerine, Ahşap palet, Palet, Ambalaj, Hurda Palet, palet alımı, palet satımı hizmetini vermekteyiz. Yerimiz web site ismide belirlendiği gibi KOCAELİNİN Gebze ilçesinde hizmet vermekte olup tüm türkiye geleninde çalışmalarını en hızlı, en güvenilir şekilde müşterileri memnuniyeti ile yapmaktadır. 2. el palet alımları, sandık, kereste, ağaç ürünleri, sunta, kontraplak , ve her türlü palet alımını, satışını yapmaktadır. Gebzepalet.net amacı: Devamlı kendini geliştirmeyi başaran teknolojiye ayak uydurarak çözümler sunan ve daima müşterilere kaliteli ürünleri sunan bir palet firmasıyız. Hedefinde Yenilik, Üst düzey çözümler yaratmakta olan firmadır.

  2. El hurda palet alımı ve satımı: Hurda paletler, fabrikalardan ve piyasadan toparlanarak firmamıza ait olan depomuza getirilir. Hurda paletlerimiz teker teker ayırılır ve dizayn edilir ve daha sonra sağlam ve çürük olarak iki gruba ayrılır. 2. el hurda palet ve hurda palet satışında kocaeli gebze ilçesinde hizmetini veren hatta tüm türkiye genelinde hız kesmeden hizmetine devam eden öncü firmadır. 2.el palet ve hurda palet olarak bunların yanı sıra diğer bütün paletler hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir